Vymeňte negatívnu energiu za pozitívnu

Spomínate si na starú Calgonovu reklamu, kde žena hovorí: „Calgon, vezmi ma preč“? Či si niekedy prajete, aby vás Calgon skutočne odviedol od všetkých vašich problémov a životných spletení?

Nevieme, ako skutočne Calgon pracuje na skutočných problémoch s životom, ale ak sa chcete vyčistiť negatívnou energiou a rýchlo zvýšiť pozitívnu energiu, tu je každodenný rituál, ktorý skutočne pomôže. Nazýva sa to zakorenenie a je to spôsob, akým si založiť svoje negatívne energie do zeme a prijímať novú energiu. Tu je postup, ako to urobíte.

1. Posaďte sa na pohodlnú stoličku, ktorá vám umožní položiť nohy na podlahu. Položte nohy priamo na zem a zostaňte uvoľnene. Zatvorte oči a uprednostnite sa.

2. Predlžte korene z noh vašich nôh do zeme. Možno budete musieť najprv presunúť svoje korene cez koberec, podlahu, podlahu atď. Nemyslite si, či máte korene alebo nie, len to urobte!

3. Stlačte svoje korene celú cestu cez pôdu, až kým sa nedostanete pod zem. Budete vedieť, kedy tu budeš.

4. Zakryť svoje korene do podložia. S každým vydychujúcim dychom tlačte akúkoľvek energiu, ktorú nechcete znižovať nad korene a do podložia. Pri každom inhalovaní dychu vytiahnite čerstvé, čisté, uzemnené energie z podložia.

5. Opakujte cyklus výmeny energie s dychom, kým sa necítite v pokoji.

6. Opatrne vytiahnite korene, až kým sa úplne nezavadnú do nohy. Potom sa môžete opäť pohybovať.

7. Ak sa pohybujete nohami skôr, ako odoberiete korene, pocítite pocit popadnutia a vaše nohy by mohli byť boľavé počas niekoľkých dní. Ak telefón zazvoní alebo prerušíte počas relácie, vytiahnite svoje korene najskôr predtým, než sa presuniete.

Užite si túto úžasnú každodennú čarovnú výmenu so zemou. Cítite ako osvietené, tak aj pozitívne napájané!

(Visited 65 times, 1 visits today)
Share