Sny – spájajú vás s duchom a vyšším vedomím

Sny a duchovný svet
Všetci sme ráno prebudili a povedali niečo ako „mal som naozaj podivný sen!“ alebo „Moje sny boli včera večer veľmi živé“. Niekedy si nepamätáme naše sny, len emocionálne zvyšky, ktoré nám hovoria, že niečo prežívame. Môžete dostávať komunikáciu vo svojich snoch, pokračovať v úžasných dobrodružstvách, spoznávať ľudí a zvieratá, dokonca premýšľať o nových nápadoch a mať odhalenie. Môžete požiadať o duchovný kontakt vo sne alebo podať žiadosť o informácie, ale nie je zaručené, že to dostanete. Vaše fyzické telo potrebuje spánok na prežitie, ale duchovne to môže byť spojenie s veľkým hmotným bezvedomím. Minulý život je tiež vidieť. Nech už sú vaše sny akékoľvek, je pravdepodobné, že máte jednu nohu v duchovnej ríši každú noc a ani si ju neuvedomujete.

Fyzicky potrebujeme spať, aby sme prežili. REM (rýchly pohyb očí) spánok je čas snov. Obsahuje u dospelých asi 20 až 25% spánku za noc, to je asi 90 až 120 minút. Je rozdelený na asi štyri až päť období snov a stáva sa dlhšou na konci noci. Každý sníva, ale nie všetci si pamätajú (pwpotential.org).

Snívanie je veľmi dôležité, aby sme boli zdraví, v skutočnosti by sme bez neho prežili. Boli vykonané mnohé štúdie jedincov zbavených fázy spánku REM. Účastníci mohli počas spánku spať počas ekvivalentného času, ale počas REM spánku sa prebudili. Počas hodín prebúdzania sa počas niekoľkých dní stali viac dezorientovanými, depresívnymi a rozrušenými. Denné funkcie sa zhoršili, jedli viac a zaznamenali dočasnú stratu pamäti a zhoršenú koncentráciu.

Počas spánku odpočíva vaša vedomá myseľ a ľudský mozog. Váš duch je voľne túlať. Predpokladá sa, že v duchovnej sfére sa myšlienky stanú myšlienkovými formami – to sú myšlienkové skutočnosti. V našom fyzickom svete žijeme v časopriestore, to je čas, keď je pevný čas, beží v priamom smere – a môžeme sa pohybovať v priestore, ktorý nás obklopuje. V duchovnej sfére je pravý opak. Existuje v časovom priestore, v ktorom sa môžete pohybovať v čase, ale priestor je pevný, čo znamená, že máte možnosť zmeniť a prejavovať priestor podľa vášho myslenia a bez toho, aby ste museli cestovať.

Existujú tri úrovne vedomia – nevedomie, podvedomie a vedomie. Nevedomé obsahujú informácie, ktoré nemusia nevyhnutne vedieť a nemôžu ľahko pristupovať, to sú minulé životy, skryté vedomosti, vyššie ja a tak ďalej – nemôžeme sa na to dostať bez toho, aby sme sa pýtali alebo skúšali. Podvedomie obsahuje informácie, ktoré už vieme, ale je stále ťažké pristupovať. Musíme sa pokúsiť uviesť tieto informácie na vedomú úroveň, aby sme ich mohli preskúmať. Úroveň vedomia je naša pracovná denná úroveň. Stav snov môže byť vaše vedomé ja (keď je spánok počas spánku) prenášať koncepty do podvedomia a podvedomie spätne komunikuje späť k vedomiu. Nevedomie tiež príjme komunikáciu z podvedomia počas spánku pri nahrávaní do záznamov o masovom nevedomí alebo Akashic.

Jedna teória o snoch pozerá na „dátový skládok“ – že sny sú zvyškovým účinkom z vašej nahromadenej mysle alebo zničenia údajov na veľké záznamy o masovom nevedomí alebo Akashic. Nakoniec v prospech nekonečnej inteligencie vesmíru.

Sny sa vyskytujú v časovom priestore a nie v priestore, kde žije naše fyzické telo. Preto váš duch môže preskúmať bez obmedzení času alebo fyzického priestoru. Obrazy, ktoré vidíte, majú tendenciu sa prejaviť pre vás a toto je pravdepodobný výsledok vášho ducha seba, alebo vyššej seba samého alebo seba samého, ktoré sa pre vás prejavuje. Sny môžu byť tiež výňatky z minulých životov alebo výňatkov z akasských záznamov (veľké hmotné nevedomie o kolektívnych spomienkach, vedomostiach a skúsenostiach).

