Ako odstrániť negatívnu energiu z vášho domu a tela

chcete vedieť, ako očistiť svoj dom a telo zlých vibrácií? Existuje veľa rôznych nástrojov a metód, ktoré môžete použiť, ale našli sme niekoľko spôsobov, ktoré určite urobia váš priestor naozaj rock. Ak chcete žiť život na najvyšších vibráciách, naučte sa, ako odstrániť negatívnu energiu z vášho domova a tela, a pripravte sa na zážitok v konečnej domácej blaženosti a pokoja. Vzhľadom na staré tradície pôvodných kultúr z celého sveta je čas obchodovať s syntetickými vonnými látkami a čistiacimi prostriedkami na báze ropy pre naše obľúbené potreby na čistenie priestorov – Sage, kadidlo, Copal a samozrejme liečivé kryštály!

 

Ale to je len poškriabanie povrchu. K dispozícii sú tiež silné liečebné soli, posvätné drevo Palo Santo a oveľa viac. Keď robíte energetickú čistenie súčasťou vášho každodenného wellness procedúry, bude to mimoriadne úsilie, najmä ak vyzařujete svetlom a láskou. Vyčistenie a čistenie vášho priestoru tiež pomáha zvyšovať liečivú energiu kryštálov, ktoré pôsobia ako energetické zosilňovače.

 

Nemusíte byť zenovým majstrom, aby ste si všimli, či sa energia cíti stagnujúca a uviazla vo vašom dome. Stačí si chvíľu všimnúť, či ste vy alebo vaše prostredie ťažké. V hektickom tempe moderného sveta nie je nezvyčajné vrátiť sa domov z dlhého dňa v práci pocit ohromený. Tiež, kedykoľvek vy alebo niekto vo vašom dome má argument, zlá energia sa často hromadí v rôznych vreckách v miestnosti. To isté platí pre proces hojenia. Ak vy alebo milovaný bojujete s chorobou, je čas na rýchly priestor na očistný rituál.

 

Vieme, čo pravdepodobne myslíte. Tu je ďalšia povinnosť pridať do zoznamu to-dos. Ale všetko, čo trvá 5 až 10 minút raz alebo dvakrát do týždňa, aby ste skutočne premenili svoj život. Čisté a očistené prostredie je tiež dôležité pre zvýšenie liečivých zdrojov kryštálov. Predtým, ako prinášate kryštály do vášho domova, najprv vyčistite svoj priestor tak, aby zintenzívnil energiu, ktorá už existuje.

 

Odstránenie negatívnej energie z vášho domova a tela

Negatívna energia neustále vniká do nášho priestoru, takže je dôležité, aby ste udržali pozitívny tok vo vašom prostredí s očarujúcimi rituálmi domu Sage. Keď je váš dom očistený, obnovuje rovnováhu a harmóniu vášho života, čo je nevyhnutné pre to, aby ste vy a vaša rodina poskytli šťastnému a zdravému miestu pre hlboké uzdravenie a omladenie ducha. Keď robíte energetické čistenie súčasťou každodennej rutiny, je to dokonalý prostriedok na zmiernenie stresu a úzkosti, ktoré vyplývajú z požiadaviek moderného života.

 

Použitie Sage, kadidlo a Copal

Horiace šalvia je jedným z najjednoduchších a najrýchlejších spôsobov, ako sa zbaviť negatívnej energie. Domorodí Američania považujú Sage za posvätnú rastlinu tisíce rokov. Táto viacúčelová rastlina bola použitá na čistenie energie, rituálne obrady a liečenie. Dnes ľudia v medicíne naďalej používajú Sage, aby pomohli obnoviť vitalitu a zdravie chorým kmeňovým členom. Funguje tým, že neutralizuje vaše energetické pole, jemný, ale výkonný proces, ktorý ostro a posilňuje intuíciu.

 

Sage je silný sám o sebe, ale zistili sme, že pridanie kadidla do mixu je vynikajúce pre prenasledovanie zlých frekvencií. Zemitý, lesnatý zápach sušenej šalvie nie je pre každého, a preto je kadidlo nádhernou alternatívou. Premenovaný na „transformátor“, jeho silná detoxikačná a čistiaca energia vydáva sladkú, medovo podobnú arómu, ktorá pomáha posunúť negatívnu energiu. Tiež známe ako „tekuté zlato“, je známe, že kadidlo poskytuje ochranu, pozdvihne duchovné povedomie a zmierňuje pocity stresu a úzkosti.

 

Kadidlové bolo od staroveku považované za posvätné. V skutočnosti je to jedna z najstarších foriem čistenia energie. Veľké množstvá Copalovej živice boli objavené v pohrebných hroboch ruín Mayov a Aztékov, čo dokazuje ich duchovný význam. Odvodený zo stromov v rodine Buresa, Copal obsahuje prírodnú stromovú živicu, o ktorej je známe, že má silné liečivé vlastnosti. Pridajte ho k prehistoriu alebo ho napálijte, aby ste zmenili svoje negatívne myšlienky na pozitívny stav mysle.

(Visited 279 times, 1 visits today)
Share