Vyberáme skriňu do detskej izby

Vyberáte skriňu do detskej izby? Mali by ste mať skvelú fantáziu, alebo najlepšie vyberať nábytok do detskej izby spolu z vašimi najmenšími.

Viete čo všetko by mala obsahovať skriňa do detskej izby a aké by mala mať parametre?

Nábytok a skrine do detskej izby by sa mal vyberať podľa toho, aký vek majú vaše deti a koľko ich je spolu v izbe.

Skrine do detskej izby by mali byť dostatočne odolné, predsa len, detská motorika nie je ešte úplne rozvinutá, a pri detských hrách dostane nábytok tiež zabrať…

Skrine najmä pre menšie deti by nemali byť vysoké. Do detskej izby tiež nie sú vhodné zrkadlá a presklené skrine – ktoré by mohli pri poškodení ublížiť dieťaťu. Je lepšie vyberať skrine bez sklenej výplne.

V ponuke sú rôzne tematické detské izby – skrine si jednoducho môžete skombinovať, a vytvoriť tak detskú izbu so skriňami presne podľa potrieb a fantázie detí.

Staršie deti už majú jasnejšiu predstavu o tom, ako by mala vyzerať ich detská či študentská izba. Interiéroví dizajn je preto dobré vzájomne prekonzultovať. Určite nezabudnite na skrine, do ktorých sa vmestia okrem šiat, aj ich rôzne módne a záujmové doplnky.

Detské skrine sú dostupné v rôznych vzoroch, veľkostiach a farebných prevedenia. Do detskej izby patria skrine a skrinky s policami, alebo šatníkovou tyčou. Skrine si môžete vyberať so zásuvkami a rôznych originálnych dizajnových variantoch.

Dostatočný úložný priestor v skriniach vedie vaše dieťa k poriadku. Správnym výberom skrine tak učíte vaše dieťa správnym návykom.

Správnym výberom farieb a vnútorného usporiadania skríň vytvoríte príjemné prostredie na hru a odpočinok pre vaše deti.

 

(Visited 57 times, 1 visits today)
Share