ročný horoskop váhy

Váhy ročný horoskop 2020

Váhy 2020 – horoskop – láska, peniaze, zdravie, kariéra

Váš horoskop do roku 2020 sľubuje, že bude taký, v ktorom osobný rast a vnútorné porozumenie vo vašom živote výrazne zmenia.

Váhy (narodené medzi 24. septembrom a 23. októbrom), siedme znamenie zverokruhu je vzdušné znamenie a vládne planétou Venuša.

Horoskop Váhy 2020 – prehľad podľa dekanov:

  1. dekant: od 23. septembra do 3. októbra

Horoskop Libra do roku 2020 predpovedá, že prichádza veľa ciest na krátke vzdialenosti a veľa interakcie s vašimi najbližšími priateľmi a dôležitými a silnými novými spolupracovníkmi. Tvár, ktorú svetu prejavíte, bude odhodlaná a silná a čím viac si toho vážite, tým silnejšia bude pre vás zachytenie vašich snov a vašich krátkodobých a dlhodobých cieľov.

  1. dekant: od 4. októbra do 1. októbra

Podľa horoskopu do roku 2020 zohrávajú deti v nasledujúcom roku veľmi dôležitú úlohu, čo môže znamenať najmenšie deti vo vašom živote (alebo ktoré sa chystajú prísť) alebo vaše vlastné vnútorné dieťa.

  1. dekan: od 14. do 23. októbra

Tento rok je stále dôležitou oblasťou prístup a verenie v silu, ktorú vlastníte, a nájdenie sily na chodenie v nej.

Vplyv planéty na Váhu v roku 2020

Nový rok začína prázdninovou atmosférou po búrlivom roku 2019, ktorý obnovuje librovu chuť života a vyzýva ich, aby sa viac zamerali na svoje túžby a najkrajšie koníčky.

Vďaka novej vízii o veciach a živote vo všeobecnosti je teda rok Librov rokom vzťahov. A keď hovoríme o vzťahoch, hovoríme o všetkých druhoch vzťahov: profesionálne, priateľstvo, rodina, láska, priateľstvo, spolupráca atď.

 

Saturn prejavuje prísnosť a pragmatizmus, najmä v oblasti sociálnych a medziľudských vzťahov a obmedzuje interakcie, ktoré nezodpovedajú určitým životným štandardom a normám.

Jupiter obnovuje bezpečnosť a dôveru, vnáša energiu a vitalitu a prináša úspechy vo väčšine oblastí života.

presná predpoveď astrológie 2020 pre libra

Jupiter v prvom dome je tiež výhodný pre tých, ktorí chcú zmeniť svoj fyzický vzhľad k lepšiemu a mať lepší vzťah so svojím vlastným telom. Dostatok spánku, sústredenie sa na zdravie, nie na telesnú hmotnosť, na zdravé stravovanie a na cvičenie – to sú hlavné veci, ktoré vám pomôžu vyzerať lepšie a zdravšie, bez ohľadu na módny štýl, ktorý si osvojíte.

Tento rok vás Urán, planéta, ktorá podporuje obnovu a slobodu, vždy vyzve, aby ste znovuobnovili život svojho páru. Má povzbudzujúci účinok, ale tiež nepredvídateľné a diskontinuálne konanie, ktoré by vás mohlo obťažovať pri rôznych príležitostiach, keďže Libras miluje harmóniu a svätú strednú cestu.

Venuša, vaša vládnuca planéta, v zjavnom retrográdnom pohybe domom peňazí spúšťa určité blokády, takže sa budete cítiť prekážaní niektorými situáciami v práci.

Toto je čas, keď sa môžu profesionálne vzťahy prerušiť a všetko môže začať objavovaním sprisahania proti vám. Váhy pocítia potrebu utrácať viac peňazí, baviť sa, vyniknúť spoločenským postavením.

To všetko môže poškodiť ich materiálnu situáciu, ktorá tiež otestuje ich manželský vzťah.

Mars chce, aby ste sa o peniaze pýtali, av tomto ohľade je lepšie konať dobrovoľne a vedome. V opačnom prípade, kto vie, odkiaľ môže dôjsť k stresu a s akým ďalšími problémami budete musieť čeliť.

Okrem iného môže retrogradácia na Marse, počnúc 9. septembrom, určiť revíziu metód získavania alebo môže upútať pozornosť na staršiu, nedokončenú iniciatívu. V negatívnej verzii vám Mars môže priniesť nejaké peniaze na splatenie nesplatených platieb alebo zanedbaných dlhov.

