Bambus je zdravá alternatíva

Má toľko skvelých vlastností, ktoré sa prenášajú do vlákna, keď sa vyrábajú do postelí a uterákov, aj keď sú zmiešané s bavlnou (aké sú výrobky, ako sú napríklad uteráky):

1) Bambusové vlákno je prirodzene antibakteriálne, antialergénne, nedráždivé a má nízky zápach. Tým sa po niekoľkých použitiach vaše osušky cítia svieže a bez zápachu. Je to skvelé pre ľudí s alergiami.

2) Prírodné a ekologické bambusové vlákno je vysoko absorpčné a hladkosť a zaoblenosť bambusového vlákna spôsobuje, že bambusové uteráky a posteľná bielizeň sa cítia luxusne hodvábne a mäkko.

3) Moso bambus (Phyllostachys Edullis) je druh bambusovej rastliny, ktorá sa používa v odevoch a nie je druh, ktorý je populárny medzi ohrozenými pandami (yay na ochranu medveďov Panda)!

4) Bambus je 3-4 krát viac absorpčný než bavlna, preto veľmi rýchlo absorbuje a odparuje pot, takže je ideálny pre horúce pražce.

5) Bamboo je antistatický a bez vrások (ideálny pre použitie v luxusných doskách a vankúšoch).

Ak ste na trhu s novými uterákmi alebo listami, určite zvážte 100% bambus alebo bambusovú zmes. Bambus bol nazvaný úžasnou tkaninou 21. storočia.

(Visited 38 times, 1 visits today)
Share