Aké sú výhody elektronickej cigarety

Trh s elektronickými cigaretami sa neustále vyvíja. Predaj moderných jednorazových elektronických cigariet teraz ponúka vappe.sk

Jednorazové elektronické cigarety sú dostupné v rôznych príchutiach. Spoľahnúť sa môžete na maximálnu kvalitu a siahnuť po svojej obľúbenej príchuti alebo si vapovanie vychutnať s úplne novou trendy príchuťou. Vyskúšajte napríklad obľúbenú príchuť Chocolatte.

Vdychovanie elektronickej cigarety – vapovanie je zdravšia alternatíva voči klasickej cigarete. Kvalitné elektronické cigarety majú oveľa vyšší výkon, ktorý dosahuje výkon a pocity oveľa lepšie ako tabakové cigarety. Môžete šľukovať presne ako pri klasickom vdychovaní cigariet „ústami“ a môžete skúsiť aj silnejšie šluky vdychovaním priamo do pľúc, vaperom to vyhovuje oveľa viac ako vaping „ústami“.

Aerosól elektronických cigariet obsahuje menej a nižšie hladiny väčšiny toxínov ako tabakový cigaretový dym. Vystavenie nikotínu a toxickým látkam z aerosolizácie zložiek elektronických cigariet závisí od vlastností zariadenia. Elektronické cigarety sú oveľa menej škodlivé ako cigarety z tabaku.

Aký je rozdiel medzi fajčením cigarety a vapingom

Pri tradičnej cigarete vdychujeme dym vznikajúci pri spaľovaní tabaku spolu so spaľovaním prísad a papiera, z ktorého sa cigareta skladá.

V elektronickej cigarete vdychujeme paru, ktorá vzniká zahrievaním e-liquidu. Dochádza k zmene skupenstva z kvapaliny na paru, nikdy nedochádza k horeniu, takže nevznikajú žiadne nové škodlivé látky. Táto para môže obsahovať rôzne hladiny nikotínu, ktorý sa absorbuje ústami a pľúcami.

Para z elektronickej cigarety nenesie dym, decht, toluén ani čpavok, či tisíce iných škodlivých látok, ako to je pri bežných cigaretách. Vo výsledku si však vapovanie vychutnáte viac ako cigaretu.

 

(Visited 7 times, 1 visits today)
Share