September 2018 mesačný horoskop

Baran (21. marec – 20. apríl)

Ako mesiac začína mesiac prechádza cez ohnivého Barana. To vám dáva veľa energie, aby ste mohli začať nové veci a vyjadrovať sa kreatívne. Zlá správa je, že Merkúr sa zastavil (zdá sa, že sa zastavil) vo vašom domove tvorivosti, dočasne frustrujúce tok tejto energie.

 

Aj keď to nebude trvať veľmi dlho, poskytne vám pohľad na to, ako si niekedy používate svoje emócie. Je to skvelý čas dozvedieť sa viac o odovzdaní a synchronizovať s načasovaním vesmíru. To bude veľmi dôležitá lekcia v polovici mesiaca, keď Slnko a Mars (dve silné planéty pre Baranom) spájajú vo vašom šiestom cieli ambicióznosti a smeru života. Pred týmto obdobím si vezmite čas na vášnivý pocit z toho, čo by ste sa chceli prejaviť vo vašom živote.

 

Býk (20. apríl – 21. máj)

Venuša je vládcom vášho znamenia Slnka, a preto je pre vás silnou planétou tento mesiac. Ako začína mesiac, je umiestnená vedľa Saturnu v treťom dome. Bude to dôležitý čas pre otázky tretích domov, najmä komunikácie, písania a podnikania.

 

Priestory Saturnu nám umožňujú pozrieť sa na motiváciu v týchto oblastiach. Čo by ste chceli komunikovať alebo dosiahnuť? Kde sa držíte v týchto oblastiach a ako to môžete zmeniť? Venuša vstúpi do Vášho štvrtého domova a živí si 7. a zostane tam do 4. októbra.

 

Použite toto obdobie na zlepšenie v domácnosti a priblíženie sa k rodine. Venujte zvláštnu pozornosť deťom. Energie romantiky a tvorivosti sú vo vzduchu.

 

Blíženci (21. mája – 21 júna)

Dôraz na tento mesiac sa týka štvrtých záležitostí domu: domova, rodiny a emocionálneho seba. Veci sa v prvej polovici mesiaca môžu cítiť trochu ohromujúco. Výzvy sa objavujú na deviatom mieste ako karma, ktorá odhaľuje Pluto vo vašom dome vzťahov námestí Mars vo štvrtom dome.

 

Slnko a Mars sú v štvrtom dome v štvrtom dome a poskytujú príležitosť na prelom alebo rozpad. Je to čas, aby ste sa starali o seba, vyriešiť vzťah potrebuje citlivo a byť s rodinou. Môže ísť o hlbšie a nepríjemnejšie otázky o kariére a smerovaní života, ktoré sú v centre vašej frustrácie.

Čo potrebujete v tomto ohľade? Je na čase byť naozaj úprimný so sebou, aby ste dosiahli naplnenie, ktoré si zaslúžite.

 

Rak (21. júna – 22. júla)

Saturn je „Kto som som?“ Tranzit vašej značky slnka dostane energický, kreatívny odraz od Slnka, Marsu a Jupitera, ktorý prechádza tretím domom mysle, komunikácie a podnikania. Vaša myseľ je úrodná a aktívna a môže vám pomôcť z kreatívnej rutiny.

 

Osvietenia alebo úpravy postoja v blízkosti 9. sa môžu zmeniť v druhej polovici mesiaca. September ponúka skvelé príležitosti na získanie nových priateľov, propagovanie seba, propagovanie vašej firmy alebo vytvorenie internetovej prezentácie.

Lev (22 júla – 22 augusta)

Cítite sa kreatívne plodné, pripravené na vznik nového talentu alebo aspektu toho, kto ste. To je vhodný čas na to, aby sa dvere otvárali vo vašej práci alebo vo vašej kariére. Nedovoľte, aby vaša úzkosť dostala to najlepšie z vás začiatkom mesiaca.

