Kultivujte svoju pozitívnu energiu

 

Duševné a fyzické účinky vyplývajúce zo stavu depresie môže byť vcelku vysiľujúce. Aj keď existuje rad liekov, ktoré tvrdia, na liečbu príznakov, tieto lieky nelieči príčinu depresie, a to najmä vzhľadom k určitým štúdie preukázali ich účinnosť je porovnateľná s placebom, ak nie menej.

 

My všetci sa dostanú do stavov smútku z príležitostných citrónov time-to-daná časová života. Ale vedeli ste, že my všetci máme možnosť pozrieť sa do našej mysle spôsoby, ako rozpustiť nielen to smútok, ale kultivovať tak pozitívny stav mysle, že nebudeme spadať ľahko späť do melanchólia?

 

Existuje mnoho spôsobov, ktorými môžeme pestovať pozitívnu energiu, ale tu sú moje päť najlepších spôsobov, ako transformovať svoje myslenie od tmy do svetla, smútok do šťastie. Máj pomáhajú zdvihnúť svoju dušu.

1) Hodnotenie

Keď oceniť niekoho, ste naladení na ich kladné vlastnosti a vyjadriť svoju empatiu a vďačnosť za nich. Je to jednoduchý spôsob, ako osviežiť a vytvoriť srdečné spojenie s seba a ostatné.

S toľko krásy všade okolo nás, je ľahké ukázať naše uznanie pre ostatných, a povahu, na dennej báze. Skúste oceniť jednoduché veci, ktoré by vás mohli považuje za samozrejmé, napríklad hlboký relaxačné závan svieži vonkajšieho vzduchu alebo príjemné sálavé teplo zo slnka na poludnie. Alebo vec, ktorú by sme mali byť najviac vďačný za (ale ten často zabúdame) -, že sme nažive a to šťastie zažiť každý deň.

Ako to urobíte, pokúste sa úplne sústrediť na dobro tento zážitok vám ponúka a uznávate, že ste – a len ste vytvorili to – bez ohľadu na to, ako sa to stalo na vás. Bez ohľadu na vašu stavu alebo okolností, bude vždy existovať niečo, čo môžete nájsť oceniť.

2) Odpustenie

Odpustenie je skúsenosť okamih k momentu mieru a porozumenia, ktoré nastane, keď utrpenie niekoho, kto cíti poškodená už ich utrpenia znížila, keď premení sťažnosti, ktorá sa začala a ktorá utrpenie. Prijatím pocit odpustenia ako niečo, čo nám môže pomôcť, budeme akceptovať to ako jeden z aspektov prijatia, lásky, mieru a pravde namiesto prežívania nenávisť, negativity a lži – čo sú všetko tváre zášť. Tým, že odpúšťať, sme si vedomí, že ľudia robia chyby a uvoľniť emočná záťaž, ktorá drží zášť má na nás.

 

3) nesebeckosť

Keď sme nesebecká, posunieme naše zameranie na potreby druhých, skôr než držať ju na seba. Je to prax je nesebecká a minimalizáciou uspokojovanie potrieb a túžob ega.

Aby život-obnovovať posun od sebectva k nezištnosti, ísť a sústrediť sa na blaho druhých. To možno vykonať v mnohých spôsobmi. Môžete vyčistiť svoj život a vzdať sa úplne uzdravil telo, srdce, myseľ a dušu s ostatnými pri vstupe do vzťahu.

Môžete byť tiež pripravení zdieľať akékoľvek množstvo času potrebného ostatnými, kedykoľvek ju potrebujú (nenechajte ktoré majú byť použité, však). Byť spokojní so svojím životom a s tým, čo je vám ponúknutá iní. Vždy, keď ste si istí, dať si to najlepšie, dostávate presne to, čo niekedy budete potrebovať pre vaše čo najväčší prospech.

 

4) Wonder

Skúsenosti zázrak nás môže viesť k pocitu transcendencie a realizácia vyšších stavov vedomia. Z hľadiska mystické, sa týka afirmácie, ako divu otvory odhaliť nekonečnu a zdroj všetkého, čo je, ktorá funguje ako brány do spojil skúsenosti.

Budhizmus múzy, že rozdiely obmedzené na relatívne alebo empirickej skutočnosti sú len ilúzia; čo má za následok pokračovanie úzkosti, bolesti a frustrácie, pretože sme sa odcudzili prežíva realitu očami dieťaťa, kde všetko bolo úžasný. Stručne povedané, zázrak vedie nás ochutnávka jednotný a nekonečnú existenciu, ktorá obohacuje naše životné skúsenosti.

5) Nostalgia

Nostalgia je túžba po návrate k určitému minulému obdobiu alebo zdanlivo nenahraditeľné pod podmienkou, že je vidieť v pozitívnom svetle.

Štúdie preukázali, že ľudia, ktorí majú zvýšenú hladinu nostalgie majú vyššie sebavedomie a sú menej náchylné k depresiám. Premýšľate o dobrých spomienok len za 15 alebo 20 minút denne môže urobiť veselšie, než ste boli pred týždňom, a šťastnejší, než keď si myslíte o svojom súčasnom živote. Nostalgia je veľmi silný nálada booster, takže ak ste sa zdajú byť v trochu funk, premýšľať o dobré spomienky minulých časov a zažijete vyššie sebavedomie a cítiť sa viac pozitívne o priateľstve a blízke vzťahy.

To sú len niektoré z mojich najlepších spôsobov, ako zvýšiť svoju pozitívnu energiu – môžu pomôcť zdvihnúť svoju dušu. Prosím, podeľte sa, čo vaše sú uvedené nižšie.

(Visited 85 times, 1 visits today)
Share