Kúzlo meditácie počas splnu

Každý deň v splne je ideálnym momentom na nabitie našej energie a požiadanie o splnenie našich prianí. Je tiež čas stanoviť nové ciele pre nadchádzajúcu fázu mesiaca.

Zatiaľ čo vo väčšine prípadov smerujeme naše magické úsilie, aby sme dosiahli nejaké osobné úspechy, bolo by skvelé využiť túto noc, aby sme slúžili väčšiemu dobru. Mesiac je vrhnutý na našu planétu, jej povahu a ľudstvo. Je najvyšší čas, aby sa čarodejnice spojili so svojimi silami a požiadali o zmenu, ktorá by mohla ovplyvniť väčšie skupiny.

Potom je to skvelá príležitosť zorganizovať stretnutie čarodejníc vonku na skupinovú mediáciu a na obsadenie kúzla. Toto spojí vašich vtipných priateľov a zlepší duchovnosť každého jednotlivca osobitne.
Pripravuje sa

Skupinová meditácia môže pozostávať z dvoch alebo viacerých ľudí, hoci ideálnym počtom by bolo päť osôb.

Nájdite pokojné miesto vonku, kde (dúfajme) zostanete nenarušené „votrelcami“ alebo hlukom spôsobeným ľudskou činnosťou.

Určite budete mať možnosť venovať sa rituálu najmenej 3 hodiny večer alebo v noci. Byť v zhone zničí dobré vibrácie tímu.

Jednou zo skupín by mal byť „vodca“ alebo sprostredkovateľ rituálu.

Vopred objasnite, za čo sa budete modliť. Je to o duchovnom prebudení ľudstva alebo uzdravení fyzických alebo psychologických problémov určitej osoby? Môže to byť celkom o všetkom, čo sa ešte snaží myslieť väčšie, ako sú vaše súčasné osobné potreby. Meditácia za dôležitú univerzálnu príčinu vynucuje a odhaľuje jemné srdce.

Napíšte si kúzlo, ktoré chcete recitovať ako tím. Použite svoje vlastné slová, napríklad „Zhromažďujeme sa tu dnes, aby sme vytvorili vibráciu svetového mieru pre celú planétu. A tak to je. “Môže to byť tiež prepracovanejšie. Pokúste sa však zostať struční.

Je vhodné nosiť niečo vo svetlých farbách, aby sa na vás odrazilo mesačné svetlo. Odporúča sa mať aj striebornú mincu alebo šperky.

Sviečky alebo kadidlo nie sú potrebné. Postačuje mesačný svit a vôňa prírody. Do stredu kruhu však môžete umiestniť pentagram alebo iný symbol.
Vykonávanie kúzla

Keď sa zhromaždíte, vytvoríte kruh držaním za ruky. Facilitátor rituálu by nemal stáť oddelene od ostatných (v strede kruhu alebo pred ostatnými osobami). Môžete sa rozhodnúť, či budete sedieť alebo stáť, hoci sedenie môže byť lepšie, pretože kvôli meditácii budete v zmenenom stave.
Lektor počíta desať krokov pomalým a stabilným hlasom:

„Zatvor oči. Keď počítam od jedného do desiateho, predstavte si, že opustíte svoje fyzické telo a priblížite sa bližšie k Mesiacu.

Po prvé: Zhlboka dýchajte, pomaly vydýchnite.

Po druhé: Zhlboka dýchajte, pomaly vydýchnite.

Po tretie: Cítite sa, ako stúpate k svetlu Mesiaca.

Štyri: Cite energiu Mesiaca, ktorá sa k vám blíži.

Po piate: Majte oči zavreté a pomaly vydýchnite.

Šesť: Keď vydýchate, uvoľnite všetky negatívne myšlienky, ktoré držíte vo vnútri, a trápia vás od minulosti až do súčasnosti.

Seven: Cítite vibrácie Mesačného svetla. Keď nás objíma, sme viac spojení so Zemou, stále sa však blížime k Mesiacu. Náš duch sa rozširuje ako svetlo.

Osem: Sme spojení so Svetlom mesiaca. Sme súčasťou Jej Svetelnej Gule.

Deväť: Absorbujeme silu Jej Svetla a môžeme byť v každom smere, ktorým to ide. Buďme len jedným s vesmírom. Sme súčasťou Kozmickej Duše.

Desať: Stále držte oči zavreté a teraz vám recitujem našu meditáciu. Počúvajte! “

V tomto momente facilitátor prednesie Kúzlo, ktoré tím už napísal. Na konci facilitátor povie „A tak to je.“ Skupina môže tieto slová zopakovať.
Lektor teraz uvádza:

„Z tejto úrovne mysle sa teraz musíme pomaly vrátiť. Keď sa počítam z desiatich na druhú, vidíme, ako zostupuje na zem.

„Desať, deväť, osem, sedem – energia Mesiaca je stále s tebou.“ , , Šesť, päť, štyri – vizualizujte našu skupinu nižšie. Tri, dva – teraz ste späť vo svojom tele. Jeden – otvor oči. “

Potom, čo členovia tímu otvoria oči, môže každý človek stráviť nejaký čas pre seba. Môžete hľadieť na Mesiac, premýšľať alebo zdieľať myšlienky o zážitku.

(Visited 343 times, 1 visits today)
Share