Egyptské astrologické znamenia

Egyptský zverokruh sa skladá z 12 znakov. Niektoré dni v roku sú reprezentované každým znamením. Každé znamenie astrológie je symbolizované egyptským bohom s výnimkou Nílu. Starí Egypťania uverili, že vaša osobnosť a život sú determinované znamením, v ktorom ste sa narodili.

Poďme sa pozrieť na prehľad každého znamenia v Egyptskej astrológii.

12 egyptských príznakov Boha / Bohyne
Níl (1. – 7. januára, 19. – 28. júna, 1. – 7. septembra, 18. – 26. novembra)

Prvé znamenie egyptského zverokruhu sa nazýva Níl. Prvé znamenie egyptského zverokruhu sa nazýva Níl. Reprezentuje nový štart. Ľudia, ktorí sa narodili pod týmto označením, sú veľmi živí životom. Pokúšajú sa vyhnúť sa konfliktu, kedykoľvek môžu. Milujú snívať o možnostiach života. Sú najviac kompatibilné s Amon-Ra a Set.

Amon-Ra (8. – 21. januára, 1. – 11. február)

Druhé egyptské znamenie zverokruhu je Amon-Ra. Druhé egyptské znamenie zverokruhu je Amon-Ra. Ľudia narodení pod týmto označením robia dobrých vodcov. Narastajú ako veľmi kontrolovaní a veriaci. Usilujú sa o to najlepšie, čo robia, sú motivujúce a povzbudzujúce pre ostatných. Môžu nájsť úspech v poradenstve alebo mentoringu. Sú najviac kompatibilné s The Nile a Horusom.

Mut (22. – 31. január, september 8-22)

Tretie egyptské znamenie zverokruhu v Mute. Tretie egyptské znamenie zverokruhu v Mut. Mut je symbol pre matku. Ľudia, ktorí sa narodili pod týmto označením, sú živitelmi z povahy a robia dobrých rodičov. Sú to logickí a praktickí myslitelia a budú dobre pracovať v kariére v oblasti práva, ošetrovateľstva alebo vyučovania. Sú najviac kompatibilné so znakmi Amon-Ra a Thoth. Geb (12. – 29. február, 20. – 31. augusta)

Ľudia narodení pod znamením Geba sú milí a citliví. Ľudia, ktorí sa narodili pod znamením Geba, sú láskaví a citliví. Veria svoju intuíciu a svoje pocity a môžu byť hlboko zasiahnuté vecami, ktoré sa dejú vo svete. Sú šetrní k životnému prostrediu a sú si vedomí akýchkoľvek škôd spôsobených na zemi. Sú najviac kompatibilné so znakmi Set a Horus.

Osiris (1. – 10. marec, 27. novembra – 18. december)

Ľudia narodení pod Egypťanským znakom Osiris majú dve stránky svojej osobnosti. Ľudia, ktorí sa narodili pod egyptským znamením zverokruhu Osiris, majú dve stránky svojej osobnosti. Na jednej strane sú silné a na druhej strane sú zraniteľné. Sú nezávislé a s nadšením idú za svojimi cieľmi. Majú veľa energie a sú veľmi nezávislé. Sú najviac kompatibilné s označeniami Isis a Thoth.

Isis (marec 11-31, október 18-29, december 19-31)

Ľudia narodení pod znamením Isis sú veľmi priame. Ľudia narodení pod znamením Isis sú veľmi priame. Rád sa dostanú k bodu bez nedorozumení. Keďže Isis je prirodzeným ochrancom, sú veľmi ochrannými a matkami tým, ktorých milujú. Majú energickú a hravú osobnosť. Sú kompatibilné so znakmi Osiris a Thoth.

Thoth (1. – 19. apríla, 8. – 17. novembra)

Thoth je známy ako boha múdrosti. Tento človek je známy ako boha múdrosti. Ľudia narodení pod týmto znakom egyptského horoskopu sú dobrí pri riešení problémov. Majú dobré spomienky a nikdy nezabudnú na dobrú skutku vykonanú niekým iným. Sú prirodzene romantické a vždy hľadajú stabilné partnerstvo. Sú kompatibilné so značkami Bastet a Isis.

Horus (20. apríla – 7. mája, august 12-19)

Ľudia narodení pod znamením Horusa majú veľa odvahy. Ľudia, ktorí sa narodili pod znamením Horusa, majú veľa odvahy. Riskujú, aby dosiahli svoje ciele. Rádia byť zodpovední a túžia po bezpečnosti. Sú optimisti a chcú byť vždy najlepší v živote. Sú kompatibilné so značkami Bastet a Geb.

Anubis (8. – 27. mája, 29. júna – 13. júl)

Ľudia narodení pod touto egyptskou astrológii podpísali lásku samotu. Ľudia narodení pod touto Anubisou Egyptská astrológia podpísali lásku samoty. Sú veľmi vášniví a potrebujú čas byť introspektívni. Sú to introverti, ktorí milujú pokojné prostredie. Ich emócie môžu byť intenzívne, ale sú vo všeobecnosti veľmi pokojné a dokonca temperované. Sú si istí, že majú okolo seba regál. Sú kompatibilné so značkami Bastet a Isis.

Seth (28. máj – 18. jún, 28. september – 2. október)

Ľudia narodení pod egyptským znamením Seth sú perfekcionistky, ktorí vždy hľadajú zmenu. Ľudia, ktorí sa narodili pod egyptským znamením Seth, sú perfekcionisti, ktorí vždy hľadajú zmenu. Majú ťažké chvíle byť na jednom mieste. Sú dobrými komunikátormi a majú radi, že sú stredobodom pozornosti. Majú odchádzajúce osobnosti a milujú výzvu akejkoľvek prekážky. Sú najviac kompatibilné so znakmi Geb a Níl.

Bastet (14 – 28 júla, 23 – 27 septembra, 3. – 17. október)

Ľudia narodení pod označením Bastet hľadajú pokoj a rovnováhu vo svojom živote. Ľudia narodení pod znamením Basteta hľadajú pokoj a rovnováhu vo svojom živote. Majú silný intuitívny zmysel a majú prirodzenú schopnosť cítiť skutočné motívy druhých. Môžu byť priťahovaní k okultnej a metafyzike. Sú najviac kompatibilné s označeniami Sekhmet a Horus
Sekhmet (29. júl – 11. august, 30. október – 7. november)

Ľudia, ktorí sa narodili pod znamením Sekhmeta, sú veľmi k zemi. Ľudia narodení pod znamením egyptského boha Sekhmeta sú veľmi na zemi. Sú veľmi inteligentní a robia najlepšie v pozíciách autority. Sú to perfekcionisti a majú dobrý pocit spravodlivosti a spravodlivosti. Mali by dobre v kariére ako sudca alebo generálny riaditeľ. Sú najviac kompatibilné so značkami Bastet a Geb.

(Visited 585 times, 1 visits today)
Share