Ako si vybrať plastové okná a dvere pre váš domov?

Stavba nového domu, alebo rekonštrukcia vášho existujúce domu prináša nutnosť kúpy, alebo výmeny okien a dverí.

Môžete si položiť otázku: čo je dôležité pri výbere nových okien a dverí? Existuje veľa výrobcov plastových okien a dverí, preto je výber široký – ale otázka znie, ktoré okná a dvere sú najlepšie?

Návod na nákup plastových okien a dverí

Prinášame vám krátky prehľad, čo by malo rozhodovať pri kúpe plastových okien a dverí.

PEVNOSŤ: Pevnosť okna a dverí  je primárne určená profilom s viacerými komorami, ktorý je vystužený pozinkovanou oceľou. Kvalitný výrobcovia dverí budú vždy dodržiavať štandardnú šírku profilu, ktorá sa môže pohybovať od 2,3 mm do 3 mm a hrúbka oceľových výstuží bude v rozmedzí od 1 mm do 3 mm. Silný profil musí byť odolný voči trhlinám.pl okno

ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ: Energetická účinnosť domu môže byť lepšia s plastovým oknom, ktoré je nízkym vodičom tepla. . Silikónové tesniace hmoty odolné voči vlhkosti sú odporúčané na utesnenie medzery okolo plastového okna, čo vytvára účinnú bariéru a zabraňuje tepelným stratám.

ZVUKOVÁ IZOLÁCIA: Pre dobrú zvukovú izoláciu je potrebné vyberať okná s dvojitým alebo trojitým presklením a efektívne utesnenie okien silikónovými tesniacimi hmotami.

STABILITA FARBY: Nekvalitné plastové okno môže časom strácať farbu. Aby sa zaručila stabilita bielej farby profilu, musí mať profíl pridaný oxid titaničitý.

BEZPEČNOSŤ: Dobré kvalitné dvere musia mať kvalitný zatvárací systém. Môže byť nainštalovaný zámok s jednými bodom alebo viacbodový zámok podľa požiadavky domácnosti.

Získajte viac informácii – ak kupujete nové plastové okná a plastové dvere, využite odborné poradenstvo profesionálov s win-bau.sk.

Kontaktujte ešte dnes WIN-BAU a získajte kvalitné plastové okná a dvere.

(Visited 95 times, 1 visits today)
Share