Kávové lektvary

Káva je náš obľúbený magický lektvar, bez ktorého nemôžeme začať deň. Už ste si mysleli, že každý kávový nápoj, ktorý pripravujete, to, čo skutočne robíte, je pripraviť – dosť sofistikovaný – magický lektvar? Kávové lektvary sú skutočné. Presnejšie povedané, čo pijeme – nás môže definovať!
Kávové lektvary: čo o vás hovorí vaša káva!

Nasleduje zoznam najbežnejších kávových elixírov.

Okrem toho môžete skutočne zmeniť magický lektvar, ktorý si fanaticky usporiadate, len aby ste veci vylepšili. Potrebujete viac energie? Pridajte čokoládu. Potrebujete ochranu? Pridajte malinu. Môže to znieť hlúpo, ale kuchynská mágia je jednou z najstarších foriem mágie. To, čo pijeme alebo jeme, sa premení na magickú energiu.

Samozrejme, ak ste tak ešte neurobili, viac informácií o káve Magic 


Čo by ste chceli piť svoju kávu? Kto si?
*** Nič: Princ / s of Fire

Ó, drahý, týmto spôsobom berieš najčistejšiu formu energie kávy. Číra kávová mágia znamená, že máte radi jej chuť a uznávate jej charakteristické magické schopnosti. Ste „závislí“ na Marse – Ares – planéte akcie. Tento lektvar je magická energetická bomba. Máte radi úprimnosť a nechcete, aby pekné slová zakrývali pravdu. Máte radi výzvy a radi vyhráte.
*** Mlieko: Dieťa mesiaca

Ak je káva sex, potom mlieko je láska. Do marťanského lektvaru skutočne pridáte niekoľko kvapiek mesiaca – Artemis – Diana. Čím viac mlieka dáte, tým viac lásky chcete pridať do svojho života. Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je rozjímať o svojej láske. Avšak buďte opatrní. Tieto dve planéty – a energie – sa spolu ľahko nedajú. Vytvárate výbušný magický lektvar! Toto je tiež elixír intenzívnych duchovných a sexuálnych síl. Ak sa použijete rozumne, môžete vylepšiť svoju mágiu a priniesť do svojich kúziel plodné výsledky.
*** Cukor: kňaz / esencia rovnováhy a krásy

Táto magická látka je spojená s Venušou – Afroditou. Cukor je najbežnejším doplnkom kávy a je skutočne zrejmé, prečo. Mars a Venuša sú perfektný pár. Toto je najvyváženejší magický lektvar, ktorý dodáva „chtíčku“ kávy. Tento magický lektvar prebudí naše libido a dáva nám silu ísť ďalej. Ak je to váš obľúbený lektvar, potom chcete podvedome žiť svoj život naplno a nájsť najrýchlejší spôsob, ako sa oslobodiť od všetkých problémov.
*** Zlato: Kňaz / esprit

Aj keď je trochu zvláštne piť kávu s medom, niektorí ju takto milujú. Med je spájaný so Slnkom – Apollo a Venuša – Afrodita. Ak si vyberiete kávové lektvary týmto spôsobom, ste kňaz / kňažka mágie. Aj keď si to neuvedomujete, v žilách narazíte na mágie a každú chvíľu magickú energiu míňate. Preto ju musíte doplniť. Aký skvelý spôsob, ako ti doplniť magickú energiu?
*** Cream: Lord / Lady of Protection

Tento doplnok má vlastnosti Mesiaca aj Venuše. Preto zvyšuje zmysel nášho obľúbeného nápoja. Osoba, ktorá uprednostňuje tento magický lektvar, má v skutočnosti horúcu túžbu po láske a náklonnosti. Keď do kávy pridáte krém, v skutočnosti zvýšite ochranu stien. Vezmite si energiu, ktorú potrebujete, ale nezabudnite konať. Nabudúce budete možno musieť naliať škoricu. Prečo? Čítajte hneď potom.
*** Cinnamon: Lust for Life’s Adventures

Jedným z najobľúbenejších kávových lektvarov na svete je Cappuccino, ktoré má krém a škoricu. Škorica je v skutočnosti práškový oheň. Chutí ako oheň, horí ako oheň. Pridanie škorice do kávy je ako pridávanie benzínu do ohňa. Lektvar je samotný oheň. Ľudia, ktorí sa rozhodnú pridať do svojich kávových nápojov škoricu, v živote túžia po vášni. S každým dúškom sa ich inštinkty prebúdzajú. Použite ho pred akýmkoľvek typom mágie, ktorá vyžaduje vášeň alebo oheň.
*** Karamel: Vynikajúca čarodejnica

Pridanie karamelu do kávového nápoja je ako pridanie ďalšej spirituality. Táto hustá chuť vytvára okolo vášho nápoja auru a pomáha vám – ako čarodejnica alebo čarodejnica – vykonávať náročnejšie a zložitejšie rituály. Karamel sa pridáva v náročných časoch, aby odvrátil negativitu a priniesol požehnanie doma.
*** Čokoláda: Pán / Prebudenie

(Visited 53 times, 1 visits today)
Share