 

Venujte veľkú pozornosť rodinným a domácim potrebám, aby získali primeranú a vedomú pozornosť. Financie by sa mali dať dobre, ale zabrániť zvýšeniu dlhového zaťaženia bez náležitej úvahy. Lepšie je ušetriť na väčších a lepších veciach.

 

Panna (22. august – 22 septembra)

Šťastné narodeniny! Čo silný mesiac astrologicky! Planéty, ktoré vládnu trom požiarnym značkám, prechádzajú cez Pannu blízko vášho natálneho Slnka. Rovnako Merkúra, vládca Panny, vstúpi do vášho znamenia na 10. miesto. Napokon, Nový Mesiac, sľubný pre nové začiatky, sa koná 14., v spojení s benevolentným, expanzívnym Jupiterom. Bude to pre vás dobrý test. Vy spaľujete s inšpiráciou, ctižiadosťou a pravdepodobným túžbou po novom smerovaní.

 

Nastal čas znova vyvážiť túto racionálnu, analytickú časť teba svojím pocitom, srdcom a vášňou po celý život. To jednoducho nebude postačovať na to, aby ste veci naplánovali obvyklým spôsobom. Budete musieť pocítiť túto energiu s možnosťou, ktorá je pre vás tlmiaca.

 

Je to rezonancia, frekvencia vibrácií, ktorú musíte ošetrovať, vychovávať a rásť. Cíťte silu svojej vášne po celý život. Vaša vášeň predstavuje váš pocit vedomia a pravdy o tom, kto ste a prečo ste tu. Plán, ktorý vždy potrebujete, sa odhalí. Dôverujte sebe a vesmír. Ovládanie je značne nadhodnotené.

Váhy (22. september – 22. október)

Venuša a Saturn, dva najväčší planetárni spojenci v Libre, začínajú mesiac spojiť sa vo svojom dome kariéry, postavenia a zodpovednosti. To naznačuje, že energia zmeny v týchto oblastiach – energiách, ktoré sa začali vlani v mesiaci február a marec – smerujú k rozlíšeniu v najbližších šiestich až ôsmich týždňoch.

Použite tento čas na „osvetlenie“ svojím pocitom prehnanej zodpovednosti. Ak nemôžete milovať svoju prácu, skúste pracovať s láskou. Vytiahnite tlak kdekoľvek môžete. Robte veci okolo domu, aby ste sa cítili útulnejšie a osobitnejšie. Vaše vnímanie seba a to, čo oceňujete, sa mení. Vychutnaj si jazdu. Financie môžu ukázať zlepšenie na konci mesiaca práve včas, aby ste si kúpili darček k narodeninám, ktorý si naozaj zaslúžite.

 

Škorpión (22 októbra – 21 novembra)

Prvé dni v septembri môžu byť trochu ako skľučovadlo cez blato, ktoré je až k bokom. Pluto, vládca Škorpióna a Merkúr práve prešli z retrográdneho na priamy pohyb. Použite prvý týždeň v septembri, aby ste inventarizovali a integrovali druhé hodiny výučby domova (talent, sebaúcty a to, čo oceňujete), ktoré sa dostali v období od apríla do augusta retrogradácie. Do 11. dňa sa bude vaša pozornosť presunúť na jedenástý dom, kde sa zhromaždia Slnko, Mars, Merkúr a Jupiter.

 

Jedenástý dom je domom priateľov, vytváraním sietí, propagáciou seba, ideálnymi, dlhodobými cieľmi a peniazmi generovanými z kariéry. Existuje veľa energie, takže venujte osobitnú pozornosť týmto oblastiam vášho života. Získajte dobré pochopenie vášho idealismu a očakávaní, aby ste nepoškodili potenciálne silné výsledky. Jednoducho nemôžete zmeniť iných ľudí. Zmeňte objektív, pomocou ktorého si ich prezeráte úpravou svojich názorov o sebe. Existuje veľký „ah ha“, ktorý sa dá nájsť pri čítaní alebo štúdiu vyššieho učenia, ktoré vás priťahuje.

