Sexy začína zvnútra

Už ste niekedy počuli o Baubo, gréckej bohyni v príbehu Demetera a Persefona? Jej persona je oplzlá, sexy, zmyselná, telesná, komiksová, ktorá miluje život a nebojí sa zdvihnúť sukne pre smiech – ženu, ktorá má príjemnú pokožku.

Porozumenie Baubo vám môže pomôcť zistiť, že sexualita nie je len o sexe, veľkých telách alebo krásnych perách Angelina Jolie alebo otravných očiach Lana Turnerovej. Sexualita je postoj a mozgy a záblesk oka. Je to vedecká, cieľavedomá a sebavedomá vzpera; chôdza a hojdačka; infekčný smiech.

Číre podprsenky, nohavičky a korzety sú blingom pre ženskú sexualitu, prejavom jej vnútorného ja. Ale nie sú všetko, čo sa týka sexuality. Muž si môže myslieť, že žena je po dlhom pracovnom dni v záhrade sexy, slnkom pobozkaná pleť sa leskne potom a špinou. Nemusí to mať nič spoločné s jej spodným prádlom – aj keď má na sebe nejaké čipky, mohla by to byť poleva na torte. Skutočne príťažlivé je ženská podstata – jej tajná záhrada.

Keď hovoríme o podstate ženy, nemáme na mysli „dokonalú postavu“. Krása ženy je oduševnená. Žili sme príliš dlho pod tlakom, aby sme boli krásni. Zostaňte s myšlienkou na chvíľu, pretože to skutočne pomôže. Krása ženy je najprv oduševnená krása. A áno, keď to prežívame, vlastníme ho, obývame svoju krásu, staneme sa milencami. Príťažlivejšie. Naše skutočné ja sa prejaví v našom vzhľade, ale prúdi zvnútra von.

Zmyselné prsia alebo krémové stehná pokryté hodvábom a čipkou sú pekné, ale nie sú. Je to esencia. Telo, myseľ, duch sa rovná podstate. Ak môžete byť v tele, mysli i duchu celý a potom to zakryte hodvábom, saténom a čipkou, je to čisto sexy!

Môžete to vidieť na ženskej prechádzke, jej štýle a jej sebavedomí, keď vstúpi do miestnosti. To je druh ženy, ktorá je žiadaná a vyhľadávaná pre svoju podstatu.

Čítať ďalej: Ničí sebakritika váš sexuálny život?

Prečo sa cítite sexy? Mohli by ste sa obliekať do pracovných odevov a pracovných čižiem, s niektorými zmyselnými spodnými bielizňami a cítiť sa sexy. Začína to s dôverou, potom niektoré čipky alebo čokoľvek z vás robí dobrý pocit, a potom zvyšok.

Prečo si kúpiť nejaké červené nohavičky alebo červenú podprsenku? A to nielen preto, že je na nás Valentín. Červená je farba energie, sily, sily, sily, vodcovstva. Keď sa pri rozhovore budete cítiť načerveno, môže vám to trochu pomôcť pri vykresľovaní sebavedomia a konania. Červená je samozrejme spojená aj s vášňou. Pozrite sa, koľko z toho uvidíte okolo Valentína. Prečo sa necítite ako deň sv. Valentína?

Zamyslite sa nad tým. Čo robíte alebo nosíte, keď sa chcete cítiť sexy? Prečo sa necítite stále sexy? Podstata ženskej krásy pochádza zvnútra von. Ak sa cítite sexy, váš partner to bude cítiť bez ohľadu na to, ako vyzeráte. To je dobré miesto pre začiatok, nemyslíte?

(Visited 45 times, 1 visits today)
Share