mesačný horoskop marec 2020

Mesačný horoskop február 2020

Mesačný horoskop február 2020

Prehľad februárový horoskop 2020

Merkúr vstupuje do Ryby 3. februára. Počas tohto obdobia sa naše myšlienky vyjasňujú dialógom s ostatnými, môžeme pomocou sily slov radiť ľuďom v živote alebo dosiahnuť mier s nimi. Mars vstúpi do Kozorožca 16. februára a všetky znamenia zverokruhu sa povzbudia a stanú sa ochotnými konať a vykonávané činnosti prinesú zisk, stav, stabilitu a silu. 17. februára začne Merkúr retrográdny pohyb, takže toto obdobie môže priniesť veľa inšpirácie, predstavivosti a umeleckého zmyslu, zvýšenú kreativitu a schopnosť implementovať veci, ktoré cítime. Ako naznačuje mesačný horoskop, vo februári 2020 prechádza doména rodiny úžasnými zmenami Panny a Váhy.

Baran (20. marca – 19. apríla)

Tento mesiac môžete dostávať neočakávané správy týkajúce sa priateľa, od ktorého ste už dlho nepočuli. Čítajte medzi riadkami, pretože to môže spôsobiť klamlivé okolnosti; nesúhlasíte s ničím, čo sa vám nepáči, ibaže by ste mohli v tejto veci zaujať svoje stanovisko, pretože v oblasti zdieľaných zdrojov by vás mohlo niečo zasiahnuť. Tento január je veľmi sústredený v oblasti vašich najvyšších nádejí a prianí, najmä po 15. roku. Mohli ste vidieť, že mnohí sa potom dostali do reality.

Býk (19. apríla – 20. mája)

Vaše najvyššie ideály a nádeje sú v centre pozornosti tento mesiac a nastáva nepokoj, ktorý zmení smer vášho života. V tomto okamihu môžu byť jednoduchšie obmedzenia týkajúce sa vášho domáceho života, ale váš Túžba po zmenách je nejakým spôsobom obmedzená vašimi povinnosťami vo vašej domácej základni. Zdá sa, že pracovné zaťaženie v mieste zamestnania pokračuje vo veľmi zaneprázdnenom režime, čo pre vás predstavuje veľké obmedzenia. Sú to však obmedzenia, ktoré si sami ukladajú – je potrebné si to prispôsobiť, pretože táto situácia by vám mohla priniesť veľa pocitov nestability.

Blíženci (20. mája – 21. júna)

Mohli by sa však vyskytnúť rokovania, ktoré by ste mohli prísť na stretnutie myslí a uspokojivý záver, ale dnes musíte prestať premýšľať o jednej veci ao druhej zajtra. Vo vašom spôsobe myslenia budete mať veľa rôznych zmien v súvislosti s miestom vášho zamestnania, pretože sa odohrávalo veľa zmien, ktoré nemusia byť úplne podľa vašich predstáv. Zrelý osobný priateľ by vám mohol pripomenúť vaše osobné hodnoty predtým, ako sa pozriete na špekulácie, ktoré nespĺňajú všetky špecifikácie požadované vo vašej knihe. Niečo sa pred tebou skrýva.

Rak (21. júna – 22. júla)

Je to mesiac, ktorý bude plný prekvapení vo vzťahu k vašim spoločným zdrojom a vonkajším zdrojom príjmu. Rýchla akcia, o ktorej sa rozhodlo z vašej domácej základne, by mohla byť celkom zisková. Manžel / manželka alebo partner nemusí vidieť veci tak, ako robíte, pretože je nedostatok porozumenia, môže byť potrebné vysvetlenie. Lekcia by sa mala naučiť dobre a nenechajte sa obávať, aby ste prekonali spôsob myslenia, pretože ste v tejto veci veľmi jasne pochopení. Vaše povinnosti v oblasti gólov môžu tento mesiac ukázať pokrok.

Lev (21. júl – 22. august)

Tento január sa zameriava na oblasť manželstva a partnerstva. Priateľská harmónia medzi vami a vašimi kolegami by mala byť prítomná napriek určitým nezhodám týkajúcim sa vášho domáceho prostredia. Toto by sa dalo vyriešiť priateľskou a milujúcou komunikáciou, pokiaľ vás nenechajú znepokojovať, pretože veci sa dajú ľahko vyriešiť. Na váš celkový obraz by ste sa mali pozerať bez frustrácie. Spravodajstvo o vašom pracovnom výkone by vás mohlo dostať, ale nebude to mať žiadny zásadný dôsledok. Mohla by sa vám otvoriť príležitosť získať zdroj majetku; Malo by sa zvážiť poradenstvo od skúsenejšej a skúsenejšej osoby, pretože v tejto situácii sa v tejto situácii intelektuálne nedosiahnete

Panna (22. – 22. augusta)

Väčšinu tohto mesiaca sa sústredíte na svoju prácu. Prekvapivé správy súvisiace s touto oblasťou dostanete, ale súvisí to s niečím, čo sa už nejaký čas vytvára. Každý zdroj špekulácií alebo peňazí sa bude musieť dohodnúť agresívne, aby ste pre seba získali čo najlepšiu ponuku a mohli by ste položiť veľa otázok, pretože by mohlo dôjsť k nepochopeniu problémov. Priaznivý výsledok by sa dal veľmi dobre dosiahnuť. Myšlienky budú jasné v súvislosti s tým, čo si prajete v osobnom príjme, ktorý vám ponúkame, ale obavy sa môžu dostať do obrazu. Malo by sa priblížiť realistickým očakávaniam.

