Čínsky horoskop 2020 – rok bieleho potkana

Chcete sa dozvedieť podrobnosti o čínskom horoskope 2020? Teraz sme na konci roka 2019 a čakáme na ďalší rok. Mnohí z nás majú veľa plánov v novom roku.

Predtým, ako sa pustíte do plánovania, musíte vedieť, čo pre vás horoskop hovorí. Existuje dvanásť znamení zverokruhu, ktoré predstavuje dvanásť zvierat. Podľa čínskej astrológie je rok 2020 rokom potkanov. Pozrime sa na to.

Potkan

Je to pre potkanov nádherný rok. Čaká na vás úspech z celej cesty. Nové možnosti v podnikaní, nové propagácie, zdravé vzťahy; Toto sú dary, ktoré môžete očakávať od tohto roku.

Vôl

Ak je váš zverokruh OX, môžete v budúcom roku čeliť určitým ťažkostiam vo vašej práci. Posilnia sa však rodinné vzťahy. Osoby, ktoré majú dlhodobé vzťahy, môžu zviazať svadobný uzol.

tiger

Pre tigra to nie je veľmi dobrý rok. Pretože Rat nie je príliš kompatibilný s Tigerom. Bude to ťažký rok. Môžu sa vyskytnúť sklamania vo vzťahoch a problémy s peniazmi. Vo svojej práci však budete trochu ustajnení a tiež získate dobrú pracovnú príležitosť.

králik

Rok 2020 je pre králikov tiež dobrý. kariérna cesta nie je tak plynulá. Vaša tvrdá práca vám prinesie úspech vo vašej kariére. Môžete udržiavať zdravý vzťah so svojimi rodičmi, partnermi aj so svojimi deťmi. V polovici roka sa môžu vyskytnúť niektoré zdravotné problémy. Buďte na to opatrní.

drak

Draci budú mať priemerný výsledok vo všetkých aspektoch. Niektorí z vás môžu prekonať niektoré finančné problémy. Žiadny rozvoj v kariére by skôr nemal prejsť určitými rizikami pri práci. Rodinné vzťahy však zostanú harmonické.

had

Had nie je vôbec kompatibilný s potkanom. Ak je teda vaše znamenie zverokruhu Had, mohli by ste čeliť problémom v roku 2020. Posledných šesť mesiacov však prinesie lepšie výsledky.

kôň

Tento čínsky rok je tiež dobrý pre koňa. Budete mať úspech celú cestu, najmä v kariére. Finančné problémy sa vyriešia a môže sa vytvoriť nový milostný vzťah.

Koza

Kozy budú mať priemerný výsledok vo všetkých aspektoch. Niektorí z vás môžu mať problémy s kariérou.

opice

Ak je váš zverokruh Monkey, môžete v roku 2020 čeliť niektorým finančným a pracovným problémom. Môže sa vyskytnúť frustrácia vo vzťahoch a problémy s peniazmi.

kohút

Kohout bude mať priemerný výsledok vo všetkých aspektoch. Niektorí z vás môžu mať problémy so vzťahmi.

pes

Rok 2020 je pre psov dobrým rokom. Môžete udržiavať zdravý vzťah so svojimi rodičmi, partnermi aj so svojimi deťmi. Niektorí z vás dokonca môžu získať nejaké propagačné akcie vo vašej práci.

prasa

Je to priemerný rok pre ošípané. Avšak v prvých troch mesiacoch by ste mohli dostať nejaké dobré správy týkajúce sa pracovných miest.

(Visited 525 times, 1 visits today)
Share