horoskop január 2019

Január 2019 Mesačný horoskop

Baran (20. marca – 19. apríla)

Ste jedným z najlepších ľudí v oblasti publicrelations. Rok začína bohatou energiou, ktorá podporuje vašu kariéru a verejný imidž.

Dobre premyslené plány by mohli priniesť povýšenie alebo bonusy. Čísla úradu venujú veľkú pozornosť. Nové projekty na zvýšenie kariéry alebo verejného imidžu sú prospešné po 10. januári 2019. v roku 2019horoskop
 

Dostávate dodatočnú energiu, aby ste urobili tvorivejšiu intelektuálnu prácu. Zdieľajte svoj pohľad na svet. Vzdialené miesta volajú – odpoviete osobne alebo vo vašej mysli? Po 19. januári budú sny a ciele v živote potrebovať skúšku – sú pre vás dosť ostré?

Romantické alebo kreatívne otázky by mohli vzniknúť 25. januára 2019. Po 30. januári sietí pomáha pri dosahovaní cieľov.Mladší ľudia môžu vstúpiť do vášho života prinášajúci svieže a voľnejšie postoje k sebe a životu.
horoskop na mieru

 Býk (19. apríla – 20. mája)

Je to vaša ročná doba na rozšírenie vašich obzorov- osobne, duchovne a duševne. Cestovanie na dlhé vzdialenosti je výhodné.Neprechádzajte príliš rýchlo. Nový študijný program alebo nové koníčky budú stimulovať váš intelekt. Začiatok nového metafyzického, náboženského aleboduchovného úsilia by bol prospešný po 10. januári 2019.

Romantika by mohla začať s jednou zo zahraničnej kultúry. Osobné transformácie sa prejavujú intenzívnym vzťahom alebo osobným konfliktom nad hodnotami. Majte ego pod kontrolou. Po 19. januári 2019 si vaša pozornosť vyžaduje vašu kariéru, verejný obraz a postavenie v komunite. Môžete sa dostať do pozornosti – či chcete alebo nie.

25. osvetľuje problémy doma alebo v rodine. Po 30.dni skúste nové štúdie na zvýšenie kariéry. Komunikácia na pracovisku nadobúdaväčšiu dôležitosť.


Blíženci (29. mája – 21. júna)

Normálne hovoriace duše sú tichšie ako zvyčajne.Univerzálna energia vás pozrie dovnútra. Túžba po vášnivých stretnutiach a hlboko hlboké rozhovory je silná. Horoskop 2019 predpovedá, že 10. január bude ideálnym časom na začatie projektov na posilnenie vášho duchovného povedomia.


Buďte opatrní v partnerstvách / vzťahoch, pretože problémy sa môžu zahriať a povedané slová by mohli byť neskôr ľutované. Pozrite sa na všetky fakty ako prvé. Po 19. januári 2019 urobte jednu z vašich obľúbených aktivít – zoberte nový študijný program s cieľom spochybniť váš intelekt a rozšíriť svoju osobnú víziu vesmíru.

Cudzinci môžu vstúpiť na obrázok, ktorý je mladší a zdá sa, že je pred časom. Otázky vznikajú dňa 25. januára 2019 týkajúce sadenného prostredia alebo komunikácie s ostatnými. Po 30. dni sa cestovanie zvýhodňuje. Choďte na nejaké miesto s iným životným štýlom a kultúrou od vašej.
Rak (21. júna – 22. júl)

osobný horoskop Rak

Bohatá planetárna energia vyžaduje, aby ste sa zaoberali otázkami partnerstva a vzťahov. Komunikácia je hojná. Nová láska môže vstúpiť do vášho života. Niektorí z vás môžu urobiť veľký krok. 10. a potom je ideálny čas na cestu do uličky! V práci by mohli byť ohrievané. Horúčka 2019

Môžu sa vyskytnúť nezhody a argumenty. Niekto vás môže namietať bez zjavného dôvodu. Vezmite si túto extra energiu a začnite snovou diétou alebo režimom zdravia, aby ste sa cítili lepšie. Cvičenie pomáha zmierniť stres a úzkosť.

Po 19. januári ste viac v kontakte so svojím vnútorným ja a prejdete výraznou psychologickou transformáciou. Spoločné financie / dane môžu vyžadovať pozornosť. Každoročný horoskop 2019 hovorí, že 25.január prináša otázky o osobných hodnotách alebo získavaní moci. Po 30. januári môžu byť hlboké myšlienky a rozhovory početné.

