Ochráňte sa pred negatívnou energiou

Všimli ste si niekedy, že keď trávite čas s určitými ľuďmi, cítite sa vyčerpaný?

Som si istý, že väčšina ľudí môže myslieť na niekoho, koho by radšej vyhnúť, než sa kúpať v ich negatívnosti. Nemusia byť ani veľmi negatívne, ale zistíte, že po tom, čo ste s nimi, cítite, že ste vyčerpali. A čo je ten deň, keď sa cítiš alebo máš zlú náladu? Mohli ste si vytvoriť túto náladu sami, alebo ste ju mohli vyzdvihnúť od osoby, s ktorou ste práve kávu. Čo mnohí ľudia si neuvedomujú, že vyberajú energiu od iných ľudí a tieto energie nie sú vždy takým, aký by ste chceli. Nakoniec tieto nežiaduce energie spôsobia problémy.

Niektorí ľudia sú mimoriadne citliví voči náladám a energiám iných ľudí. Títo ľudia sa nazývajú empati. Empatia cítia hlbokú úzkosť, stres a napätie iných ľudí. Aj keď nie ste empat, VŠETKO je energia (aj keď ju nemôžete vidieť) a rovnako ako pijavica, ktorá sa môže pripojiť k vašej nohe vo vode (YUK), sa k vám môže pripojiť niekto negatívna energia, ktorá je dokonca odpornejšie. Rovnako ako by som chcel úplne vyhnúť negatívnej energii, nie je to vždy možné. V mojej práci som týždenne v niekoľkých rôznych nemocniciach, preto sa často zaoberám ľuďmi, ktorí majú choroby a problémy duševného zdravia, a preto som sa musel naučiť chrániť seba.

Dám vám príklad skúseností, ktoré som mal tento týždeň, kedy ku mne prišiel niekto, kto bol práve diagnostikovaný s rakovinou, a bol naplánovaný na operáciu a ožarovanie. Bola veľmi emotívna a potrebovala niekoho, s kým by hovorila. Diskutovala som s ňou situáciu a na konci rozhovoru ju objala. Potom som išiel okolo môjho dňa a takmer okamžite som sa začal cítiť veľmi vyčerpaný a vypnutý. Všimol som si, že sa vôbec necítim, ale hlúpe ma, neuskutočnil som spojenie.

Ten večer som bol úplne vyčerpaný a šiel do postele veľmi skoro. V skutočnosti som si myslela, že s niečím ide. Prebudil som sa o 2 ráno s extrémnou úzkosťou (čo je niečo, čo nikdy nedostanem). Keď som ležal v posteli hádzať a otáčať, začal som dať dohromady 2 a 2 a uvedomil som si, že táto energia, ktorú som cítila, nebola moja. Hneď som vstala, rozmazala (viď Smazanie nižšie) s mudrcami a cítila som sa lepšie. Bola to skvelá lekcia a upomienka pre mňa, aby som nezostal. Myslel som si, čo som urobil, keď som netušil o energii a čo robia ostatní ľudia, ktorí si neuvedomujú, že sa potrebujú chrániť? Úžasnou správou je, že sa môžete chrániť pred zdvihnutím škaredých energií, ktoré nemajú miesto vo vašom živote –

Tu je 10 jednoduchých, ale výkonných spôsobov, ako sa môžete chrániť:

1) Kryštály a kamene – existuje veľa rôznych kryštálov na ochranu. Mám rád čierny turmalín, labradorit a hematit. Neopúšťam domov bez môjho. Mali by sa nosiť na ľavej strane tela. Najlepší spôsob, ako nosiť čierny turmalín je s šperkami,

2) Rozmazanie – pochádzajúce z tradície indickej Ameriky, je to silná a posvätná čistiaca metóda. S úmyslom odstrániť negatívnu energiu z tela, vyčistite telo dymom z bylín. Sage je najčastejšie používané byliny. Používajú sa aj sladká tráva a céder.

3) Soľný kúpeľ – kúpeľ so soľou sa veľmi čistí na vašu auru. Môžu sa použiť bežné soľné alebo morské soli. Môžete tiež pridať esenciálne oleje.

4) Potvrdenia – opakujte si trikrát: Som obklopený ochranou, nemôžu sa mi dotknúť žiadne negatívne energie a odpudzujem všetky nežiaduce energie. Robím to na začiatku môjho dňa a kedykoľvek som v situácii s napätím.

5) Okolie sa štítu – rád si predstavujem štít zlatého svetla okolo mňa, môžu sa použiť aj iné farby. Robím to niekoľkokrát denne. Uistite sa, že ste vizualizovali farbu, ktorá prichádza pod nohy (do podošvy) a utesňujete.

6) Rozjímanie – pripojte sa k svojmu dychu a dostaňte sa do súčasnej chvíle.

7) Cvičenie Jogy – yoga vyvažuje čakry a môže sa pohybovať okolo stagnujúcej energie.

8) Energetické liečenie – energetickí liečitelia môžu odstrániť všetku nežiaducu energiu, očistiť a vyvážiť čakry a auru. Ak idete o veľmi silné energie, odporučil by som vidieť energetického a / alebo šamanského liečiteľa.

9) Uzemnenie – vyjdite v prírode bosými nohami a pripojte sa k zemi a predstavte energiu, ktorá sa pohybuje od vašej koreňovej čakry a nohami do zeme. Vedome sa domnievajú, že sa pripájajú k energii zeme.

10) Ochranný sprej – môže byť pred meditáciou a modlitbou použitý ako bezdymová šmúha, očisťovať, očistiť, chrániť auru, čakry a priestor. Používajte vždy, keď chcete zarovnať svoje seba a zvýšiť svoje vibrácie. Striekajte s úmyslom očistiť všetko, čo už neponúka vaše najvyššie dobro.

(Visited 242 times, 1 visits today)
Share