Kamene pre lásku

láska je ľahšie skúsená než definovaná a používanie láskavých kryštálov môže zlepšiť skúsenosti, ktoré máme s láskou. Bez ohľadu na to, či chcete prilákať lásku, vyjadriť sebadôveru alebo podnecovať hlbší dôverný vzťah alebo rozširovať láskyplnosť k ľuďom okolo vás, láska je neodvratnou súčasťou nášho života. Keď konáme s láskou k sebe a ostatným, naše činy, myšlienky a myšlienky sú v súlade so zámerom lásky a vytvárajú život plný radosti a vďačnosti. Nájdite kryštály pre lásku, ktoré podporujú váš zámer a všimnite si, koľko lásky naplní váš život. Použitie niektorej z týchto láskavých kryštálov otvorí vaše srdce, uzdravuje emocionálne problémy a nájde hodnotu v sebe a iných.

Kryštály pre prilákanie lásky
Rose Quartz Stones: Jeden z najsilnejších kameňov pre lásku je ružový kremeň, pretože otvára vaše srdce, obnovuje lásku a dôveru. Udržujte ružový kremen vo vašom lôžku a praktizujte prilákanie lásky, ako je môj život plný lásky. Priťahujem lásku do môjho života. Som magnet pre lásku, každý deň, zatiaľ čo držanie ružového kremeňa pomôže čerpať novú lásku do vášho života. Rázový kremenný význam vás učí, aby ste sa milovali a získali lásku od druhého.

Ružový turmalín: prináša do vášho života lásku všetkého druhu. Transformuje vašu energiu na podporu pozitívnosti a otvorenosti, ktorá vás pripravuje na stretnutie so svojou dušou. Miesto tohto krištáľu v spálni pre lásku.

Kryštály pre vlastnú lásku
Prasiolitový kameň: ak často nedisponujete sebadôverou alebo vlastnou hodnotou, práca s prasiolitovým významom vám pomôže povzniesť vás k posilneniu hlbšieho uznania a akceptácie seba a vášho talentu. Prasiolitový význam podporuje súcit, seba-prijatie a seba-počesť zapáliť lásku a súcit vo vašom srdci. Praxiolitové liečebné vlastnosti sú tiež silné na vyčistenie negatívnej energie z vašej mysle, tela a ducha.

Slnečný kameň: Sunstone je žltá farba predstavuje slnko a slnečný kameň znamená, aby vaše pravé ja svietilo. Tiež stimuluje vašu osobnú silu, silu a vodcovské schopnosti. Zvyšuje vašu sebadôveru a dôveru.

Tiger’s Eye Stone: Tento kameň je ideálny pre každého, kto nie je v oddanom vzťahu. Pomáha vám rozpoznať svoje vlastné potreby a potreby iných. Tiež uzdravuje problémy sebadôvery a sebakritiky.
Rýolitový kameň: Je to skvelý kameň, ktorý môžete použiť, keď ste pripravení na zmenu. Pomáha vám dostať sa za hranice známych schopností a prekonať všetky prekážky. Pomáha vyvážiť váš emocionálny stav a uvoľniť pochybnosti, depresiu alebo beznádeje. Môže vám tiež pomôcť pritiahnuť do vášho života viac pozitívnych ľudí.

Kryštály lásky, kamene a krištáľové mriežky Kryštály pre milujúci láskavosť
Pramiolitový kameň: Tento kameň slúži ako jemná pripomienka, že sme všetci súčasťou tohto vesmíru a mali by sme objať energiu bezpodmienečnej lásky.

Žltý Jasper Kameň: Žltý jaspis nám pripomína, že sa môžeme stretnúť a pomáhať si navzájom. Dáva nám odvahu urobiť zmeny, ktoré potrebujeme, aby sme vyriešili svetské problémy. Tiež podporuje medzi sebou čestnosť.

Kryštály pre vzťahy
Moonstone Stone: Moonstone upokojuje nadmerné reakcie na situácie, ktoré sú dôležité pre zachovanie mieru vo vzťahu. Taktiež prináša staré emocionálne vzory, takže môžete urobiť zmeny pre zdravý vzťah, ktorý uspokojí oboch partnerov.

Lapis Lazuli Stone: Tento kameň sa venoval Venuše, bohyni lásky viac ako 5000 rokov. Je to kameň komunikácie, ktorý pomáha prinášať poctivosť, súcit a harmóniu vzťahu. Pomáha uľahčiť aktívne počúvanie.

Aventurínový kameň: Aventurín pomáha rozpúšťať pocity a myšlienky, ktoré spôsobujú stres. Posilňuje zrelý vzťah a vylučuje negatívu.

Emerald Stone: Je to kameň úspešnej lásky. Podporuje romantickú blaženosť a lojalitu. Smaragdovým významom je posilniť jednotu, bezpodmienečnú lásku a partnerstvo, udržať vzťah stabilný.

Kryštály na liečenie zlomeného srdca
Rhodonite Stone: Ideálny kameň na liečenie zlomeného srdca. Často sa to označuje ako záchranný kameň a má vibračnú energiu, ktorá pomáha priniesť odpustenie a súcit, aby pomohla s problémami s vzťahmi. Je to jeden z najlepších kameňov na liečenie srdca alebo emocionálnej traumy.

Malachitový kameň: Tento hlboko zelený kameň pomáha pri transformácii srdca. Pripomína vám, aby ste udržali pozitívny a optimistický výhľad na život a otvára svoje srdce všetkým typom lásky.

Modrý krajkový agátový kameň: modrý krajkový achát je mimoriadne podporujúci a podporný kameň. Rozptýlia pocity z toho, že sú posúdení a odmietnutí a pomáhajú prekonať sabotáž.

 

(Visited 758 times, 1 visits today)
Share