Lev  (22. júl – 22. august)

horoskop na mieru pre znamenie Lev

Využite svoje vrodené kreatívne schopnosti na vytvorenie nových metód na zlepšenie vášho zdravia alebo zvýšenie osobnej produktivity práce. Mohlo by tam byť veľa papierovania a komunikácie.Spolupracovníci sú vo všeobecnosti príjemní a podporujúci. Horolezec 2019

Sledujte tendenciu preháňania potravín a nápojov!Dňa 10. januára 2019 by bol vhodný čas na začatie novej diéty alebo rutinného cvičenia. Tento mesiac budete mať horúcu túžbu vyjadriť ostatným, kto ste. Môže sa vznietiť vášnivá romantika.

Po januári 19 sa vaša pozornosť začína prejavovať na partnerstvách / vzťahoch. Dozviete sa viac o sebe prostredníctvom individuálnych stretnutí. 25. osvetľuje problémy, ktoré sa môžu týkať osobnej emocionálnej situácie. Po 30. sa zvyšuje komunikácia v partnerstvách týkajúcich sa otázok, ktoré potrebujú objasnenie a ďalšie vysvetlenie.
Panna (22. august – 22. september)

Práve vtedy, keď všetci ostatní robia novoročné uznesenia a vystupujú nadol, pracujúci sú pripravení hrať a usilovať sa o romantiku, tvorivosť a potešenie. Vaše vnútorné dieťa a váš vnútorný“výletný režisér“ nebudú ignorované.

Kreatívne projekty, ktoré začali po 10. ročníku,vám pomôžu pri oboch kontaktoch. Vzory spánku môžu byť tento mesiac narušené a hlboké nevedomé energie sa rozrušia. Skvelý mesiac na skoré jarné upratovanie,začiatok výstavby v novom domove alebo renovácia existujúceho domu.

Dávajte si pozor na temperament spolu s obyvateľmi. Po 19. januári 2019 sa zamerať na prácu a svoje zdravie – niekde je potrebná úprava? Mohli by sa objaviť otázky týkajúce sa vašej spirituality,ktoré vznikajú na 25. mieste. Po 30. dni sa bude zvyšovať komunikácia v práci a obavy o zdravie.
Váhy (22. september – 23. október)

Sviatky skončili, ale na domácej fronte je stále veľa práce. Rozhovory sú veľa. Niektorí majú nostalgický obrat. Môžete sa rozhodnúť preobsadzovať alebo vylepšiť vzhľad vášho domu. Tráviaci systém je citlivý – nevyžadujte ho do horoskopu overdrive.

Projekty začaté po 10. januári 2019 doma alebo s rodinou môžu byť plodné. Tempo vášho každodenného prostredia začína vyzdvihnúť.Nedovoľte, aby sa vaša komunikácia stala príliš diktátorskou. Romantika,kreativita a pôžitok vás pozývajú po 19.

Oddychujte – nechajte svoje kreatívne šťavy pretekať. 25. januára 2019 prináša uvedomenie si nejakého snu alebo cieľa v živote alebo možno nejakú otázku týkajúcu sa priateľov, skupín a združení. Po30. januári 2019 vyjadrite svoju myseľ a zdieľajte ich s ostatnými. Stimulujte tvorivú schopnosť svojej mysle.
Škorpión (23. októbra – 22. november)

Myšlienka, pretože sviatky boli v priebehu hektického tempa vášho každodenného života by sa spomaliť – ZLE !!! Vaše každodenné prostredie je stále aktivované, aby vás posunulo dopredu.

Vaše slová sú väčšinou láskavé a premyslené.Niekto môže dostať špeciálny návrh. Projekty, ktoré začali po 10. kvôli zlepšeniu efektívneho fungovania vo vašom každodennom prostredí, môžu priniesť pozitívne výsledky. Budete vypálení, aby ste sa usilovali o nové spôsoby, ako zvýšiť vašu zárobkovú silu a prehodnotiť osobné hodnoty.

