ezoerika

Ezoterika, čo je ezoterika

Ezoterika je učenie démonov o „tajných energiách a rituáloch“, určená pre ľudí, ktorí chcú vo svete podvádzať a podvodom získať nad ostatnými ľuďmi výhodu. Takým ľuďom démoni ponúka rôzne učenia, ako pomocou neviditeľných nehmotných síl ovplyvniť deje v skutočnom svete. Démoni využívajú faktu, že mnohí ľudia nemilujú Spravodlivého Boha a chceli by ho obísť spoluprácou s inými neviditeľnými bytosťami.

Ezoterika obsahuje mnoho overiteľných informácií, usporiadaných tak, aby viedli ku klamu. Zdrojom týchto „overenie“ sú ale sami démoni. Snaha využívať tieto klamné náuky vedie k závislosti na démonoch a k otváraniu sa démonické manipuláciu. Ezoterika je iný názov pre mágiu a okultizmus všeobecne. Pre Boha Stvoriteľa je ezoterika ohavnosťou. (A tiež všetka mágie a vzývanie nebeských mocností)

Aj keď sa Ezoterika sa tvári, že JE možné „neviditeľné sily“ obrátiť v osobný prospech je to len časť pravdy, lebo výsledok takého konania bude taký, ako démoni zamýšľa a tí naozaj nikdy nekonajú ľuďom na prospech.
Človek je v pasci lži, ale je vyučovaný, že si môže spoluprácou s démonmi pomôcť

V skutočnosti ale upadá do klamu, kedy si myslí, že niečo ovláda, ale v skutočnosti je neustále klamaný a zneužívaný démonov preto, aby im v našom svete napomáhal v ich nenávistné diele. Človek nemôže v démonské svete nič ovládať, pretože tam nevidí a ani nie je v jeho možnostiach tam čokoľvek riadiť.

Kto si myslí, že ezoterikou niečo ovláda je obeťou klamu démonov

Všetky informácie o démonské svete má iba sprostredkované, a to spôsobí, že je neustále iba podvádzanie. Dokonca sa bežne môže stať, že človek si myslí, že sa deje to čo chce ON, ale v skutočnosti sú mu želanie šikovne manipulatívnymi spôsobom vnútená démonom. Démon totiž obsadí myslenie človeka vďaka iniciácii, zasvätenia sa démonom. Je to teda démonické posadnutie.

Ezoterika je nebezpečná a vedie ku zlu. Ezoterika nevysvetľuje to čo popisuje a čo sa deje, lebo je to dielo zámerného klam ktorého tvorcovia sú démoni. Zámerne tak generuje len otázky a tajomstvo tak, aby bola ľudská pozornosť odvedená čo najďalej od Boha a poznania Pravdy.

Ezoterika sa skrýva za rôzne rekvizity, aby skryla svojou démonské podstatu

„Skutočné rekvizity, skutočne existujúce pojmy a skutočné bytosti“ MUSÍ byť pre dobrý účinok klamu v ezoterických učeniach obsiahnuté. Rovnako ako podvodník, ktorý predáva falošné tovaru, sa klamne vydáva za obchodníka nejakej známej firmy preto, aby vzbudil dôveru.

Odmeny démonov pre ľudí zaoberajúce sa ezoterikou

Ľudia zaoberajúci sa ezoterikou, teda kolaboráciou s démonskými bytosťami v ich diele klamu, sú odmeňovaní prežitky z Mocností. Popisujú silné a návykové stavy telesného vzrušenia, adrenalínu a podobne.

Ezoterika nie je nič nové, existuje od počiatku ľudstva ako učenie padlých anjelov

Nejedná sa o nové či moderné učenie, lebo všetky základy pochádza z vyučovania padlých anjelov satanovho kruhu a súčasnej detaily pochádza z démonického channelingu a automatického písma. Sprevádza teda ľudstvo po celú dobu jeho existencie. Prakticky sa dá povedať, že prvá ezoterickú informácií bola Satanovo dezinformácie ľudí, kedy oklamal Evu v Edene.

Ezoterika je príkladom duchovný (spirituálny) pornografie, čo je zrejmé napríklad z ezoterických encyklopédií. Ezoterická učenia sú neoddeliteľnou súčasťou Satanovo taktík na oklamanie celého sveta. Ďalšie mená pre podobná démonická učenie:

Hermetizmus, kabala, Shamballa, mágia, kúzlenie, veštenie, šamanizmus, The Secret a ďalšie a ďalšie spolupráce so spirituálnymi bytosťami.

(Visited 349 times, 1 visits today)
Share