Cenné rady, s ktorými vylepšíte vašu domácu pohodu

Hľadáte rady a tipy, pomocou ktorých zlepšíte pohodu vo vašej domácnosti? Samozrejme, dbáme na zdravý životný štýl a máme tu pre vás pár tipov na produkty, ktoré by sa vám mohli hodiť.

Nie ste fanúšikmi kupovaných a zbytočne drahých jogurtov? Nevidíme v tom žiadny problém, zdravý a chutný jogurt sa dá vyrobiť aj doma. Jeho prípravu má na svedomí jogurtovač z eshopu Tescoma.

 

S týmto jogurtovačom bude príprava jogurtu ľahká a rýchla, navyše jogurty zrejú prirodzenou cestou vďaka dózam uložených v termobrašne. Obrovskou výhodou je, že v prípade zakúpenia tohto tovaru dostanete návod na prípravu jogurtu zdarma a takisto aj 3 ročnú záruku!

jogurotovač

Radi pijete zdravý bylinkový čaj? Ak áno, určite dbáte aj na jeho kvalitnú prípravu. V tom prípade je kanvica dôležitou súčasťou celého procesu. Práve kanvice sú produktom, ktorý je v mnohých domácnostiach zastaralý. Aj vaša kuchyňa potrebuje vylepšiť. Nové čajové kanvice sú nerezové, vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Navyše majú originálny dizajn a sú vhodné na všetky typy sporákov vrátane indukčných.

tescoma

Čo nájdete ešte na Tescome? Po príprave je čas na servírovanie a to neobíde bez kvalitných hrnčekov. Na výber máte hrnčeky z viacerých edícií (Allegro, Crema), hoci jednu vec majú spoločnú. Sú totiž také, z ktorých si pitie vychutnáte ako nikdy predtým a to hlavne vďaka modernému tvaru, pohodlným líniám a uška na uchytenie. Tak čo, inšpirovali vás naše tipy?

(Visited 78 times, 1 visits today)
Share