Sny môžu byť takisto, ako väčšina z nás veria, zvyšky z nášho každodenného života, ktoré hrajú scenáre. Napríklad, ak ste zažili úspech v práci, môžete mať sen, ktorý hrá scenár, v ktorom nájdete veľký úspech a cítite výsledný pôžitok. Môže to byť vaše podvedomie, ktoré vám to prinesie ako odmenu za všetku vašu tvrdú prácu alebo za motiváciu, aby ste sa pokúšali tvrdo usilovať.

Psychologické teórie vysvetľujú, že sny umožňujú spracovávať a zmysel pre svet, ktorý zažívate počas vzrušenia. V krátkom čase sa môžu objaviť symboly a „archetypy“, ktoré predstavujú aspekty vášho života. Môžete sa naučiť tieto symboly, zapísať ich a naučiť sa, čo pre vás predstavujú. To pomôže vášmu podvedomiu komunikovať s vašou vedomou mysľou – a môžete lepšie pochopiť svoje sny.

Mnohí veria, že vaša duša opúšťa vaše telo počas času snov. Ak áno, pripevní sa to astrálnou šnúrou, lesklým elastickým káblom, ktorý vášmu duchu pripevní vaše telo. Snáď najsilnejší zo snov a najdôležitejších vynášaní zahŕňajú opustenie tela pre astrálne cestovanie, kde je potrebné pokryť vzdialenosti, aby ste dosiahli cieľ vo fyzickej sfére. Môže byť tiež pravda, že váš duch prejavuje skutočnú realitu v duchovnej sfére prostredníctvom myšlienky. Privediete k vám realitu, skôr ako váš duch sám navštíviť (to je sám o sebe).

Meditácia je životne dôležitá pre vyvážený komplex mysle, tela a ducha a otvára bránu inteligentnému nekonečnu. Spánok je meditácia v bezvedomí. Vzhľadom na to, že naša myseľ a telo sa zhoršujú tak bez snehového času, môže to byť pravda, že náš komplex mysle, tela a ducha ho vyžaduje na najzákladnejšej úrovni, aby prežil – čo znamená, že potrebujeme kozmickú energiu a univerzálnu lásku, pozemnej rovine. Prostredníctvom snov dokonca aj tí, ktorí nemajú meditáciu, dostanú svoju dennú dávku kozmickej energie a udržujú svoju komplexnú myseľ / telo / duch doplnené vitálnymi energiami pre fyzické prežitie.

Carl Jung (1875 – 1961), študent a priateľ Sigmunda Freuda (otca psychoanalýzy) vníma, že sny sú prejavom ľudskej nevedomej mysle, snažiac sa oznamovať posolstvám vedomým. Jung sa domnieval, že to je často produkt nevedomej mysle, ktorá získava informácie z „kolektívneho nevedomia“, to je nevedomá masová banka informácií odovzdávaných zo všetkých vecí po celú dobu, alebo záznamy Akashic. Jung predpokladal, že pretože kolektívne podvedomie je tak extrémne a nepredstaviteľne obrovské, ľudská nevedomá myseľ musí mať zmysel pre to prostredníctvom symbolov v stave snov. Nazval tieto archetypy symbolov.

Keď snívate, nie je to vždy s najväčšou zrozumiteľnosťou, a mnohí sa pri výklade snov rozhodli zmysel. Archetypy, ako uveril Jung, sú snahou podvedomej mysle interpretovať hmotné nevedomie, aby vaša vedomá myseľ mohla pozorovať v snoch a potom pre vás vedome vykladať. Tak archetyp by bol ikona, ktorá predstavuje konkrétnu vec alebo aspekt vášho života. Ale musí to byť pre vás špecifické.

Všetci sme odlišní, takže musíme dať zmysel vlastným archetypom. Rovnako ako médium získava informácie od duchov prostredníctvom jasnovidectva pomocou série predurčených obrázkov a symbolov (archetypov), ktoré duch predloží do očí v jej mysli, aby získali zmysel – môžete si vybudovať svoju vlastnú banku archetypov, aby ste pomohli efektívne interpretujete svoje sny.

