Jednoduché tipy k pozitívnej energii

Premýšľali ste nad tým, čo presne znamená pozitívnu energiu? Podľa Annie’s Hallmark „pozitívna energia je prirodzenou energiou, ktorá podporuje život. Ancienti sa zvyčajne nazývajú touto energiou ako „chi“ alebo „prána“, ale dnešná veda sa na to odvoláva ako na „životnú silu“.

Pocit nízkej alebo negatívnej je normálna vec, ktorá sa deje so všetkými výkyvmi a pádmi, ktoré život ponúka. Môže sa stať, že v týchto pocitoch je jednoduché, ale my všetci sme zodpovední za to, aby sme sa vrátili z týchto negatívnych pocitov. Často máme tendenciu čakať na pozitívnosť, ktorá sa nám stane, než naučiť sa, ako sami sebe priniesť pozitívnosť do nášho života.

Dr. Judith Orloff, autor pozitívnej energie: desať mimoriadnych predpisov na transformáciu únavy, stresu a strachu do vibrácií, sily a lásky hovorí: „Nemôžeme zastaviť negatívne okolnosti našej doby – naše mobilné telefóny budú zvoniť, e-maily budú pokračovať, ľudia budú hrubý, naše deti budú náročné a zlé veci sa stanú vo svete. Ale môžeme sa naučiť spôsoby, ako chrániť našu energiu, aby sme mohli zostať centrovaný pri zvládaní stresov, ktoré vznikajú. “

Preto je dôležité vedieť, ako priniesť pozitívnu energiu do vášho života, aby ste sa mohli posunúť dopredu ako lepšia a jasnejšia osoba.

1. Presne vedieť, čo potrebujete

To môže byť ťažké, ale je dôležité vedieť, čo potrebujete, aby ste sa dostali von z týchto negatívnych pocitov. Môže to byť tak jednoduché, ako potrebujeme podporný systém a potom osloviť priateľov a rodinu. Alebo možno budete potrebovať čas od stresovej situácie. Aj keď môže byť ťažké vedieť, čo to je, čo potrebujeme z života, učenie sa zhodnotiť a zistiť, je to jeden z prvých krokov k tomu, aby sa do vášho života vrátila pozitívna energia. Ako správne zdôraznil Buddha: „Všetko, čo sme, je výsledkom toho, čo sme si mysleli. Myseľ je všetko. Čo si myslíme, stávame sa. “
2. Zamerajte sa na pozitívne a nemyslite na negatívnosť

Všetci vieme, aké ťažké nie je zamerať sa na negatívnu energiu. Prepínanie vášho zamerania z negativity vo vašom živote môže byť práve to, čo musíte začať prekonať. Ako uviedol profesor komunikácie na Stanfordskej univerzite Clifford Nass: „Niektorí ľudia majú pozitívnejší pohľad, ale takmer každý si pripomína negatívne veci silnejšie a podrobnejšie.“

Preto keď sa stane niečo negatívne, budete chcieť sústrediť všetku vašu energiu na zlú situáciu. Namiesto toho je čas začať s týmito negatívnymi vecami a učiť sa vidieť striebornú podšívku. Zamerajte sa na všetky pozitívne veci o zlej situácii, ktorú môžete, a zistite, ako opraviť negatívne.
3. Buďte úprimní so sebou

Naučiť sa, ako byť úprimný so sebou, je jednou z vecí, s ktorými sa mnohí ľudia stretávajú, a môže sa stať, že sa naučíte. Ale akonáhle sa naučíte byť úprimný so sebou, budeš oveľa šťastnejší a pozitívnejší, pretože si budeš môcť uznať ťažké pravdy o sebe aj o svojich negatívnych situáciách. Akonáhle sa naučíte byť úprimný so sebou, môžete začať robiť zmeny, ktoré chcete urobiť v sebe.
4. Nezabudnite dýchať!

Je dôležité, aby ste chvíľu dýchali, keď ste uprostred negatívnej situácie. Častokrát sme sa chytili, keď sme sa snažili napraviť všetko, čo sme chytili, a zabudli sme si chvíľu odpočinúť. Takže nezabudnite pozastaviť a zhlboka sa nadýchnuť. Duševne aj fyzicky. Dýchacie cvičenia vám pomôžu udržať vašu myseľ a telo vyrovnané a zamerané na pozitívnu energiu.
5. Nezabudnite smiať!

Aj keď sa niečo zdá byť beznádejné, je dôležité si pamätať, že je v poriadku sa smiať na seba, alebo iróniou negatívnej situácie. Samotný smiech uvoľní niektoré dobré, pozitívne chemické látky a pomôže vám zostať emočne vyrovnaný. Ak sa naučíte smiať sa v živote, bude dobré, keby ste vymenili negatívnu energiu za pozitívnu.

pozitívne
6. Zaplať to dopredu, pretože malé veci sú dôležité

Keď dostanete pozitívnu energiu, nezabudnite dať pozitívnu energiu. To bude mať vedľajšie účinky, ktoré vám poskytnú ešte viac pozitívnej energie! To znamená osloviť ľudí, od priateľov až po rodinu až po cudzích.

Tu je autor a zakladateľ Úspešného vedomia, Remez Sasson povedal, že je láskavý k ľuďom: „Ak sa budete správať láskavo a budete uvážliví, spôsobia, že vás ľudia budú liečiť rovnakým spôsobom, a to bude viesť k pocitu dobrého, šťastného, ​​a preto bude stále pozitívnejšia . „To znamená, že pozitívne myslenie o tých, ktorí sú okolo vás, rozšíri vašu pozitívnu energiu do vašej komunity. Budete sa cítiť dobre, keď budete platiť vpred túto pozitívu a zároveň budete dostávať pozitívu od ostatných.

(Visited 89 times, 1 visits today)
Share