Čo robiť, ak nemáte peniaze na svadobný darček?

„… nepotrebujeme hmotné tovary …“ je spôsob, ako čítať alebo kvitnúť formulované na svadobné pozvánky. A je jasné, že väčšina neviest a ženicha organizuje svadbu, aby získala darčeky. Ale stále sa nemusíte cítiť tak pohodlne ako hosť, keď prídete na festival s rukami s prázdnymi rukami. Napriek tomu, niekedy ste na väzbe, najmä ak skutočne nemáte peniaze zostávajú na svadobný darček. A hoci vo väčšine prípadov to nie je problém, len aby ste kartu vydali, je to v poriadku, ak to nechcete.
Takže sa s ňou zaoberáte, ak máte na svadobný dar peniaze len málo alebo žiadne:
1

Skladací. Ak máte k dispozícii málo peňazí, môžete sa spojiť s priateľmi alebo inými hosťami a kúpiť niečo spoločne. Dokonca aj s malým súkromným prínosom môžete do veľkej skupiny dať niečo pekné. Chceli by ste nechať nevestu a ženícha na verande hojdačka? Alebo rozšíri svoju svadobnú hostinu o fotografickú krabičku? Potom sú to skvelé nápady pre skupinový darček!
2

Buďte kreatívni! Peniaze nie sú všetko! Kreatívny, lacný darček si asi pamätá svadobný pár ešte dlhšie ako karta s poznámkami v ňom. Napríklad si môžete kúpiť veľké, nepotlačené drevené puzzle a zodpovedajúce perá. Časti sú rozdávané na svadbe hosťom, ktorí sa môžu zachovať. Potom vyzdvihnete hádanku, nalepíte kúsky na dosku a neskôr ju dáte svadobnému páru. Alebo si dal dohromady druh knihy priateľov. Na tento účel hostia vyplnia malé dotazníky, ktoré potom môžu byť vložené do fotoalbumu alebo do pekného notebooku. Tieto kreatívne darčeky sú zároveň pripomienkou sviatku a ukazujú páru, koľko si cení svojich hostí.
3

Kupóny spokojné? Nemáte schopnosť ísť do veľkej dĺžky s kreatívnym talentom? Nie je to ani zlé! Pretože stále existuje možnosť prekvapiť pár s kupónom. Napríklad, ak majú deti, opatrovanie detí môže byť ponúkané, zatiaľ čo obaja strávia romantický večer spoločne. Sú dva pohyby? Potom sa zapojíte ako pomocník na presídlenie a napríklad sprístupníte vozidlo. Vrcholom poukazu je fakt, že skutočne dosiahnite čin, čo je dôvod, prečo je tento dar určený pre skutočných priateľov svadobného páru!
4

Buďte úprimní! Niekedy nič nepomôže: žiadny čas, žiadne peniaze a žiadny skupinový dar, ktorý by sa mohol zúčastniť. Potom je čas byť úprimný a rozprávať o tom otvorene s nevestou a ženícha. Je takmer zaručené, že nebudú nahnevaní, ani že vyvezú jednu zo svadby.
5

Help. Ak ste sa rozprávali s párom a všetko sa hodí, potom môžete stále ponúknuť pomoc pri príprave. Ste dobrí vo vlasoch? Viete o dizajne nechtov? Alebo máte radi výzdobu pre svoj život? Potom to môže

(Visited 62 times, 1 visits today)
Share