Liečivé kúzla

Liečivé kúzla môžu byť použité pre váš vlastný život alebo pre iných, ktorých poznáte, ktorí potrebujú liečivú energiu. Ak pracujete pre niekoho iného, ​​vždy najprv vyhľadajte ich povolenie a dajte im vedieť, že kúzlo odlievate na ich uzdravenie. Liečivé kúzla môžu byť použité na fyzické, emocionálne alebo duchovné uzdravenie, kedykoľvek máte pocit, že potrebujete podporu alebo pomoc pri riešení aspektov svojho života, ktoré sú pre vás ťažké.

Použitie kryštálov, ako je Rose alebo Clear Quartz a Ametyst môže často pridať silu a silu pre vaše fungovanie. Pochopenie vzťahu medzi mysľou, telom a duchom a vnímanie zdravia ako holistického konceptu, kde sa všetci navzájom spájajú a ovplyvňujú, je často veľkým prínosom pre každého, kto chce v živote získať lepšie zdravie. Naše myšlienky, emócie a duchovné energie ovplyvňujú naše telá a naopak. Zosúladením s prírodnými liečivými energiami môžete vo svojom živote často nájsť väčší zmysel pre wellness a celistvosť a pomáhať ostatným nájsť to isté, ako pre nich pracujete.

Pamätajte si, že pri práci s magickým liečením by mala vždy podporovať liečebné rady lekárov. Nepoužívajte liečivé kúzla ako náhradu za lekársku pomoc a liečbu – vždy používajte ako podporu a kompliment konvenčnej medicíne. V tejto kategórii nájdete kúzla, ktoré vám pomôžu pri samoliečbe, ako aj pri liečení vzdialenosti pre iných. Môžete použiť prestať fajčiť alebo prestať piť kúzla, ktoré vám pomôžu, ak bojujete s niektorou z týchto závislostí, alebo môžete upraviť, aby vám pomohli s inými oblasťami – napríklad, ak máte problémy so stravou.

(Visited 197 times, 1 visits today)
Share