Júl 2018 mesačný horoskop

Baran (21. marec – 20. apríl)

Domov, rodina a osobná bezpečnosť vás upozorňujú. Strávili ste dosť času už reštrukturalizáciou svojho nadácie pre budúci úspech a úspech. Intelektuálne a duševné snahy udržujú vrodené iniciatívy ostré. Váš riaditeľ vnútornej plavby pracuje nadčas.

Môžete minúť veľa energie hrať alebo sa zamilovať vášnivo. Každodenné prostredie / aktivity by mali byť stále príjemné. Sociálny život je stále vysoký. Pokračujte vo vyjadrovaní pocitu uznania k iným osobám.

 

Býk (20. apríl – 21. máj)

Každodenné prostredie je ohromené aktivitou. Hovorenie, písanie a učenie sú najvyššou prioritou! Strávili ste dosť času hľadaním hlbších vedomostí, aby ste sa o sebe dosť naučili. Doma bzučíte aktivitou.

Budú početné rozhovory. Niektoré majú nostalgický obrat. Dávajte si pozor na konfrontácie s rodinnými príslušníkmi. Použite vrodenú energiu, aby ste zostali stabilní. Rekonštrukcia domu alebo začatie výstavby nového domu je najlepšie začať čím skôr skôr, ako Merkúr príde späť.

Finančné príležitosti, rokovania a investície sú stále priaznivo naklonené. Krásne veci a miesta vás stále priťahujú. Osvietenie príde v súvislosti s vašou potrebou rozšíriť vaše osobné obzory, potom s ohľadom na váš kariérny / verejný obraz.

 

Blíženci  (21. mája – 21. júna)

Financie / osobné hodnoty podliehajú zmenám. Na chvíľu ste sa sústredili na bohatstvo, majetok a vlastnú hodnotu. Čo je pre vás skutočne dôležité? Komunikácia v každodennom prostredí sa dramaticky zvyšuje.

To je jeden z vašich vrodených talentov! Tempo každodenného života sa urýchľuje. Uistite sa, že moc vašich slov sa nestane ničivou zbraňou. Venuša pokračuje v tranzite slnečného znamenia od apríla. Ste ešte osobnejší, spoločenský a očarujúci. Koľkí ste zmenili svoj vzhľad – niekoľkokrát ???

Pokračujte v požadovaní toho, čo chcete. Môžete to dostať – aspoň do začiatku augusta. Osvietenie príde v súvislosti s intenzívnymi emocionálnymi / spoločnými finančnými problémami v súvislosti s rozširovaním vašich obzorení.

 

Rakovina (21. júna – 22. júla)

Šťastné narodeniny! Váš nový astrologický rok začína tým, že Saturn vás stále učí, aby ste hľadali poctivé sebahodnotenie s cieľom vyriešiť nedostatky a slabosti.

Otázky partnerstva / vzťahu sa môžu odhaliť na 2. mieste. Venujte pozornosť tento mesiac tomu, čo oceňujete v živote – materiálne, intelektuálne a duchovne. Môžu sa začať rokovania s inými, ktoré sa týkajú peňazí alebo majetku. Milovaní ľudia môžu potrebovať vašu starostlivosť.

Charitatívne aktivity podporujú rast duše. Vyhnite sa túžbe robiť nerozumné a impulzívne nákupy a tendencia prinútiť vaše presvedčenie k druhým. Mesačný koniec môže odhaliť emocionálne zážitky intenzívnejšie ako zvyčajne.

 

Lev (22. júla – 22. augusta)

Myslíte si, že dynamickí levia majú pocit, ako by ste boli v hmle? Začína sa vyčistiť do polovice mesiaca. Potom budete mať veľa komunikovať. Využite tento extra výbuch energie, pretože Mars pokračuje v prechode vašej narodenej prihlášky do 10. augusta.

Bude to asi 22 mesiacov, kým to znova nezmizne. Buďte opatrní, aby ste nehrešili príliš hlasno! Aktivity so skupinami a priateľmi sa tento mesiac zvyšujú. Zvyšuje sa spoločenský život – pozvánky môžu byť početné. Môže sa často vyskytnúť interakcia so ženami.

Mnohí z vás stále pracujú na vašej spiritualite a učia sa prijať za to, kto a čo ste. Osvietenie je váš tento mesiac v oblastiach práce a zdravia, a neskôr v súvislosti s otázkami partnerstva / vzťahu.

Panna (22. august – 22. septembra)

Praktická, podrobná a svedomitá – takto budete pôsobiť vo svojej skupinovej činnosti a pri dosahovaní svojich cieľov a ambícií.

Ľudia, s ktorými sa spojíte, sú odrazom seba. Stále vás žiadame, aby ste zvážili, či si zaslúžia alebo či musíte prejsť ďalej. Vaša konečná životná vízia je stále reštrukturalizovaná. Meditácia pomáha otvoriť vašu myseľ vyšším vizíam a upokojuje sa, čo je ťažké vyčistiť.

Povedz všetko, čo treba povedať. Nehovorné slová – zachovávanie tajomstiev – tento mesiac sa môže obrátiť proti vám. Získavajú sa priaznivé okolnosti v podnikateľskom a pracovnom živote. Osvietenie pochádza z toho, čo máte radi alebo od románov, a potom od funkcií, ktoré vykonávate denne.

