august 2018 mesačný horoskop

August 2018 mesačný horoskop

Baran (21. marec – apr.19)

Ste známy ako priekopník zverokruhu. Rovnako ako Star Trek, idete tam, kde ste nikdy predtým neboli, je to vaša vec. Viesť, nasledovať alebo odísť z cesty je tvoja mantra. Akonáhle ste splnili výzvu, je pre inú vec. Podrobnosti a efektívnosť nie sú zvyčajne vašou silou.

Napriek tomu 10. augusta, kedy Mars, vaša planéta anjelov strážca, prechádza do Panny, čo je najproduktívnejšie znamenie v zverokruhu, budete musieť spomaliť, aby ste sa mohli vyrovnať so sebou. Získate túto šancu raz za dva roky, aby ste všetky svoje I a všetky vaše T, aby ste sa uistili, že vaše túžby sa prejavia.

A zatiaľ čo venujete pozornosť detailom, nie je to vaša vec, objavíte nové vzrušenie a výzvu v tom, že budete mať čas na to, aby ste sa uistili, že to, čo ste vytvorili, je užitočné a služby ostatným. Určite odchýlka od vášho bežného cestovného, ​​drahý Baran, ale ten, ktorý môže splniť vaše sny.

Býk (20. apríl – 20. máj)

Nakoniec máte jasnú predstavu o tom, čo skutočne milujete, hodnotíte a oceňujete a čo vám prináša potešenie. Dňa 2. augusta sa Venuša, vaša planéta anjelov strážnej, vráti na 26 stupňov blížencov, kde bola, keď 17. mája znova retrogradovala. Bolo to dlhé trate, drahí Býk, a vzal si všetko pre trpezlivosť, vytrvalosť a odhodlanie visieť tam so sebou. Venuša konečne dokončí svoju štvormesačnú cestu v blížencov, príznak komunikácie a nové talenty v rozprávaní a písaní sa môžu objaviť v nesledujúcom období.

  1. augusta sa Venuša dostane do raka, najcitlivejšieho a najživšieho znamenia v zverokruhu, budete chcieť tráviť čas s rodinou a blízkymi priateľmi. Toto je čas na spojenie so súrodencami, aby ste vyhladili akékoľvek drsné miesta vo vašich vzťahoch.

 

Blíženci (21. mája – 20. júna)

Au! Vaše vzťahy vás každú chvíľu obrátili, ale v posledných piatich mesiacoch stratili. Ako vzdušná značka obvykle uprednostňujete udržať veci na svetlej strane, drahí Blíženci a kopať hlboko do psychiky vášho partnera a cítiť intenzitu toho, že od nich chcete viac od vás, nie je pre vás naozaj príjemné.

Napriek tomu v posledných mesiacoch ste boli zapojení do hĺbky vzťahov, keď bol Pluto retrográdny vo vašom siedmom dome, v dome partnerstva. Ak sa veci cítia mimo kontroly a slovo „bezmocné“ vám príde na myseľ, vedzte, že ide o dôveru a vzdať sa moci, ktorá je väčšia ako vás.

Ak tak urobíte, potom do konca mesiaca, kedy sa Pluto opäť posunie dopredu, objavíte v dôležitých vzťahoch hlbšie, hodnotnejšie a zmysluplnejšie spojenie.

Rak (21. júna – 22. júla)

Dozvedeli ste sa veľa o tom, odkiaľ pochádza vaša skutočná bezpečnosť a bezpečnosť, milé dieťa mesiaca, a že je najvyšší čas byť tvojou najlepšou mamou. Ste najviac emotívnym znamením v zverokruhu a so Saturnom, ktorý prechádza v raka (ktorý sa deje len každých tridsať rokov), cítite väčšiu sebadisciplínu a môžete byť zodpovednejší za to, čo cítite, áno, všetky svoje pocity.

 

A keď Venuša vstúpi do tvojho znamenia na siedmom mieste, môžeš sa naučiť milovať a oceňovať tvoju výchovnú a citlivú stránku bez toho, aby si pocítil zmysel prevažovania, ktorý často súvisí so silnou emocionálnou povahou. Vaše vzťahy dostanú skutočný výstrel do ruky, ako nové a vzrušujúce ľudia prídu do vášho života okolo 13., keď Venuša a Urán tancujú tvárou na tvár. Buďte otvorení novým spôsobom bytia, keď otvoríte nové cesty tvorivej sebavyjadrenia.

Lev (23. júla – 22. augusta)

To je váš mesiac, ktorý svieti! Ste hviezda, producent a riaditeľ zverokruhu. Nikto nevie viac o svojom magickom vnútornom dieťatku ako vy, drahý Lev. Čo sa týka lásky, veľkorysosti ducha a otvoreného srdca, ste prirodzený.

