Feng Shui Obývacia izba s ideálnym kontaktným miestom

Dobrá obývacia izba Feng Shui je pokojná, príjemná a pokojná útočisko, kde si môžete vychutnať topánky a relaxovať. Ak máte obývacu miestnosť, ktorá je príliš veľká alebo príliš malá alebo má nepravidelný tvar, neumožní to prúdenie energie. Dobrá feng shui obývacia izba by nemala byť vyššia ako jedáleň a nachádza sa vo vonkajšej polovici domu.

Usporiadanie nábytku
Začnime s najväčším nábytkom, vašimi pohovkami.

Vašou prvou prioritou je umiestniť hlavnú pohovku na pevnú stenu. V opačnom prípade nebudete mať žiadnu podporu v živote. Menšie pohovky môžu mať za sebou okno, ale nie hlavný!

Po druhé, musíte sa uistiť, že môžete vidieť dvere. Ak máte za sebou dvere, spôsobí to, že vynecháte príležitosti v živote a získate hrubé prekvapenie. Môžete umiestniť zrkadlo šikovne, aby ste mohli vidieť dvere. Dbajte však na to, aby ste nevideli svoj odraz, keď stojíte pri dverách.

Po tretie, musíte sa vyhnúť sedeniu pod lúčom. To spôsobí finančné straty, bolesti hlavy, migrénu a ďalšie zdravotné problémy. Ak nemáte na výber, môžete pokryť lúč s krásnym falošným stropom a osvetlením vnútri. Viac informácií o usporiadaní nábytku nájdete tu ..

Po štvrté vyhnite sa L tvarované pohovky, pretože sa podobajú jedovke šípky.

Vyberte ohnisko a uistite sa, že je umiestnený vpravo!
1. Akvárium

Akvárium vo feng shui obývacej izbe môže byť zdrojom potešenia a relaxácie. Môžete sa posadiť a sledovať, ako sa ožije iný svet priamo pred vašimi očami. Ale vedeli ste, že ak ste umiestnili akvárium alebo ryby na juh východnej časti obývačky, priťahujete bohatstvo a množstvo v domácnosti.

Jeho najlepšie je mať na juhovýchode štvorcové alebo obdĺžnikové tvarové akvárium. Ak však dáte prednosť okrúhlemu, mali by ste ju umiestniť na sever. To zabezpečí, že budete mať stály tok príjmu a dobré šťastie v kariére.

Pridajte vodu na juh. Taktiež sa vyhýbajte umiestneniu na západnom alebo severozápade.

2. Vodná fontána.

Samo o sebe môže ponúknuť ústredný bod vašej pozornosti a vášho hosťa v domácnosti. A kto nereaguje na to, ako voda beží a neustále kaskáda? Je príjemné u ucha, rovnako ako oddych na naše nervy. Môžete si byť istí, že vidíte veľa propagácií a kariérneho postupu, keď ich umiestnite na sever.

Keďže sme v období 8, juhozápad je tiež bohatým rohom. Najlepšie je vybudovať 6-tier vodopád na juhozápade. Pozrite sa na malý obraz biely Jambhala (bohatstvo dávajúci budhu) a miesto pod spadajúcou vodou v šesť-vodopád vodopád.

Pridajte vodu na juh. Tiež sa vyhýbajte umiestneniu na západ a severozápade

3. Zrkadlo

Tučné a nádherné zrkadlo môže byť ústredným bodom obývacieho priestoru feng shui. Samotné zrkadlo sa môže stať umeleckým dielom pri súčasnom pridávaní očarujúceho priestoru a svetla do obývačky Feng Shui.

Ak vaše stenové zrkadlo odráža aj príjemný výhľad z vonku na rieku alebo na zdravé rastúce rastliny alebo kopce – čo naznačuje obrovskú plochu čistej energie. Pohľady na stromy prinášajú energiu rastu, zatiaľ čo výhľady na malebné hory prinášajú skvelý vzťah. Pohľad na vodu prináša prosperitu!

Chcete sa pozerať z okna? Alebo by ste sa radšej pokúsili ignorovať ošklivý pohľad? Uistite sa, že zrkadlo nezobrazuje oko zaparené ako hromada neporiadok, špinavé odtoky alebo ostré rohy steny alebo nábytku.

Majú zrkadlo, ktoré odráža jedlo na jedálenskom stole. Je to isté, že prináša bohatstvo a hojnosť. Ale uistite sa, že zrkadlo neodráža najvyšší člen s odrezanou hlavou.

Donut miesto zrkadlo na južnej stene. Uistite sa, že v zrkadle nemôžete vidieť obrázok, keď stojíte pri dverách alebo oknách.

4. Obrázky

Môžete si vybrať ten, ktorý naozaj vyberá farby vo vašej obývacej izbe. Alebo vyberte celú farebnú schému okolo fantastického obrazu. Buďte však múdri s obrázkami.

Donot dal obrázky, ktoré zobrazujú smútok, násilie alebo osamelosť. Obraz jednej ženy, ktorý sa pozerá do vesmíru, vás len osamostatní a osamelý. Vyhnite sa aj mätovaniu abstraktného umenia. Mať rodinný obrázok v kovovom ráme na západe obývacej izby Feng Shui. To prináša rodinné šťastie.

Tiež sa vyhýbajte fotografiám divokých zvierat. Môžete umiestniť obrázok koňa na juhu obývačky, aby ste získali šťastie a uznanie.

(Visited 140 times, 1 visits today)
Share