Detské cestovné postieľky

Cestovné postieľky sú vhodné na cesty, dovolenky, návštevy…sú praktické, jednoducho sa skladajú. Cestovné postieľky sú vybavené pohodlným matracom a praktickou taškou na prenos. Niektoré postieľky môžu mať kolieska, prebaľovací pult a iné doplnky.

Myslite na pohodlie, ale tiež zdravie dieťaťa a pri cestách mu poskytnite čo možno najlepšie pohodlie.

Detskú cestovnú postieľku si môžete vyberať podľa rôznych vlastností a parametrov a dizajnu.

Cestovná postieľka býva ľahká, ale poznáte to , kolieska na prenos sa vždy zídu, najmä ak máte plné ruky iných vecí. Kolieska sú vhodné aj vtedy, ak postieľku premiestňujete s dieťaťom vo vnútri. Nemusíte prerušovať jeho spánok a prenos je tak aj bezpečnejší.

Cestovné postieľky by mali byť vyrobené z ľahkých, ale pevných materiálov. Mali by sa rýchlo a pohodlne skladať. Rozmer takýchto postieľok býva rovnaký ako pri klasickej detskej postieľke, no môžu mať aj iné rozmery.

Ako sa postieľky skladujú a rozkladajú

Pri rozkladaní musíte narovnať obidve čelá a potom strany. Následne rozložíte dno. Pri zložení musíte dať najprv preč dno a následne odcviknúť obidve strany čela.

Detské postieľky je možné doplniť rôznymi doplnkami, hračkami a dekoráciami. Tieto by mali zaujať pozornosť dieťaťa, zaujať ho, aby bol jeho transport čo najpohodlnejší.

Parametrov na výber detskej postieľky je viacero. Vždy si zvážte vaše potreby, ako často ju využijete, na aké dlhé cesty chodievate…Vždy si však vyberte len kvalitnú a bezpečnú prenosnú postieľku, ktorá je zárukou bezpečia. Bezpečnosť musí byť pri vašom výbere vždy prvoradá!

 

(Visited 79 times, 1 visits today)
Share