Ako vyplniť prázdne steny miestností?

Bytové doplnky sú neoddeliteľnou súčasťou našich domácností. Sú to veci, ktoré síce dnes nestoja práve málo, ale za to vždy dokonale vyplní a doladia každý dom či byt. Do skupiny bytových doplnkov možno zaradiť nielen izbové kvety alebo svietniky, ale aj obrazy, ktoré sa radí k nadčasovým bytovým doplnkom, aj keď si väčšina ľudí myslí opak. Obrazy tú skrátka boli, sú a budú a sú to jediné, čo dokonale vyplní prázdne steny miestností.

Ak vás trápia prázdna stena napríklad nad pohovkou alebo televíznou obrazovkou, nie vždy musíte prázdne miesto vyplniť poličkami, na ktoré je potrebné niečo naaranžovať. Niekedy je lepšie siahnuť po krásnych, viacdielnych obrazoch na stenu.

Do obrazov sa stále oplatí investovať

Mnohí ľudia sú toho názoru, že sa do obrazov neoplatí investovať. My si však myslíme opak. Do obrazov sa stále investovať oplatí, je však potrebné vedieť, na aké motívy sa zamerať. Nie všetky obrazy na stenu, ktoré si zakúpite za nemalé sumy peňazí, môžu zdobiť steny vášho domova niekoľko dlhých rokov.

Do akých obrazov sa oplatí investovať?

Ak je vaša domácnosť zariadená moderne, neváhajte a kúpte si obrazy miest. Jedná sa o vkusný motív, ktorý tu bol, je a bude. Nie je to výkrik aktuálnej módy, je to nadčasová klasika. Rovnako tak je možné investovať do obrazov krajiny. Tento motív by mal sídliť najmä v spálni, pretože upokojuje dušu človeka a dopraje mu dlhý a kvalitný spánok.

Ak by sme mali vypichnúť aktuálne výkrik módy vo svete bývania, vylúpili by sme abstraktné obrazy, Dnes je veľmi moderné rozbiť neutrálne kombináciu nejakým kontrastom. Ľudia si však pod pojmom „kontrast“ vybavia inak farebnú pohovku alebo kvetináče. Kontrastom ale môže byť aj taký obraz, a to konkrétne viacdielny abstraktný obraz na plátne, ktorý vkusne a moderne ozdobí stenu nad pohovkou alebo nad televíznou obrazovkou.

 

(Visited 196 times, 1 visits today)
Share