Tarot horoskop máj 2019

Baran (21. marca až 19. apríla)

 

Energia vašej životnej cesty funguje najlepšie nezávisle; musíte sa naučiť sebadisciplíne, aby ste prejavili svoje najlepšie výsledky. Vaša karta je tento mesiac kráľovnou prútikov. Otázka, na ktorú treba odpovedať, je: „Ako a kde musíte konať s dôverou?“ Akcia, ktorá by mala zvážiť prijatie: ukázať svoju silu a zlepšiť to, čo je najlepšie, namiesto toho, aby ste sa snažili zlepšiť slabosť. Pracujte na vynikajúcich, nie „len dosť dobrých“.

Býk (20. apríl až 20. máj)

 

Trvalá stabilná energia zeme poháňa váš primárny pohon. Energia vašej životnej cesty funguje najlepšie, keď sa cítite bezpečne; musíte sa naučiť určitý stupeň prispôsobivosti, aby ste prejavili svoje najlepšie výsledky. Vaša karta v tomto mesiaci je esom pohárov. Otázkou, ktorá sa má odpovedať, je: „Kto miluješ radosť a kto ťa miluje radostne?“ Akcia, ktorá má zvážiť prijatie: tráviť čas a zdieľať sa s tými, ktorí ťa skutočne tešia, že si nadšený. Ak táto osoba alebo títo ľudia nie sú v blízkosti, nájdite si spôsob, ako sa k nim dostať a spojiť sa s nimi tento mesiac.

Blíženci (21. mája až 20. júna)

 

Energia vašej životnej cesty pracuje s najlepšími úlohami, ktoré stimulujú vašu myseľ rôznymi spôsobmi; musíte sa naučiť, ako sa zamerať na požiadanie, aby ste prejavili svoje najlepšie výsledky. Vaša karta tento mesiac je sila. Otázka, na ktorú treba odpovedať, je: „Čo musíte v tomto čase prekonať, čo bude vyžadovať vašu skutočnú silu?“ Činnosť na zváženie: prejsť do a cez svoje obavy; vyskúšajte si seba a uvedomte si, že svetské testy vám pomôžu rozvíjať vašu silu.

Rak (21. jún až 22. júl)

 

Starostlivosť o aktívnu vodu poháňa váš primárny pohon. Energia vašej životnej cesty funguje najlepšie, keď sa staráte o seba a ostatných správne; musíte sa naučiť „emocionálnu rovnováhu“, aby ste prejavili svoje najlepšie výsledky. Vaša karta je tento mesiac 2 mincami. Otázka, ktorú treba položiť, je: „Kde môj život potrebuje rovnováhu a prúdenie?“ Činnosť, ktorá by mala zvážiť prijatie: položiť svoje zodpovednosti do popredia vašich akcií a dostať akúkoľvek časť svojho života, ktorá je v rovnováhe alebo stagnuje v rovnováhe a prúdení , Zmeňte svoje vzorce a reakcie; vyskúšať nové skúsenosti.

Lev (23. júl – 22. august)

 

Stabilný požiarny stabilizátor spaľuje váš primárny pohon. Energia vašej životnej cesty funguje najlepšie, keď ste kreatívni; musíte sa naučiť štruktúru, aby ste prejavili svoje najlepšie výsledky. Vaša karta je tento mesiac 10 pohárov. Otázka, ktorú treba položiť, je: „Čo a kto vás napĺňa?“ Akcia, ktorá má zvážiť prijatie: sledujte to, čo najviac chcete, a koho najviac milujete so zdravou oddanosťou a milujúcim povedomím; oceníte svoje požehnanie a ďakujeme tým, ktorí k vášmu životu radostne prispievajú.

Panna (23. augusta až 22. septembra)

 

Praktické prispôsobiteľné Zeme poháňa váš primárny pohon. Vaša životná energia funguje najlepšie, keď dostanete všetky detaily v poriadku; musíte sa naučiť „vidieť les pre stromy“, aby ste prejavili svoje najlepšie výsledky. Vaša karta tento mesiac je The Hanged Man. Otázka, ktorú treba položiť, je: „Kde musím urobiť obetu za väčšie dobro alebo moje väčšie dobro? a ak musíte urobiť obetu alebo čeliť boju, aby ste sa tam dostali, začnite pracovať cez tento boj teraz.

