Kam to všetko uložíme?

Tiež radi nakupujete? Kto by nenakupoval. Doba je taká, že takmer každý deň si odnesieme domov nejakú novú vec. Nemusí to byť nič veľké, môže sa jednať o úplné drobnosti, ako napríklad šálky, ponožky, nový mixér, či pár nových topánok. Najviac k nákupu samozrejme lákajú výpredaje. Vtedy sa hlavne my, ženy, neudržíme a kúpime si častokrát aj to, čo nepotrebujeme. Niekto iný zasa rád nakupuje do zásoby. Tak či onak, nákupy nás bavia. Kam ale všetky veci dávať? Kam pohodlne, prehľadne a bezpečne všetko uložiť?

Regál ako super špajzička

Veľmi často využívame zľavy v supermarketoch na nákupy trvanlivých potravín do zásoby. Napríklad ľudia žijúci v menších mestách a obciach inak ani nenakupujú. Takmer každý takýto obyvateľ má malú, či väčšiu zásobu potravín. Je to dané predovšetkým tým, že na „dedine“ väčšie supermarkety nebývajú a preto vedia, že je lepšie sa zásobiť vopred. Tým pádom nám vznikajú zásoby mlieka, cestovín, ryže, múky, či rôznych nápojov. Všetky tieto zásoby majú starostlivo uložené v špajze, či komore. Ako ale tieto potraviny prehľadne uložiť? Odporúčame vám vyskúšať regál alebo regály, v ktorých si vaše potraviny prehľadne rozdelíte. Do regálu si tak môžete potraviny prehľadne uložiť a zároveň ich vždy budete mať na očiach.

A kam s pneumatikami?

Ďalším problém s miestom často riešia majitelia automobilov. S jarou prichádza aj obdobie prezúvania pneumatík a zimné pneumatiky sú vymenené za letné. Kam ale pneumatiky uložiť tak, aby neprekážali a nezavadzali a zároveň aby nehrozilo ich spadnutie na deti alebo domácich miláčikov? Riešenie opäť nájdete vďaka regálom. Policové regály sa skvele hodia do každej garáže. Pohodlne do nich uložíte nielen pneumatiky, ale aj akékoľvek príslušenstvo. Do regálov je možné  umiestniť aj boxy s náradím a mať vďaka tomu prehľad o tom, kde máte čo uložené. Snáď každý kutil potvrdí, že najhoršie chvíle zažíva, keď nemôže nájsť nejaké zo svojich náradí. To sa vám ale s regálom už nestane, pretože odteraz budete mať vo všetkom prehľad.

A ako svoj vysnívaný regál vybrať? Vyskúšajte napríklad online návrhár regálov, ktorý vám vizualizuje váš regál podľa vami zadaných parametrov a rozmerov. Vďaka tomu si budete vedieť lepšie predstaviť, ako váš regál bude vyzerať.

 

(Visited 52 times, 1 visits today)
Share