Od 14. októbra do 3. novembra je ortuť retrográdna v Škorpióne a Váhe. Pre Libra je toto obdobie emočnej nerovnováhy a popierania. Aby sa dokázali vyrovnať počas týchto troch týždňov, keď sú citlivejšie ako obvykle, musia mať lepšiu kontrolu nad svojimi emóciami a vyhnúť sa tomu, aby im dominovali silné pocity.

Navyše je teraz čas, keď sa musia naučiť, ako uzavrieť mier s vecami, ktoré nemôžu zmeniť, a prekonať ich.

Cítia sa neistí o sebe a o vzťahu so svojimi pármi, ale to všetko sú prchavé pocity a ak ich dokážu ovládať, úspešne prekonajú tieto tri týždne, ktoré sú pre nich také ťažké.

 

 Láska a vzťahy

V roku 2020 na zatmení v marci mohli byť vzťahy, ktoré ste počítali, sklamaním alebo utrpením. Podľa vašich rozhodnutí teraz určuje, aké intenzívne budú tieto sklamania. Musíte sa pripraviť tak, že sa o seba najprv postaráte sami, a tým sa dostanete do sebavedomia.

 

Potom prinesie rovnováhu potešenia a naplnenia, ale musíte začať TERAZ, aby ste tieto vzťahy posilnili. Hodnotte ich, pričom boli stanovené jasné hranice. Odmena za to do konca roka bude naplnená, rozsiahla a všeobecne sa zvýši. Nebudete pravdepodobne nadväzovať na nové vzťahy, ale namiesto toho podporíte zdravé vzťahy, ktoré máte, najmä so staršími a autoritami.

 Kariéra a práca

Nové, kreatívne a inovatívne spôsoby, ako zarobiť peniaze z novej, kreatívnej a inovatívnej práce, sú vaše všetky do roku 2020 a hlboko do roku 2021. Je to čas ako žiadny iný vo vašom živote. Obchodné partnerstvá by mohli byť napadnuté začiatkom jari. Teraz je možné vybudovať pevný pevný základ.

Posledné roky priniesli vo vašom živote liečebný čas, najmä váš pracovný a profesionálny život. Získate výhody mimoriadneho úsilia, ktoré ste investovali v posledných rokoch. Je čas zberu. Je to tiež čas ambícií, zlepšovania vášho imidžu a zefektívňovania. Uvidíte svoju odbornosť a produktivitu na historicky vysokej úrovni a dosiahnete všetky ciele a ciele. Uži si to. Cena už ste zaň zaplatili.

 

peniaze

Peniaze a financie sú stále vysoké a môžete využívať nové neobvyklé zdroje, nezmapované územie. Buďte štedrí, ale nehádžte ťažko zarobený kapitál vetrom, najmä vo februári alebo marci alebo na začiatku jesene, keď môžete mať hmlisté lovce. Zdá sa, že priťahujete príležitosť a peniaze na každom kroku.

Naučiť sa nové zručnosti, nové podniky a nové prostredie povedie k tomu, že na vás a váš život prší peniaze.

Peniaze prídu z mnohých zdrojov, nečakane a spolu s nimi prídu uznanie a uznanie.

Pracovali ste dlhé a tvrdo na pozadí niekoľko rokov a budete vrhnutí do centra pozornosti. Trik bude v rovnováhe. Vyhľadajte dobrých poradcov a rady. Až do skorej jari môže nastať čas, keď sa zdá, že sa peniaze nelepia, takže sa držte svojich úspor a strážte ich aj v neskorších letných mesiacoch.

Predpovede o zdraví

Vaše zdravie sa bude tešiť rozšírenému záujmu o alternatívne zdravotné postupy a tieto vám prinesú dlho očakávané spojenie s intuitívnou vyváženou liečivou povahou. Je to pulzujúci liečebný čas; môžete sa dotknúť nielen seba, ale aj ostatných.

Energia sa bude zdať takmer magnetická a pozitívna a tieto alternatívne postupy, ktoré môžete ľahko začleniť do svojho života, budú mať za následok takmer nevysvetliteľný výsledok zlepšenej sily a výdrže tela a mysle, vyvážený a integrovaný.

To, čo bolo predtým nepolapiteľné pre zdravie, sa teraz začleňuje ľahko a prirodzene. Zdravie preberá duchovnú kvalitu a toto vám bude dobre slúžiť, pretože rok 2019 je rokom ešte väčšieho množstva a expanzie.

(Visited 1 148 times, 1 visits today)
Share