Takže si urobte denník. Sny sú rýchlo zabudnuté po prebudení a tým dlhšie nechávate menšiu šancu, ktorú si spomeniete. Napíšte znaky výskytu v snoch bez interpretácie. Robte to ráno po ráno a preskúmajte všetky vzory, ktoré sa objavia. Porovnajte to s udalosťami a pokračovaním v každodennom živote, potom v zadnej časti časopisu urobte zoznamy archetypov a to, čo pre vás znamenajú. Napríklad pre vás, počúvanie hudby znamená úspech, prechádzka v záhrade znamená relaxáciu, vnímanie vašej matky znamená mať pohodlie a tak ďalej. Týmto robíte svojmu podvedomiu jazyk, v ktorom komunikovať s vami, že obaja rozumiete.

Duchovia vás môžu navštíviť v snoch, ktoré vidia, keď vstúpite do duchovnej ríše! Najčastejšie sa hlásia blízky, ktorí odišli. Pred spaním môžete požiadať o kontakt s drahým priateľom alebo príbuzným. Nečakajte návštevu v rovnakej noci, zvyčajne sa vyskytuje v najbližších pár noci alebo dokonca v týždňoch. Keďže čas nie je relatívny v duchovnom svete, je to menej dôležité pre našich duchovných priateľov, a niekedy je ťažké „dostať sa tam včas“ v tejto zemskej fyzickej ilúzii. Ak sa stretnete s priateľom vo vašom sne, povedzte im, ako by ste normálne v živote. Ak dokážete riadiť svoje sny ešte lepšie.

Môžete sa zobudiť zo sne? Mnohí ľudia to môžu robiť, napríklad cítia, že sen sa stáva negatívnym alebo sa mení na nočnú moru – a preto sa pokúšajú prebudiť. Ste si vedome uvedomujete, že snívate? Častokrát, ak si myslíte a dozviete sa o dosť snívaní, môžete začať získavať vedomie počas stavu snov. Napríklad, prechádzaním sídlom kaštieľa vo vašom sne, môžete zrazu premýšľať „čakať, to je sen!“ a rozhodnite sa ho využiť vo svoj prospech. Potom môžete vedome rozhodnúť o otázkach, aby ste sa spýtali subjektov, s ktorými sa stretávate, a je pravdepodobnejšie, že si spomeniete na odpovede vedomej prevzatia kontroly.

Ak môžete vedome prevziať kontrolu nad svojimi snami, pomocou praxe môžete požiadať o kontakt s odchádzajúcimi príbuznými a priateľmi, dokonca s duchovnými vodcami a snáď s vyššou osobou alebo sami. Môžete potom vyvíjať svoje otázky a pamätať na odpovede a udalosti.

Vaše vyššie ja alebo ja a sprievodcovia duchovia môžu používať sny ako spôsob podvedomej prezentácie myšlienok a myšlienok, ktoré potrebujete pre vašu cestu cez život tu na Zemi. Napríklad, vaše duchovné prebudenie môže byť iniciované na prvom mieste spánkom, duchovnými vodcami, ktoré zakladajú do vášho podvedomia predstavu alebo otázku, ktorá vyrastie ako semeno a rastie vo vašom vedomí ako strom.

Nakoniec sa pozrime na minulé životy. Je možné, že vaša nevedomá myseľ prinesie nejakú informáciu o vašom podvedomí pri príležitostiach a pokúsi sa vám to poskytnúť prostredníctvom scenárov alebo symbolizmu. Tieto informácie alebo skúsenosti mohli byť získané počas predchádzajúcej životnosti. Zabudnutie pri narodení zabraňuje vám pripomenúť si minulé životy z dobrých dôvodov, ale selektívne, váš duchovný seba alebo duchovný sprievodcovia by mohli cítiť, že je vhodné, aby ste získali niektoré z týchto informácií, kým ste tu vtelení na zemi. Alternatívne môžete jednoducho preniknúť do procesu zabúdania úplne a váš minulý život sa zdvíha na povrch vášho vedomia a začínate si pamätať.

Stručne povedané, vedzte, že každý večer máte úžasný vstup do duchovného sveta a hoci existujú opatrenia, ktoré vám zabraňujú príliš ľahko využiť skúsenosti, môžete sa na to pokúsiť. Je to dar, ktorý vám umožňuje prežiť svoj pôvod v duchu, kým ste tu v pozemskom priestore.

(Visited 635 times, 1 visits today)
Share