Urobte si amulet na bohatstvo

V dnešnom článku budeme diskutovať o niektorých domácich amuletoch. Počas ťažkých časov čoraz viac ľudí hľadá metódy bielej mágie a čarodejníctva na vyriešenie ich problémov s peniazmi. Mnohé kultúry majú rôzne šarmy a amulety pre šťastie a peniaze, ktoré by ste mali vedieť. Tu vám prinášam výber z najefektívnejších amuletov za peniaze, ktoré som našiel v mojich dlhoročných skúsenostiach.

Čínsky domáci amulet prilákať peniaze a prosperitu
Číňania používajú na čínsky nový rok a na svadby červené obálky s peniazmi, nazývanými Hung Bao. Používajú na vyzdobenie vonkajšej strany týchto červených obálok symbolmi bohatstva a šťastia. Červené obálky sa používajú ako kúzlo na prilákanie peňazí a prosperity, keďže Číňania považujú červené za farbu šťastia a šťastia. Väčšina červených obálok, ktoré sa predávajú na použitie spoločnosťou Hung Bao, má čínske symboly šťastia a šťastia na vonkajšej strane. Niektoré z týchto obálok sú veľmi elegantné a s dizajnom reliéfne zlaté na tmavom pozadí. Vzhľadom k tomu, že tieto červené obálky Hung Bao pracujú proti zlu a negatívnej energii.

Amulety na peniaze
V čínskej astrológii sa Tiger považuje za ochrancu proti krádeži. V západnej kultúre sa kráľovská noha považuje za to, že priťahuje šťastie a široko sa používa ako šarm na prilákanie peňazí. V Afrike používajú zuby krokodílov, aby priniesli šťastie hráčom v stávkach. Podkovy sú známe tým, že prinášajú veľa šťastia, keď visia na stene domu alebo nad prahom. Pokračujte vo vzdelávaní o ostatných amuletoch o šťastie a peniaze.

Taliman: Mince prilákajú peniaze
Tradične je pravdepodobné, že nájdenie jednej centovej mince prináša šťastie. Vo Feng Shui majú mince a peniaze osobitný význam. Pozrime sa, ako urobiť veľmi efektívny amulet za peniaze. Preto je dôležité pochopiť, že tri sú veľa šťastia a červená niť aktivuje mince Yang energie.

Zviaže  tri mince spojené s červenou niťou. Umiestnite mince do najväčšej zásuvky vašej kancelárie, čo zabezpečí, že váš príjem zostane konštantný počas celého roka.

Zavesí sa tri čínske mince I-Ching, spojené s červenou niťou, vo vašich hlavných dverách.

Spojte tri mince s červenou niťou a vložte ich do vrecka alebo kabelky, aby ste aktivovali nevyčerpateľný zdroj príjmu.

Talisman: Kryštály ako amulety za peniaze
Skúsení lekári vedia, že kryštály sú nabité energiou a využívajú tieto výhody na ľahké získavanie peňazí do svojho života. Niektoré z kryštálov na zlepšenie menových situácií sú Amazonit, Aventurine, Citrine, Fairy Cross, Jade, Selenite a Tigerovo oko.

Domáci amulet prilákať peniaze
To je recept na výrobu amuletu za peniaze. Čo urobíme, je vytvoriť objekt a dať mu moc vysielať našu energiu. Rovnako ako vo všetkých bielej mágii, amulet peňazí je založený na väzbe medzi vami a peňažnou silou. Ak poznáte, že peniaze sú zdrojom, môžete upraviť kúzlo a požiadať o zdroje skôr než len o peniaze.

(Visited 674 times, 1 visits today)
Share