NAUČTE SA ZVLÁDAŤ BEŽNÉ CHOROBY POMOCOU HOMEOPATIE

Chceli by ste vedieť uľaviť sebe aj svojim blízkym? Mať vždy po ruke to správne riešenie? Dokázať pomôcť s prechladnutím, bolesťou hlavy, chrípkou, prerezávaním zúbkov či ženskými problémami?

Homeopatia je alternatívny spôsob liečby nezaťažujúci organizmus človeka, či životné prostredie. Jej prvý a základný princíp sa nazýva similia similibus curantus, teda podobné sa lieči podobným. V procese liečby je enormne dôležitá vysoká úroveň znalostí homeopata. Aby dokázal pomôcť musí správne vyhodnotiť situáciu, a teda neriešiť iba zdravotný problém, alebo vnímať i všetky ostatné faktory, ktoré vplývajú na ľudské zdravie. Iba v takom prípade dokáže vybrať to správne homeopatikum a pacientovi naozaj pomôcť.

Ak aj vás zaujíma svet kráľovnej alternatívnych metód liečby – homeopatie a chcete sa do jej tajov ponoriť čo najintenzívnejšie, pripravili sme pre vás polročný kurz.

Naučíte sa:

  • Základné informácie o homeopatii, homeopatikách a priebehu homeopatickej liečby.
  • Na základe akých individuálnych príznakov zvoliť správne homeopatikum.
  • Ako prepojiť pozorovanie s informáciami o homeopatikách.
  • Ako účinky majú najznámejšie homeopatiká ako napríklad arnica, arsenicum album, kalium bichromicum, rumex crispus, rhus toxicodendron, ruta graveolans a ďalšie.
  • Ako liečiť najznámejšie ochorenia typu horúčka, nádcha, zápal dutín, chrípka, angína, prerezávanie zubov a iné detské ochorenia, hnačka, zápal očí, tráviace problémy či špecifické ženské problémy.
  • A mnoho iného…

PRIHLÁSTE SA UŽ DNES

A čo je najlepšie, naša spolupráca po skončení kurzu nekončí. Ako bonus získate členstvo v uzavretej FB skupine, kde spolu vieme riešiť náhle vzniknuté situácie pri liečbe vás i vašej rodiny.

Základný kurz homeopatie prebieha pod záštitou Slovenskej akadémie klasickej homeopatie a je určený všetkým, ktorí majú malé alebo žiadne znalosti alebo skúsenosti z oblasti homeopatie (teda áno, je vhodný aj pre úplných začiatočníkov). Nie je však lekárskym vzdelaním. Svoje si v ňom nájde každý, kto sa zaujíma o hlboké a celostné liečenie, alternatívnu medicínu a je otvorený novým poznatkom a súvislostiam.

Nie je to tak dávno, čo mala každá dedina svojho liečiteľa, či babku bylinkárku. Osobu, ktorá poznala silu prírody i jej účinky na ľudské zdravie. Možno aj vaši starí rodičia takú poznali. Možno pomohla aj im. Voľakedy to fungovalo, tak prečo dnes nepokračovať v tom, čo overil čas a nepriniesť svojej rodine zdravie a úľavu v tých aspoň najelementárnejších zdravotných komplikáciách. Cesta je pripravená. Stačí urobiť prvý krok…

Mgr. Dagmar Ferencziová

 

(Visited 106 times, 1 visits today)
Share