Numerológia: Čo o vás prezradí životné číslo?

Numerológia: Čo o vás prezradí životné číslo?

Čísla sú všade okolo nás. Niektoré majú význam hlbšie ako iná, ale každý z nás má číslo, ktoré o ňom prezradí omnoho viac, než si chce priznať.
Numerológia: Mágia čísel
Numerológia je veľmi stará veda, ktorou sa zaoberali už v staroveku. A možno vás prekvapí, že za ňou stojí známy Pytagoras! Ide náuku o číslach a podľa numerológov má každé číslo od 0 do 9 svoj jasný význam, ktorý sa odráža v energii dátumu narodenia každého človeka.

Ako spočítať životné číslo a čo znamená?
Numerológia nie je veda, ktorou sa dá naučiť cez noc. Napriek tomu ale existuje jednoduchý numerologický výpočet, ktorý si môžete urobiť sami – výpočet životného čísla.

Napíšte si celé dátum narodenia a spočítajte jednotlivé číslice. (Napr. 3. 12. 1968, 3 + 1 + 2 + 1 + 9 + 6 + 8 = 30) Cieľom je ale získať číslo od 0 do 9, preto je treba sčítať ešte číslica tohto výsledku. (3 + 0 = 3) Získané číslo je vaše životné číslo. A čo o vás prezradí?

Životné číslo 1 značí túžbu po moci. Je to vodcovské číslo odrážajúce cieľavedomosť, spoliehanie sa sama na seba a prekonávanie prekážok.
Životné číslo 2 je citové. Túžiaci po pokoji, harmónii, láskavosti a spravodlivosti. Značí ale zlé zvládanie stresu a potrebu opory vo druhých ľuďoch.
Životné číslo 3 je číslom abstraktného myslenia, tvorivej energie a komunikácie. Je nápadité, všestranné a bojovné, ale chýba mu vytrvalosť.
Životné číslo 4 sa môže pochváliť logickým myslením, stabilitou, zručnosťou, organizačnými schopnosťami, ale býva tvrdohlavé a až prehnane konzervatívne.
Životné číslo 5 je vedúcou, spoločenské. Má potrebu pohybu a túžia po zmenách. Má veľké nadšenie pre vec, ale panuje v ňom vnútorný nepokoj.
Životné číslo 6 signalizuje istotu, rovnováhu a zmysel pre rodinu. Potrebuje uznanie, lásku a náklonnosť. Má silné puto s prírodou a vzťah k umeniu.
Životné číslo 7 značí hlbokú potrebu spravodlivosti a empatie. Má silnú väzbu s duchovným svetom a cit pre umenie. Býva ale strohé a pesimistické.
Životné číslo 8 je vedúcou a má silné organizačné a obchodné zručnosti. Pýši sa vytrvalosťou, húževnatosťou a logickým uvažovaním. Prahne po dokonalosti a lipnú na detailoch.
Životné číslo 9 značí múdrosť, porozumenie a umelecké predpoklady. Je idealistické a často odtrhnuté od reality. Máva tendencie pomáhať a obetovať sa.

(Visited 603 times, 1 visits today)
Share