Chráňte pred impulzívnymi nehospodárnymi výdavkami. Po 19., potrebujeme pozornosť domov, bezpečnosť a osobné nadácie.Problematika kariéry je osvetlená 25. januára. Horoskop 2019 predpovedá, že po30. januári budete chcieť intelektuálne odísť, aby ste preskúmali osobný adomáci život.
Strelec (22. novembra – 21. december)

Pozrite sa na financie, zistite, či je vaša zárobková sila dostatočná a opätovne preskúmajte, či vaše hodnoty čestne odrážajú vaše vnútorné ja. Môžu sa vyskytnúť rokovania a podpisovanie finančných zmlúv. Nápady na tvorbu peňazí môžu priniesť pozitívne výsledky.

 Strelec 2019 horoskop

Projekty na zvýšenie čistej hodnoty môžu začať po10. dni. Stále máte energiu s mimoriadnou podporou vstávať a ísť až do druhého februárového týždňa. Použite energiu na pohyb vpred.

Každodenné prostredie a komunikácia s ostatnými sa stáva predmetom skúmania po 19. januári. 25. môže priniesť univerzálne osvietenie toho, ako môžu byť vaše vyššie viery a ideály použité na rozšírenie vášho pohľadu na život. Po 30. januári sa pozornosť zameriava na čokoľvek, čo hodnotíte vo svojom živote – materiálne, intelektuálne alebo duchovne.

 Kozorožec (21. decembra – 19.január)

Šťastné narodeniny všetkým, ktorí ste zodpovední,spoľahliví, pracovití duše! Váš nový ročný astrologický cyklus začína veľaplanetárneho pohybu v Kozorožcovi.

 
Vyjadrite sa, zdieľajte myšlienky a myšlienky.Zmeňte alebo vylepšite svoj vzhľad. Opýtajte sa, čo chcete. 10. január by bolo  ideálnym časom na začatie nového projektu, na ktorom má vaša osobná známka.Získajte veľa cvičenia, ktoré vám pomôžu zmierniť ťažkosti s identifikáciou nepokoja. Po januári 19 sa musíte začať zaoberať vašimi hodnotami a zarábať si silu. Intenzívne emocionálne problémy by mohli vzniknúť 25. januára 2019.

Pamätajte si, že Jupiter sa po prvýkrát po niekoľkých rokoch pohybuje priamo vo vašej narodeninovej tabuľke. To znamená celý rok ďalšej príležitosti a nečakaného šťastia – nechajte oči a uši otvorené.
Vodnár (19. január – 18. február)

Opäť je čas ísť dovnútra. Strávte čas s prírodou,odrážajte a hľadajte osamelosť. Počúvajte Universal, šepkajte jeho pravdy.Dobročinná práca prináša duši čerstvého vzduchu do vašej duše. 10. január 2019by bol vhodný čas na začatie duchovnej / metafyzickej disciplíny, ktorá by vámpomohla dostať sa do kontaktu s vašimi emóciami.

Získajte vedúcu úlohu v niektorej skupine alebo organizácii. Budete mať výdrž, aby vás prešiel. Po 19. sa začnete dobíjať a vypáliť osobnú hmlu okolo vás. Ste pripravení zdieľať osobné pravdy a nápady,ktoré ste odhalili.

V partnerstvách / vzťahoch by mohlo dôjsť k riešeniu na 25. – byť trpezlivý a taktný. Po 30. dni ste pripravení komunikovať s ostatnými a povedať veci, ktoré môžu šokovať a chytiť ľudí na stráži.

Ryby (18. február – 20. marca)

Ak nie ste s niektorou skupinou spojený, teraz je čas nájsť ten, ktorého príčinu podporujete. Priatelia zohrávajú dôležitú úlohupre vás. Ciele a sny budú riešené a prípadne zmenené alebo zmenené. Horoskop2019

Kariéra vpredu dostane ďalší nárast energie. Buďte opatrní, aby ste „nehorili“ iných týmito ohnivými nápadmi. Verejný obraz sa zvyšuje. Hľadanie nových cieľov alebo začínajúce nové priateľstvá sú obľúbené po 10. ročníku. Po devätnástich rokoch by meditácia pomohla pri pripájaní sa k vášmu vyššiemu ja.

25. január 2019 prináša povedomie o niektorých otázkach týkajúcich sa práce a každodennej služby, prípadne o potrebe riešiťz dravotné problémy. Po 30. januári by bol vhodný čas na to, aby ste vykonali vlastný výskum. Nezabudnite hovoriť a vyjadriť svoje vnútorné pocity, pretože v tejto dobe to je to, čo nehovoríte, že by sa mohlo konať proti vám.

(Visited 918 times, 1 visits today)
Share