Váhy (23. septembra až 22. októbra)

 

Analytický aktívny vzduch poháňa váš primárny pohon. Energia vašej životnej cesty funguje najlepšie, keď koná logicky; musíte sa naučiť miešať pocity, aby ste prejavili svoje najlepšie výsledky. Vaša karta tento mesiac je 7 Wands. Otázka, na ktorú sa treba pýtať, je: „Aký je môj konečný cieľ a aké rebríky musím vyliezť, aby som sa tam dostal?“ Akcia, ktorá by mala zvážiť prijatie: čeliť konkurencii a dať si svoje najlepšie úsilie. Čo je najviac stojí za to si zaslúži tvrdá práca! Posúvajte sa, aby ste dosiahli viac.

Škorpión (23. októbra až 21. novembra)

 

Intenzívna trvalá vodná energia poháňa váš primárny pohon. Energia vašej životnej cesty funguje najlepšie, keď prináša alebo zažíva transformáciu; musíte sa naučiť „hravosť alebo ľahkosť srdca“, aby ste prejavili svoje najlepšie výsledky. Vaša karta je tento mesiac 8 pohárov. Otázka, ktorú treba položiť, je: „Čo musím prehodnotiť a prípadne pustiť?“ Akcia, ktorá by mala zvážiť: meditáciu, odchod z každodennej rutiny a miestne prostredie na nájdenie skutočne pokojného času na premýšľanie (priekopa vašej bunky) telefón!).

Strelec (22. novembra až 21. decembra)

 

Expanzívne prispôsobiteľné palivá poháňa váš primárny pohon. Energia vašej životnej cesty funguje najlepšie a otvorene skúma nové skúsenosti; musíte sa naučiť mapovať a zaznamenávať svoje vedomosti, aby ste prejavili svoje najlepšie výsledky. Vaša karta je tento mesiac 3 mečmi. Otázka, ktorú si treba položiť, je: „Aké súčasné alebo minulé ťažkosti potrebujú emocionálne uvoľnenie?“ Akcia, ktorá má zvážiť prijatie: kričať do vankúša, robiť rezanie energetickým káblom, predstaviť si a hrať si rozhovor, ktorý potrebujete mať alebo si želáte; všetko na očistenie smútku, straty alebo utrpenia.

Kozorožec (22. decembra až 19. januára)

 

Ambiciózna Aktívna Zem poháňa Váš Primárny Disk. Energia vašej životnej cesty funguje najlepšie, keď nastavujete a dosahujete ciele; musíte sa naučiť súcit, aby ste prejavili svoje najlepšie výsledky. Vaša karta je tento mesiac 9 pohárov. Otázka, ktorú si treba položiť, je: „Čo v tomto čase najviac potrebujem na seba-starostlivosť?“ Akcia, ktorá má zvážiť prijatie: urobiť niečo zhovievavé pre seba, mať čas na skutočný odpočinok alebo vytvoriť zoznam vašich úspechov a oceniť ich.

Vodnár (20. až 18. február)

 

Nekonvenčné Stabilný vzduch poháňa váš primárny pohon. Energia vašej Cesty Života funguje najlepšie, keď ste autentickí a neochvejní; musíte sa naučiť pokojnú pevnosť, aby ste prejavili svoje najlepšie výsledky. Vaša karta je tento mesiac 9 mincí. Otázkou je: „Čo ďalej? Ako môžem využiť to, čo musím získať viac? “Akcia, ktorá by mala zvážiť prijatie: prehodnotiť svoje financie a hľadať spôsoby, ako zlepšiť svoju finančnú situáciu, či už je to zníženie dlhu alebo zvýšenie investícií; identifikovať svoju cestu k úspechu a pokračovať v nej.

Ryby (19. februára až 20. marca)

 

Energia vašej Cesty Života najlepšie spolupracuje s ostatnými emocionálne; musíte sa naučiť húževnatosť, aby ste prejavili najlepšie výsledky. Vaša karta je tento mesiac 7 pohárov. Otázka, ktorú treba položiť, je: „Aké ilúzie potrebujem prelomiť, aby som videl pravdu?“ Činnosť, ktorá sa má zvážiť: požiadajte o pozorovanie seba a svojho života od rôznych ľudí, od tých, ktorí sú blízko a od tých, ktorí poznajú z diaľky; Pozerajte sa cez svoje oči a budete schopní rozpoznať pravdu z ilúzie o sebe.

(Visited 186 times, 1 visits today)
Share