Osviežujúci kurz na orálny sex

nedávne štúdie ukázali, že iba 33% žien má orgazmus iba zo strany pohlavného styku, čo znamená, že potrebujeme vašu pomoc. Čo naozaj chcú ženy? lízanie; tiež známy „ísť dole na raňajky“ alebo „veslovanie dievča v ružovej kánoe.“

Ako heterogénna žena som bol s mužmi, ktorí sa pohybovali od tých, ktorí netušili, čo robí v centre mesta inému, ktorý bol taký zručný, že som si na svojom stole položil zarámovanú fotografiu jeho jazyka. Takže čo je to tajomstvo? S niekoľkými jednoduchými technikami sa môžete ľahko stať šikovným lingvistom.

Skôr než začnete, dáva ženu orgazmus a prichádza k jednej veci; klitorisu. Len chce byť tret. Orgasmy sa nezačínajú čarovným spôsobom len prostredníctvom penetrácie. Ženy jednoducho potrebujú dlhšie zahrievanie. Zdá sa, že zatiaľ čo ženy sa snažia mať orgazmus, ľudia sa to snažia.

Väčšina žien potrebuje „šťastné tlačidlo“ na trenie, dotyk a bozkávanie. Začnite tým, že ju pobozkáte a poviete jej, ako je horúca. Potom choďte na prsia. Pre niektoré ženy sú bradavky priamo pripojené k klitorisu. Akonáhle ste odišli na juh, nájdite klitoris, aby ste sa dostali do práce. (Je to malá ružová gumová ceruzka na vrchole svojej dámskej firmy, ktorá sa nezaobída, ale naozaj ťa má rád.)

Vzhľadom k tomu, že každá žena je iná, pomáha to mať k dispozícii inventarizáciu alebo cunnilingus techniky. Začnite jemným trením; to môže byť vykonané cez jej kalhotky alebo pančuchy, alebo pomocou trochu mazacie, ktorý sa cíti úžasné.

Každá žena má rád trochu iný dotyk na vyvolanie orgazmu. Existuje niekoľko základných úderov, ako napríklad v prípade tenisu. Môžete začať prstami a potom sa presunúť na jazyk. Väčšina žien chce byť trepaná alebo olizovaná v pohybe „hore a dole“. Začnite olizovať ju s ľahkým dotykom s jej pery dohromady (ako sendvič), potom prejsť na strednejší tlak. Mnoho žien má rád „nepriamy“ dotyk, dosiahnutý trením kože nad „kapucňou“ „šťastného tlačidla“, ktorý sedí priamo na vrchole klitorisu, takže nemusíte ho Mapovať Google.

Populárnym pohybom žien je „kruhový“ pohyb, ktorý kruží okolo klitorisu s jazykom. Začnite s jemným, ľahkým dotykom. Ak chcete vytvoriť hybnosť, prepnite pohyby medzi viac a menej intenzívnym dotykom. Tam je tiež „bočný-k-bočné“ lízat, kde používate jazyk horizontálne, ktorý funguje, rovnako ako vkladanie prsta alebo dva, akonáhle uvidíte, že ona je vzrušená a jej dýchanie vyzerá ťažšie.

Marcus London, porno hviezda sa stala režisérom, tvrdí, že jeho technika „Spiderman“ dáva žene orgazmus tým, že stimuluje klitoris spolu s vložením dvoch prstov „do pavúka. Jeho „kruhová“ technika „chodí“ a „zaokrúhľuje a pridáva trochu rýchlosti a sily.“ A jeho technika „omega“ zahŕňa dva prsty v konečníku s „príchodom sem“ hnutím, , ktorá sa nachádza na hornej, vnútornej stene ženskej vagíny. Hovorí, že hoci je tento krok ľahký, musíte sa cvičiť, pretože je dostatočne ťažké nájsť klitoris.

Tak ako viete, ako dlho to urobiť, či je pripravená mať orgazmus alebo či by ste mali prestať alebo pokračovať? Udržujte svoj jazyk v pohybe, aby ste vytvorili sexuálne napätie a hybnú silu. Nastavte rytmus a jemne povedzte, aby si zhlboka nadechla.

Je to technikou tantrického sexu, ktorá dokáže urobiť zázraky v každom okamihu tým, že ju uvoľní a uľahčí jej orgazmus. Použite svoj jazyk v tomto bode v jednom, dlhom pohybe hore a dole. Opakovať. Príznaky stupňujúceho sa vzrušenia vrátane hlbšieho dýchania, stonania, krčenia alebo vyhrážania spáchaním samovraždy, ak ste prestali. Pokračujte až kým sa jej telo nestane a dostane „tvár orgazmu“.
Úžasné orálne sexuálne pozície

Niektoré pozície sú lepšie ako ostatné a do značnej miery súvisia s prístupom do oblasti, s ktorou pracujete. Jednou zábavnou cestou k „rozkošnému palácu“ je, aby sa dostala na všetky štyri, aby ste sa mohli olizovať zozadu. A názor nie je zlý. Alebo môžete byť leniví a len ležať pod ňou na posteli, zatiaľ čo ona je rozprestretá orol s kolenami ohnutými. Nová pozícia, ktorú by ste mohli skúsiť, je jej postavenie, keď ste na kolenách. (Sadnite si na vankúš alebo vankúš, aby ste mohli ďalej chodiť). Cestou som otestoval a môžem povedať, že je to erotické, keď má moja dáma priamo nad jeho tvárou, kým na mňa ide, čo vlastne „ide“.

(Visited 118 times, 1 visits today)
Share