Tipy ako odstrániť negatívnu energiu

Negatívne myslenie energie vytvára silnejší energetickej vzory a zostáva dlhšie, než je pozitívne myslenie energie. Strach a stres trvajú dlhšie ako láska, mier a šťastie. Slnečné svetlo je prúd pozitívnej energie, ktorá zmýva akejkoľvek negatívnej energie. Časť energie sa ukladá tiež do fyzických predmetov, preto je potrebné náš životný priestor občas „vyčistiť“. Než budeme môcť začať s vyplňovaním našich domovov pozitívnou energiou, musíme odstrániť nahromadenú negatívnu energiu. Energetické čistenie bytu by malo byť pravidelným príjemným rituálom. Energetická očista priestoru je veľmi dôležitá aj pri sťahovaní. Nie sme Ak prvými obyvateľmi nášho bytu (domu), vyskytujú sa v našom obydlí pozostatky energie predchádzajúceho majiteľa. Pri sťahovaní preberáme aj jeho energetickú stopu – informácie o všetkých udalostiach, ktoré sa v priestore stali (hádky, zlej nálady, choroby …). Takže tu je zoznam siedmich jednoduchých osvedčených techník, ktoré môžeme použiť na odstránenie negatívnej energie z akéhokoľvek priestoru:
1. Čistenie soľou

Jedná sa o najjednoduchší spôsob vyčistenie priestoru. Jednoducho nasypte soľ (najlepšie morskú) na koberec (podlahu), počkajte hodinu a potom priestor povysávajte a odpad vyneste mimo dom. Použite približne 3-6 lyžice soli pre stredne veľké miestnosti. Soľné kryštály majú úžasnú prírodné schopnosť vymazať „naprogramovanú“ energiu. Soľ do seba naťahuje negatívnu energiu, čím čistí priestor. Iným spôsob čistenia solí spočíva v tom, že do každého rohu miestnosti položíte misku so soľou (do každej misky nasypte 1 kg soli). Nepoužívajte riad, z ktorých budete ďalej jesť alebo v nich pripravovať jedlo. Kúpte si pre tento spôsob jednorazové papierové misky. Nechajte po dobu 4 týždňov, potom vyhoďte. Tu platí pravidlo 1 kg = 1 týždeň. Pamätajte, že soľ je ako špongia – nasiaknutá všetku negatívnou energiou. Preto je dôležité ju naozaj vyhodiť a v žiadnom prípade nepoužívať ďalej na varenie, či sypanie v zime pred dom. Negatívnej energie by ste sa nezbavili. Úzky prúžok soli nasypať tiež na prah.
2. Odstráňte neporiadok

Veci, ako staré časopisy, špinavé či nevyžehlená bielizeň niekde v rohoch miestnosti, môžu zachytávať veľa negatívnej energie vo vašom dome. Zbavte sa starých vecí, ktoré už nepotrebujete. Majte stolíky upravené a čisté. Bielizeň úhľadne uložte do koša. Umyte špinavý riad a schovajte. Negatívnej energie lipne na pohodených predmetoch okolo vás. Tým, že váš obývací priestor upravíte, vyčistený a zbavíte ho starých nepotrebných predmetov, pripravíte priestor na „nabitie“ pozitívnou energiou.
3. Hlasné zvuky

Energiu v priestore môžeme tiež očisťovať pomocou zvukov. Hlasné zvuky dokážu rozbiť energetické vzory a umožniť im, aby „odišli“. K tomuto spôsobu možno použiť napr. Zvončeky. Čím je miestnosť väčšia, tým by sa mali použiť hlbšie tóny. Začnite od vstupných dverí a postupujte pozdĺž steny po obvode miestnosti. Matka príroda robí to isté s hlukom pri búrke.
4. Prehrávanie duchovnej hudby

Budhistickí mnísi používajú tzv. Tingshaws k rozptýleniu nepriaznivé energie. Túto techniku ​​čistenia možno krásne kombinovať s čistenia hlasnými zvukmi.
5. Meditácia v priestore

Správna meditácia raz alebo dvakrát denne vo vašej obývacej priestore bude vysielať mocné pozitívne vibrácie. Prenos z meditatívny stavu mysle sa stáva oveľa silnejší a pozitívnej energie mocnejšie ako negatívne. Správna meditácia „nasýti“ priestor s povznášajúci energiou na niekoľko hodín.

6. Zmena usporiadania nábytku

Číňania praktizujú umenie Feng Shui. Opäť negatívne energie potrebuje niečo, na čom sa môže „držať“. Usporiadajte si priestor s tak širokým otvoreným priestorom, ako je to len možné. Akékoľvek negatívne energie sa budú „rozchádzať“. Už samotný akt preskupenie pôsobí na rozptýlenie škodlivé energie.
7. Pridanie živých rastlín do priestoru

Pokiaľ o rastliny staráte, dokážu prinášať život, kyslík a pozitívnu energiu do našich domovov.

(Visited 1 304 times, 1 visits today)
Share