Váhy (22. september – 23. október)

Podľa vášho horoskopu by pre vás mohli byť v januári 2020 na programe zábavné a spoločenské aktivity, pretože k vám môžu prísť veľmi príjemné časy veľmi prekvapujúcim spôsobom. Mali by ste vziať do úvahy peňažné výdavky, pretože tieto náklady môžu byť vyššie, ako môžete žuť. Môže dôjsť k nedorozumeniam s partnerom alebo partnerom, nedovoľte, aby potlačený hnev vyhodil veci z proporcie. Malo by sa vypracovať vzájomné porozumenie – bude potrebné pozerať sa na situáciu s otvorenou mysľou, pretože teraz sa zdá, že vaše porozumenie je narušené.

Škorpión (23. októbra – 22. novembra)

Zmeny na domácom fronte by sa mohli tento mesiac veľmi vyznačiť, hoci milostné časy s kamarátom vám poskytnú určitý zmysel pre rovnováhu. Mohlo by sa vyskytnúť veľa spätnej a štvrtej komunikácie spojenej s vašou oblasťou práce a rozdiely v názoroch by mohli viesť k rozčuľovaniu vo vás. Snaha o vyriešenie rozdielov bude najzdravšia. Prekvapujúce správy by sa mali očakávať do polovice mesiaca a vaša intuícia by sa mala vyplatiť pri rozhodovaní. Veľmi užitočná môže byť komunikácia so súkromným zdrojom. Vyvarujte sa frustrácii, ktorá by sa mohla negatívne prejaviť vo vašej domácnosti.

Strelec (22. november – 21. december)

Tento mesiac pre vás môže byť na programe kontakt so súrodencami alebo blízkymi príbuznými, pretože vás môžu osloviť neočakávané správy súvisiace so zmenami, ktoré by pre vás mohli byť mierne prospešné, ale z dlhodobého hľadiska lepšie. Vstup a láskavosť od priateľa by mohli mať mimoriadny význam, pretože túžba vycestovať do zahraničia alebo na vzdialené miesto nemusí byť vo vašom najlepšom záujme a príjemný čas by mohol byť veľmi obmedzený.

Kozorožec (21. decembra – 19. januára)

Tento mesiac sa zameriava na oblasť osobného príjmu a hodnôt. Zmeny v tejto oblasti sa naďalej vynárajú, zdá sa však, že veci pre vás magicky fungujú. Vaša intuícia je do značnej miery na cieľ, nasledujte svoje fušky. Nezhody a obmedzenia na vašej domácej základni by mohli vytvoriť napätie, ktoré bude potrebné objasniť kvôli harmónii. Spolupráca bude potrebná, pretože sa zdá, že niektoré body sú brzdené, čo vedie k nedostatočnému porozumeniu. Zdá sa, že vaša kariéra sa rozbiehala správnym smerom, ale neistota vás trápi v súvislosti s peniazmi a odškodnením.

Vodnár (19. januára – 18. februára)

Váš spôsob myslenia by mohol byť tento mesiac nevyspytateľný, pretože na vašu myseľ príde nespočetné množstvo myšlienok a nápadov a môže sa niekoľkokrát meniť rôznymi smermi. Zdroje inšpirácie a génia by ste mohli dostať podvedome. Zodpovednosti, ktoré vám nepatria, by sa na vás mohli hodiť a mali by sa na pracovisku vyriešiť. Mate alebo partner vás v tomto probléme podporia. Vaše najvyššie presvedčenie a filozofický výhľad by mohli byť napadnuté otvoreným a harmonickým spôsobom; najlepším riešením bude pozeranie sa na veci s jasnou mysľou.

Ryby (18. februára – 20. marca)

V zákulisí vás budú tento mesiac obklopovať aktivity, ktoré vám môžu priniesť zmätok k vašim vnútorným pocitom – súkromie bude veľmi žiaduce, aby sa prispôsobili a vyriešili vaše myšlienky. Vaše spoločné zdroje príjmu sú súčasťou tohto obrazu, pretože aktivita v tejto oblasti sa zvyšuje veľmi priaznivo. Ilúzia o vašich povinnostiach s osobnými zdrojmi príjmu sa zdá byť obťažujúca. Iskra tvorivosti by mohla tieto starosti zmierniť a priniesť počas vašej práce ďalší príjem. Máš otázky? Opýtajte sa našich odborníkov na astrológiu! Získajte odpovede teraz K dispozícii bude aj proces učenia. Po 15. roku by ste mohli mať pocity starostí spojené s vašimi zdieľanými zdrojmi príjmu, ale ak sa pozeráte na situáciu s otvorenou mysľou, všetko vám bude jasnejšie a budete môcť vidieť, že starosť nebude pre nič za nič ,

(Visited 2 708 times, 1 visits today)
Share