Aké sú výhody elektronickej cigarety

Trh s elektronickými cigaretami sa neustále vyvíja. Predaj moderných jednorazových elektronických cigariet teraz ponúka vappe.sk

Jednorazové elektronické cigarety sú dostupné v rôznych príchutiach. Spoľahnúť sa môžete na maximálnu kvalitu a siahnuť po svojej obľúbenej príchuti alebo si vapovanie vychutnať s úplne novou trendy príchuťou. Vyskúšajte napríklad obľúbenú príchuť Chocolatte.

Vdychovanie elektronickej cigarety – vapovanie je zdravšia alternatíva voči klasickej cigarete. Kvalitné elektronické cigarety majú oveľa vyšší výkon, ktorý dosahuje výkon a pocity oveľa lepšie ako tabakové cigarety. Môžete šľukovať presne ako pri klasickom vdychovaní cigariet „ústami“ a môžete skúsiť aj silnejšie šluky vdychovaním priamo do pľúc, vaperom to vyhovuje oveľa viac ako vaping „ústami“.

Aerosól elektronických cigariet obsahuje menej a nižšie hladiny väčšiny toxínov ako tabakový cigaretový dym. Vystavenie nikotínu a toxickým látkam z aerosolizácie zložiek elektronických cigariet závisí od vlastností zariadenia. Elektronické cigarety sú oveľa menej škodlivé ako cigarety z tabaku.

Aký je rozdiel medzi fajčením cigarety a vapingom

Pri tradičnej cigarete vdychujeme dym vznikajúci pri spaľovaní tabaku spolu so spaľovaním prísad a papiera, z ktorého sa cigareta skladá.

V elektronickej cigarete vdychujeme paru, ktorá vzniká zahrievaním e-liquidu. Dochádza k zmene skupenstva z kvapaliny na paru, nikdy nedochádza k horeniu, takže nevznikajú žiadne nové škodlivé látky. Táto para môže obsahovať rôzne hladiny nikotínu, ktorý sa absorbuje ústami a pľúcami.

Para z elektronickej cigarety nenesie dym, decht, toluén ani čpavok, či tisíce iných škodlivých látok, ako to je pri bežných cigaretách. Vo výsledku si však vapovanie vychutnáte viac ako cigaretu.

 

(Visited 12 times, 1 visits today)
Share