Hlavné mesto a zdravé bývanie? Jégého alej je správnou destináciou!

Premýšľate nad bývaním v hlavnom meste Slovenska a hovoríte si, že Bratislava je rušná a neprospievajúca vášmu zdraviu? V takom prípade dovoľte, aby sme vám predstavili Jégého alej, lokalitu z kategórie novostavby Ružinov. Jedná sa totiž o štvrť, ktorú ocení nejeden fanúšik zdravého bývania.

Jégého alej je totiž atraktívna a najmä pokojná mestská časť Bratislavy, ktorá je obklopená zeleňou. Ulicu tvorí tichá alej, ktorá je lemovaná vysokými stromami. Navyše obyvatelia tejto lokality majú možnosť bohatého kultúrneho a športového vyžitia. V blízkosti sa nachádzajú totiž obchodné centrá Polus a Centrál, okrem toho aj Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum alebo plaváreň Pasienky.

a2

Ak hľadáte byty na predaj v Bratislave, práve toto riešenie by mohlo byť tým pravým. Presvedčiť by vás mohli aj ďalšie výhody – po ruke máte totiž aj centrum mesta, do ktorého sa ľahko dostanete mestskou hromadnou dopravou. Zástavky električiek a autobusov sa nachádzajú iba do 5 minút chôdzou peši.

Čo to vlastne Jégého alej je a čo ponúka? Jégého alej 4 (štvrtá etapa) je 20 podlažný bytový dom, v ktorom sa nachádza až 194 bytov a apartmánov. Na predaj sú nové byty 1+kk až 4+kk s výmerami od 33 do 114 m2. Navyše máte k dispozícií výhodné poistenie, kompletný predajný a hypotekárny servis a takisto výbornú občiansku vybavenosť.

(Visited 78 times, 1 visits today)
Share