 

Inštinktívne viete, že keď sa bavíte, vaše srdce je otvorené. Môžete ľahko spozorovať v každom dave s tým veľkým úsmevom od ucha k uchu. Je čas oslavovať vás a oslavovať život, najmä okolo 15. augusta na Leo nový mesiac. Keď sa rozhodnete, čo chcete vytvoriť na svojom Novom Mesiacom, položte si dve dôležité otázky: Je to zábavné a môžem vyjadriť viac o mne? A ak môžete odpovedať na rozhovor o oboch otázkach.

 

Panna (23. august – 22 septembra)

Viete, že sa môžete niekedy cítiť neadekvátne a že to nerobíte správne, keď napriek všetkým vašim snahám sa nezdá, že by sa veci úplne dokázali. Nuž, drahá Panna, dobrá samaritánka zverokruhu, to nie je jedno z tých čias.

 

Je načase, aby ste v posledných dvanástich rokoch zarobili a zožierali to, čo Jupiter, planéta rastu a rozširovania, bola vo vašom znamení už od augusta. Verte, že všetko, čo sa dotknete, sa môže obrátiť na zlato, a to najmä po 10., keď Mars, bojovná planéta, začne svoj pobyt v Panne až 26. septembra

Mars, v znamení svojho Slnka, je čas, aby ste sa stali jedným z vašich želaní. Je to v poriadku. byť teraz sobeckí, drahá Panna, keď používate túto vášnivú marťanskú energiu, aby odvážne usilovala o nové a vzrušujúce spôsoby, ako slúžiť.

Váhy (23. september – 22. október)

  1. august je pre vás zvláštnym dňom, keď Venuša, vaša vládnuca planéta, sa vráti na miesto, kde bola, keď sa 17. mája zotavila. Teraz by malo byť jasné, čo je vo vašich vzťahoch dôležité … či vám prináša potešenie a čo nie ,

Ako budete zdieľať lásku vo vašich individuálnych vzťahoch s ostatnými, bude zrejmé. Pridávate energiu, ktorá je šťastná a povznášajúca k tým, ktorí sú okolo vás? A pridávajú do vášho života pozitívnu energiu? Prinajmenšom vaše hlbšie pochopenie hodnoty vašich vzťahov vám teraz prináša veľkú radosť. 7. augusta Venuša opustí blížencov, vzdušný znak komunikácie a prúdi do rakoviny, najcitlivejšieho znamenia v zverokruhu.

Vaše vzťahy, či už s milovníkmi, rodinou alebo blízkymi priateľmi, podporujú hlbšie prepojenie, ktoré vyplýva z väčšej citlivosti a zraniteľnosti.

Škorpión (23 októbra – 21 novembra)

Napriek tomu, že Pluto, planéta moci a transformácie a vaša planéta anjelov strážca, sa nepohne dopredu až do 30. augusta, budete cítiť kúzlo znovuzrodenia počas celého tohto mesiaca. Je čas vyjsť z jaskyne, odkiaľ ste boli od 24. marca, keď Pluto začal svoju retrográdnu cestu.

Bol to čas uzdravenia a regenerácie pre vás, drahý Škorpión. Pokiaľ ide o mesiac, malo by to byť jasnejšie, keď ste vo vzťahu s pravou mocou a kontrolou. Mali ste päť mesiacov na inventarizáciu vašich špeciálnych talentov a schopností, a preto sa budete cítiť viac zodpovední za váš profesionálny osud ako New Moon v Leo v 15. pádoch vo vašom kariérovom dome. Je to skvelý čas požiadať o zvýšenie a požiadať o túto propagáciu. Viete, keď ste jasní a zameraní na to, čo chcete, je ťažké, aby niekto povedal nie.

Strelec (22 novembra – 21 decembra)

Pre vás to bolo trochu náročné,  s Jupiterom, vašou vládnoucou planétou v Panne, znamením efektivity, produktivity a detailnosti. Ako večný študent zverokruhu ste pravdepodobne vylepšili určité zručnosti a naučili sa nové techniky vo vašej práci.

Dobrodružstvo pre vás je teraz v detailoch. A s Plutom vo vašom znamení, ktorý sa pohybuje vpred na 30. mieste, máte naozaj pocit vášho ovsa a sú nezastaviteľné, keď sa budete cítiť pohodlnejšie s vyjadrením svojej moci. Vzťahy vám môžu pomohli dostať peniaze, pretože Venuša bola od 7. apríla vo vašom siedmom dome a strávila šesť z týchto týždňov späť.

(Visited 443 times, 1 visits today)
Share