Sextoys: Čo hľadať pri nákupe

Po prvé, všetci by sme boli veľmi osamelí, keby Gréci a ich magické vynálezy neexistovali. Takže Kleopatra v starovekom Egypte, podľa tradície spokojná s naplnenou včelou kartónovou krabicou. Dokonca aj počas renesancie v Taliansku sa ľudia oddávali svojej sexuálnej vášni. Avšak podmienky boli trochu inak ako dnes: nástroje boli vyrobené z kože, a ako mazivo bolo sakrálne olivový olej použitý. (Vyhľadať sme stále ešte nie je to najhoršie možné riešenie, ale iba na okrajoch.). Vrchnú vrstvu, ktorá, mimochodom, prezentovala svoje hračky, dokonca aj verejnosť, rozmaznávať ušľachtilých materiálov ako je striebro, zlato a slonovinu
Orgazmus ako liek na hystériu

Prvý vibrátor bol vynájdený v 19. storočí. Dôvod: absurdný. Nepochopiteľné správanie žien v 19. storočí bolo často pripísané „hysterii“. Týmto sa verí, že rozumie stavu maternice, kvôli ktorej ženy stratili svoj dôvod. Ako liečba vydávať bolo navrhnuté – v prípade, že žena bola mladá a slobodná – alebo spôsobuje „kríza“, tj orgazmu. Pre túto osobu bola použitá masáž genitálnej oblasti pod lekárskym dohľadom. Veľmi vyčerpávajúce z dlhodobého hľadiska. Tak doktor vynašiel ťažkopádny predchodca dnešného vibrátora. Obrovský skok – od kameňa až po hysterickú liečiteľku až po prelomovú technológiu dnešných sexuálnych hračiek! Len premýšľať o našom miláčikovi, najlepšej sexuálnej hračke na svete, žienka! (V tomto bode by sme chceli, aby sa zvyšok rovnal 1000 volacími znakmi)
História vibrátora

OK, teraz, keď sme zvládli krátku historickú odbočku a viem, čo je to „olisbos“ (tak dildá boli volaní v dávnych dobách. Známy tiež pre prípadné kandidatúre na milionára prehliadky) je, ale chceme skôr sústrediť na to, ako Spojte zdravie a potešenie. V skutočnosti existuje niekoľko vecí, aby zvážila, ak nechcete ohroziť sexuálneho zdravia pri používaní erotických pomôcok – a nie, to je absolútne nestojí potešenie v ceste!
Čo hľadať v sexuálnych hračkách

Najvyššou prioritou je zabrániť falšovaniu – kontrolou certifikácií. Najcitlivejšie časti tela by nemali prísť do styku s Bohom, čo vie.
Po druhé, kvalita prichádza za cenu – lacné hračky nestojí za zdravotné riziko.
Po tretie, rovnako ako všetko ostatné, hygiena je rozhodujúca – umyť, vyčistiť a nikdy sa nerozdeliť, nikdy!
Po štvrté, úcta k želé – extrémne mäkké gumy, z ktorej boli vyrobené mnoho sex, je materiál, ktorý bol ošetrený syntetických zmäkčovadiel alebo ftaláty a potenciálne škodlivé, áno aj karcinogénne. Na druhú stranu dobrú silikón je odolný voči baktériám a je používaný najprestížnejších značiek v priemysle za intímne hračky.
Okrem všetkého uvedeného sa odporúča tiež prečítať si recenzie o objekte túžby.

A kto iný potrebuje dobrý dôvod hrať na istotu: Nová štúdia zistila, že stále viac a viac Švédi museli vziať lekársku pomoc ako hračky uviazol v nej konečníku. Človek sa pýta, ako to je možné? Je to rovnaké ako u dilda ťavej hnoja: Nechaj to ísť do detailov, než je nutné. Švédsko však zvažuje zavedenie bezpečnostných noriem pre sexuálne hračky. A podporujeme tento projekt!

Teraz, takže vieme všetko o tom, ako bezpečne hrať, museli by sme povedať, je v súlade s obľúbenou olisbos a dlhý, šťastný život!

(Visited 54 times, 1 visits today)
Share