 

Strelec (21 novembra – 21 decembra)

Váš zvyčajný optimizmus môže byť trochu napadnutý, keď začne mesiac, keď Chiron, Neptún a Urán – všetci retrográdni – sú zaradení do vášho druhého, tretieho a štvrtého domu, ktoré predstavujú vaše základné hodnoty, myšlienky, vieru a pocity.

 

Existujú niektoré hlboké problémy, ktoré vyžadujú vaše vedomie. Vaša inšpirácia a motivácia sa však dostatočne brzdí. 14. apríla sa koná Novoročné Mesiac v súčinnosti s prechodom Jupitera, ktorý je mocným vládcom vášho znamenia Slnka. Na 15. Slnko a Mars sú v spojení.

 

Tieto dve silné udalosti sa uskutočňujú vo vašom desiatom dome kariéry, postavenia a zodpovednosti. Portál je otvorený, ak chcete robiť nejaké liečebné alebo služby súvisiace s prácou. Toto je čas, aby ste snívali veci tak, ako by mohli byť, a povedali: „Prečo nie?“

 

Kozorožec (21. decembra – 20. január)

Veľa energie sa môže zamerať na príležitosť na vzájomné vzťahy.

 

To môže znamenať príležitosť pre romantiku pre tých, ktorí sa aktívne snažia. Pre ostatných to znamená sústrediť sa na existujúce vzťahy a to, čo vám hovoria. Neprehliadnite lekcie tu. Bolo by dobré, keby ste boli čestnejší, čo potrebujete, a vašu víziu pre vás dvoch.

 

Vaše myšlienky by boli vítané. Príležitosti na vyjadrenie tvorivosti sú tento mesiac na vrchole. Nechajte svoje kreatívne talenty lietať. Existuje tiež veľa inšpirácie, ktoré možno získať z deviatych záležitostí týkajúcich sa domu, cestovania alebo vyššieho učenia. Navštívte svojho učiteľa, odneste si dielňu alebo si prečítajte knihu, ktorá vám pomôže posunúť vaše vnímanie.

 

Vodnár (20 január – 19 február)

Saturnov tranzit Vášho šiesteho domu sa v týchto dňoch veľmi zameriava na vaše ciele a smery života. Aj napriek tomu, že posledné týždne urobili veci tak jasné ako bahno, netušte ich. Transformačná sila Slnka, Marsu a Jupitera vo vašom ôsmom dome zmeny môže byť veľmi odhaľujúca.

 

Štrnásta a pätnásta vykryštalizuje veľa vecí pre vás. Zvážte možnosti starostlivosti. Ak ste príliš idealistická slonovinová veža typu Vodnár, je načase, aby ste z chladného úložiska dostali svoje srdce a pocity! Ste veľkým katalytickým agentom pre zmenu a reformu, takže si ho nechajte pre seba. Synergia je tajomstvom šťastného vodného nositeľa.

 

Odovzdajte liečivé vody bohov komukoľvek, kto dostane od vás a budete vždy šťastní. 24. a 25. sú dni zeleného svetla, na ktoré môžete podniknúť kroky.

 

Ryby (19. február – 21. marca)

Saturn prechádza cez neskoršie stupne vášho domu tvorivej sebavyjadrenia. Vaše kreatívne energie hľadajú práve správnu cestu na vyjadrenie. Neprocesujte proces; Vezmite si čas na to, aby ste našli to, čo je pre vás to pravé. Saturn vám povie, aby ste sa dostali dovnútra a našli muzu alebo motiváciu, ktorá vám vyhovuje. Transitácia Slnka, Marsu a Jupitera sa postaví proti vášmu rodnému Slnku, čím vytvárajú vzťahy úrodnou pôdou pre výzvy, najmä v polovici mesiaca

(Visited 144 times, 1 visits today)
Share