Zima: Najlepší čas na výhodný nákup plaviek

Zabudnite na spotené chodenie po obchodoch či prehnane vysoké ceny. Každá sme si podobné nakupovanie plaviek už zažili. Na konci dňa vždy prichádza slávna veta:“Toto už nikdy viac neurobím.” Zima je však na takúto situáciu ako stvorená. Z pohodlia domova, rýchlo a efektívne. Ani vy sa už nemôžete dočkať?

 

Ideálny nákup

Plavkový ošiaľ začína už niekedy v máji. Obchody sú preplnené a ceny nehorázne vysoké. Myslím, že pre každú je viac ako príjemné sa tomuto celému vyhnúť. Samozrejme, pokiaľ ste ochotné počkať. A na tie svoje vysnené plavky sa rozhodne čakať oplatí. Počas nakupovania v zimných mesiacoch sa dočkáte totálnych výpredajov a likvidácií skladov.

Ceny môžu v takomto prípade klesnúť aj o 70 %. Ak máte záujem o luxusnejšie značky, aj tu sa počas zimy zľavy pohybujú od 40 do 90 %. Nehovoriac o tom, že si môžete vyberať aj z tovaru, ktorý počas leta nebol naskladnený.

Zdroj: Canva Pro

Výber správnych plaviek

Každá sme iná, každej pristane niečo iné. A každá máme aj odlišnú predstavu o tom, ako by naše tohtoročné plavky mali vyzerať. Dnes si už môžete vyberať naozaj z veľmi širokého sortimentu. Už dávno sa plavky nedelia len na jednodielne a dvojdielne. Možností je naozaj mnoho:

  • plavky s vysokým pásom
  • brazilky
  • plavky pre moletky
  • tangá
  • neoprénové plavky

 

Trendy vysoký pás

Plavky s vysokým pásom sú vhodné naozaj na každú postavu. Ich hlavnými výhodami sú, že predĺžia nohy, tvarujú postavu a skryjú neželané nedokonalosti. Vďaka niektorým z nich budú vyzerať opticky väčšie aj vaše prsia. Majú naozaj šmrnc a nápadne sa ponášajú na retro štýl plaviek z 50. rokov minulého storočia. Určite si ich nebudete vedieť vynachváliť. Dajú sa nájsť v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach.

VEDELI STE, ŽE priekupníčkou plaviek s vysokým pásom bola práve slávna herečka Marilyn Monroe?

 

Sexi brazilky

Plavky brazilskeho typu vždy priťahujú pozornosť. Jednoducho ich voláme plavky brazilky. Vďaka nim bude vaše pozadie vyzerať naozaj úžasne. Svojím strihom vytvarujú ženský zadok do dokonalej podoby. Nie sú ani také vyzývavé ako tangá, no ani nie absolútne zahaľujúce.

Zdroj: Canva Pro

 

Plavky pre moletky

Každá z nás sa chce cítiť krásne a príťažlivo. Pokiaľ ste pred letom nedosiahli vašu vysnenú formu a potrebujete na nej ešte chvíľu popracovať, plavky pre moletky sú ideálnou voľbou. Zakryjú čo je potrebné skryť a zvýraznia to, čo je potrebné zvýrazniť. Rozhodne si každá prídete na svoje. Žiadna z nás predsa nebude sedieť doma, keď je vonku 30 stupňov. Hor sa do vody.

 

Zhrnutie

Kúpa plaviek počas zimy môže byť to najlepšie rozhodnutie, ktoré ste pred príchodom teplých mesiacov urobili. Vyhnete sa všetkému nepríjemnému, čo sa s nakupovaním v lete spája. Ešte si aj uchmatnete presne tie plavky, po ktorých ste tak túžili. A to všetko dokonca vo výhodnejšej cene. Nie je načo čakať.

(Visited 48 times, 1 visits today)
Share