ročný horoskop baran

Baran ročný horoskop 2020

Baran 2020 Horoskop – Láska, Peniaze, Kariéra, Zdravie

Horoskop Baran 2020 ukazuje, že nový rok prinesie veľkú dávku entuziazmu a osobného a profesionálneho úspechu.

Zistíte, že tento nadchádzajúci rok je oveľa aktívnejší a zameranej na cieľ, Aries, a akékoľvek zvyškové pocity, že sa najali a rýchlo uviazli v čistote.

Baran (narodený medzi 21. marcom a 20. aprílom), znamenie ohňa, sa riadi Marsom, rovnako ako znamenia zverokruhu Lev a Strelec.

Horoskop pre Barana 2020 podľa dekanov:

  1. dekant: od 21. marca do 31. marca

Horoskop Aries 2020 vám odporúča venovať sa všetkej obetavosti a disciplíne, ktorú ste praktizovali v posledných rokoch, a pripraviť sa na to, aby sa z tohto stal úžasný energetický rok, najmä pokiaľ ide o to, čo vaša energia a presvedčenie prinášajú do vášho života.

  1. dekan: od 1. apríla do 10. apríla

Dávajte pozor na temperament a frustráciu, pretože ostatní môžu mať veľmi ťažké držať krok s vami. Pamätajte … ste tu, aby ste nás priviedli do nových obzorov. Ak ste tak ďaleko vpred, nevidíme vás … sme zbavení vašich darov.

  1. dekan: od 11. apríla do 20. apríla

Tento rok ožijú veci a vy budete konať rýchlo a budete reagovať na prichádzajúce potenciály, udalosti a obvyklú obruč, na ktorú sa vám darí.

Vplyv planéty na Baran v roku 2020

V láske prináša Jupiter Sextile Neptún v novom roku vášeň a kreativitu, ktorá umožní Baranovi lepšie vyjadriť svoje pocity a vytvoriť silnejšie spojenie s párovým partnerom alebo s budúcimi potenciálnymi partnermi, v prípade, že sa ešte nezúčastňujú. v dobre definovanom sentimentálnom vzťahu.

 

Tento rok bude mať Saturn vplyv na profesionálny život Barana a bude si vyžadovať efektívnosť a lepšie riadenie času a energie pri práci. Saturn je v Kozorožci a pre Barana je Saturn celý rok v 10. dome. To prinesie veľa zodpovedností, pokiaľ ide o štúdium, cesty do zahraničia, náboženstvo a spiritualitu.

 

 

 

Jupiper je až do 20. decembra vedľa Saturn a Aries prinesie dostatok dôvodov na spokojnosť s prácou: zaujímavé pracovné ponuky, odmeny, ktoré zodpovedajú úsiliu, zvýšený dôraz a ocenenia.

Mars a Venuša budú zodpovedné za romantický vývoj Barana v roku 2020. Zdá sa, že január, február a prvá dekáda marca spájajú vzťahy Barana s osobným rozvojom, kariérou a zviditeľňovaním verejnosti.

Romantika je v plnom prúde v apríli, keď prechod Venuše cez Baran prináša zmyselnosť, túžbu po láske, veľkú zvádzaciu silu, šťastie a harmóniu v živote páru.

Lilith alebo Black Moon sa celý rok vyvíja v priamom pohybe, zatiaľ čo Chiron je v Aries retrográdny medzi 11. júlom a 15. decembrom.

 

Mars retrográdny v Aries medzi 9. septembrom a 14. novembrom. Počas tohto obdobia sa Aries bude cítiť zaseknutý a nebude schopný úspešne dokončiť žiadne plány.

Budú sa cítiť frustrovaní a bezmocní. Musia sa vyzbrojiť trpezlivosťou a vyčleniť si na seba čo najviac času.

peniaze

2020 prinesie zvýšené potreby bezpečnosti. Budete chcieť rozvíjať disciplínu a poriadok v tom, ako nakladáte s peniazmi. Napätie na domácom fronte si bude vyžadovať, aby ste vyvinuli viac štruktúry.

Bude sa vám zdať, že máte obmedzenú schopnosť vyjadriť sa, ale to sa začne zmierňovať v októbri a novembri.

 

Na konci roka bude ľahšie kombinovať finančné prostriedky a investície budú na obrázku.

Až koncom decembra začnete s návratnosťou svojich investícií a začnete vstupovať do obdobia, v ktorom budete priťahovať peniaze, najmä peniaze z iných zdrojov ako od vás.

Mohli by ste mať konflikty vo finančných záležitostiach „iných“, ako sú rodinné spory týkajúce sa nehnuteľností alebo majetku. Mesiace, ktoré treba sledovať, sú február a mesiace neskoro v roku.

kariéra

V prvých mesiacoch roku 2020 zistíte, že ste asertívnejší a konkurencieschopnejší. Pokúsite sa dostať cez priechodnú vôľu pre silu osobnosti, ale nebuďte prekvapení, ak to nebude fungovať.

Mohli by utrpieť ľahké vzťahy s rovesníkmi alebo spolupracovníkmi.

Mohli by vás znechutiť, žiarliť a vytvoriť si odstup v pracovnej aréne.

Mohli by ste vytrvať a presadiť sa do bodu, keď vidíte prerušenie svojej súčasnej práce, buď prepustením, dovolenkou, zmenšením alebo outsourcingom.

Bude to požehnanie v prestrojení pravdepodobne, keď prídete k väčšiemu pocitu, kto ste vo svete práce a možno budete chcieť radikálne zmeniť to, čo robíte.

Pri rozhodovaní buďte opatrní, pretože možno nebudete chcieť viac práce verejnosti, konkurenčnejšiu prácu, ktorá príde s týmto rozhodnutím. Váš svet práce bude úplne otestovaný v roku 2020.

Láska a vzťahy

V roku 2020 sa zjednodušia požiadavky, ktoré ste si položili na seba a tiež premietli na ostatných.

Vzťahy boli v posledných rokoch ťažké a rok 2020 vám prináša energie vedúce k vytváraniu rozširujúcich sa partnerstiev a vzťahov, ktoré sa oveľa viac napĺňajú a uspokojujú.

Láska v domácnosti a milostné záležitosti sa tento rok ponaučí, najmä do začiatku leta. Potom je to hladšia plavba.

Môžete sa dokonca hlboko zamilovať a mať hlbšie vzťahy, dokonca aj so známymi, od konca leta do jesene. Minulý rok bol začiatkom rozvoja zmyselnosti a intimity.

V roku 2020 sa objavia nové úrovne, hlbšia úroveň intimity a zmysluplnosti.

Predpovede o zdraví

Začiatkom tohto roku v roku 2020 budete mať veľa osobnej energie. Ale rovnako ako v iných oblastiach svojho života sa cítite nepokojne a zle v hlavnej časti svojho života.

Najviac sa budete cítiť v neskorých letných mesiacoch a začiatkoch jesene. Zdravie a výživa, strava a cvičenie nebudú v tomto roku na prvom mieste.

Ale budete mať stabilnú úroveň zdravia. Wellness potrebuje pozornosť, ale pravdepodobne ju pustíte.

Budete sa aj naďalej pripájať k Zemi a prírode, ale nezabudnite, že to, čo nezúčastníte, by sa mohlo v ďalších rokoch znova prenasledovať. Nájdite si čas na zdravie.

Odchádzajúce, verejné, spájajúce energie v roku 2021 budú potrebovať vašu najvyššiu úroveň wellness.

(Visited 1 663 times, 1 visits today)
Share