Váhy  (22 septembra – 22 októbra)

V posledných niekoľkých mesiacoch ste boli veľmi expresívni, pretože vaša vládnuca planéta bola v Blížencoch na dlhší čas. Cudzinci môžu hrať kľúčovú úlohu. Skúsenosti, ktoré rozširujú vedomie, rozširujú vašu víziu a poskytujú osobný rast prostredníctvom nejakého venušského úsilia.

Vaša osobná scéna je zvýraznená. Osobná povesť sa stáva verejnou. Vaše kreatívne slová budú oznámené v skupinových aktivitách a medzi priateľmi. Nenechajte sa viac preniesť so svojou horúčavou vášňou pre ciele a ambície.

Strážny anjel zostane na ramene až do konca septembra. Osvietenie prichádza najprv v súvislosti s domácimi, rodinnými alebo bezpečnostnými otázkami a potom s ohľadom na nejaké romantické, kreatívne alebo príjemné úsilie.

Škorpión (22. októbra – 21. november)

Využite svoju vrodenú potrebu hlbokého zapojenia a intenzívnych transformácií, aby ste pomohli rozšíriť svoje osobné obzory metafyzickými, náboženskými alebo duchovnými záľubami. Nový študijný program vám pomôže zlepšiť vašu kariéru.

Ste stále v období hľadania zmyslu života. Dobrý mesiac na cestovanie. Komunikujte, čo potrebujete vo svojom profesionálnom živote. Propagujte verejný obrázok. Vyhnite sa drobným detailom. Kreatívna energia sa nasýti do vašej kariéry / verejného obrazu. Dávajte si pozor na konflikty s ostatnými. Intimné stretnutia pokračujú s väčšou hĺbkou a intenzitou.

Osvietenie sa týka niečoho vo vašom každodennom prostredí a potom sa týka domácich alebo rodinných problémov.

Strelec (21. – 21. decembra)

Vo vašom normálne otvorenom a svetlom srdci je veľa intenzity. Stále sa učíte obmedzenia vlastných zdrojov a koľko musíte spolupracovať a koľko závisí od ostatných. Nové študijné programy nielen rozširujú váš rozsah života, ale môžu prebudiť niečo hlboko vo vašej duši.

Otázky partnerstva a vzťahov naďalej plynulo pokračujú. Niektorí sa môžu konečne rozhodnúť, že sa oženiť. Právne otázky môžu byť vyriešené mimosúdne. Nové skúsenosti vás lákajú. Cestovanie je výhodné, ak nepôjdete príliš rýchlo. Dlhé pohyby môžu byť v práci. Osvietenie sa týka financií a / alebo vášho súboru hodnôt a potom sa týka komunikácie vo vašom každodennom prostredí.

Kozorožec (21. december – 20. január)

Problémy súvisiace s partnerstvom / vzťahom musia pokračovať. Saturn stále prechádza sektor vášho grafu, ktorý vyžaduje analýzu záväzkov a očakávaní vo vašich vzťahoch. Pozrite sa dovnútra. Reflektujte na hlboké psychologické pravdy.

Spojte sa so skrytými aspektmi seba. Očakávajte intenzívne a hlboké rozhovory. Dobrý mesiac pre výskum a vyšetrovanie. Pracovné záležitosti / vzťahy medzi zamestnancami pokračujú hladko. Rovnako je tendencia preháňania jedla a pitia! Je testovaná vaša schopnosť zvládnuť náhle naliehavé situácie.

Skúsenosti prinášajú transformáciu v tom, ako sa presadzujete. Osvietenie je najprv o osobných emocionálnych otázkach, potom o vašich hodnotách alebo o tom, ako míňate peniaze.

Vodnár (20. január – 19. február)

Vaša inovácia a originalita sa čerpá z práce alebo každodenného života. Ste stále v dobe učenia sa hodnoty každodennej práce a služby a udržiavania zdravého fungovania vášho tela.

Komunikačné toky tvorivým spôsobom v partnerstvách / vzťahoch. Ľudia môžu vstúpiť do vášho života, ktorý sa neúnavne podobá a funguje ako ostatní, ktorých poznáte. Zábava, zábava a dobrý čas sú stále prioritami. Mohol by sa začať nový vzťah. Sledujte tendenciu získať buď nadmerne vášnivý alebo nahnevaný a násilný s ostatnými.

Uistite sa, že konflikty, ktoré vznikajú, stojí za to bojovať. Osvietenie príde na duchovné alebo mystické disciplíny a potom na osobné emocionálne otázky.

Ryby (19. február – 21. marca)

Letné obdobie je, keď vás najviac priťahuje romantika, kreativita a potešenie. Boli ste v dlhom období skúmania osobnej tvorivosti a sebavyjadrenia. Účel vašej existencie je jedným z vašich najväčších obáv.

Komunikácia je bohatá v práci alebo v oblasti osobných služieb. Tempo vášho denného rytmu sa urýchľuje. Oblasť zdravotných problémov. Dajte si pozor na spory a argumenty so spolupracovníkmi. Cvičné programy vám teraz prinášajú úžitok. Atmosféra doma a s rodinou by mala byť stále príjemná.

Horúčka ozdravenia stále horí. Jarné čistenie bolo dlhšie ako sa očakávalo? Osvietenie príde v súvislosti so skupinami / priateľmi / cieľmi / ambíciami, potom s ohľadom na vaše vyššie duchovné spojenie.

(Visited 965 times, 1 visits today)
Share