horoskop apríl 2019

Mesačný horoskop apríl 2019

Mesačný horoskop apríl 2019

Baran (20. marec – 19. apríl)

Je to vynikajúci apríl 2019 pre zvýšenie vašej psychickej schopnosti, spoliehanie sa na vašu intuíciu a na to, aby ste sa spojili so svojimi anjelmi, duchmi a prítomnosťou Boha.

Vaše telo a chémia sú pravdepodobne citlivejšie na potraviny, otázky životného prostredia, drog alebo alkoholu, dokonca aj doplnky a vitamíny.

Dňa 8. apríla vás zatmenie Slnka požiada, aby ste sa presunuli do svojho centra a pripravili sa na celý nový 18-ročný cyklus. Tento jeden z najlepších časov začať niečo nové.

Vesmír vás podporí v tomto priebehu októbra a poskytne vám čas na vybudovanie a dosiahnutie úspechu.

S lunárnou eklipsou vo vašom 8. dome a váš vládca uprednostňuje Pluto, prichádza pozitívna zmena, ktorá vás ovplyvní finančne.

ochranný amulet pre barana

Býk (19. apríl – 20. máj)

V horoskope pre rok 2019 sa predpokladá, že v apríli 2019 zatmenie Slnka v Baranovi kladie dôraz na vaše zdravie, prácu, domáce zvieratá a aktivity, ktoré robíte v zákulisí.

Spolu s venušou potrebujete viac lásky. Znížili ste výdavky a možno budete potrebovať viac odpočinku a slnka.

Aby ste boli šťastní, musíte byť veľmi zameraní na profesionálny alebo osobný projekt. Mars, ktorý uprednostňuje Jupitera, ukazuje šťastie na hľadanie zamestnania a nové cesty príjmu.

ochranný talizman pre býka

Blíženci  (20. máj – 21. jún)

Slnečná zatmenie 8. apríla 2019 vás radí, aby ste sa usilovali o svoje nádeje a želania spojením s novými ľuďmi a zladením svojich energií s tými vo vašom spoločenskom kruhu a / alebo komunite. Jún 2019 bol časom, keď ste mohli mať čo do činenia s menšou finančnou produkciou alebo s prácou.

 

Teraz až do 15. júla 2019, Saturn chce, aby ste premýšľali o tom, čo je pre vás naozaj dôležité, čo a kto ste odhodlaní, definovať svoje hodnoty a rozvíjať svoj talent. Lunárny Eclipse 24.apríla na 4 škorpión  prináša neočakávanú, ale pozitívnu zmenu v práci a spoločnej finančnej oblasti.

.Rak  (21. jún – 22. júl)

Slnečná zatmenie 8. apríla 2019 znamená, že sa môžete zaoberať vplyvnými ľuďmi, vládnymi ľuďmi alebo agentúrami. Vaša práca, obchod a kariéra si veľa času a pozornosti venujú. Je to čas zvýšeného uznania alebo príchodu verejnosti.

 

Ide o tvrdú prácu, prekonávanie prekážok, plán a plán sú veci, ktoré sú potrebné pre váš úspech. Toto zatmenie vám prináša podporu, ktorú ste hľadali od iných.

talizman pre rak 

Lev (22. júl – 22. august)

Drahý sladký Leo, bol si vo fáze odstraňovania starej karmy a ty si vo fáze koncov a začiatkov. To je čas urobiť plány na dlhé vzdialenosti. Slnečné zatmenie 8. apríla 2019 je štvorcové miesto pre Saturn, ktoré môže priniesť v náročnom období rovnako ako zatmenie minulého októbra.

Všetky veci duchovnej povahy, vyššej mysle a vyššieho vzdelávania, ako aj cestovania sú pre vás prínosom. Príležitosť spojiť sa s učiteľom vysokej ráže môže byť predložená vám.

Lunárny Eclipse z 24. apríla prináša túžbu po pohybe alebo zmenu tempa a toto začalo minulý október. Venuša / Urán mohli premeniť priateľstvo na niečo viac.

 

Panna (22. augusta – 22. septembra)

Retrográdny ortuť v Aries v roku 2019 by mohol naznačovať, že máte záujem o vytvorenie nového podniku alebo zamestnania. Ste sľúbený úspech, pokiaľ sa neprekonávate finančne alebo energicky. Slnečná zatmenie 8. apríla je obdobím, keď sa uprednostňujú hypotéky, nájmy a úvery, ako aj všetky spoločné finančné dohody.

Požehnanie k vám prichádza od partnera a od tých, ktorí sú vám blízki. Venuša, ktorá uprednostňuje Pluto, môže naznačovať, že sa tešíte na projekt prestavby alebo vymaľovania.

S Lunar Eclipse z 24. apríla 2019 mohlo dôjsť k mnohým zmenám pre brata alebo sestru, vrátane novej romantiky a zlepšenia ich finančnej situácie počas nasledujúcich šiestich mesiacov.

amulety pre panny

Váhy (22. septembra – 23. októbra)

Vzorky zatmenia idú tam a späť cez vzťahovú os vášho horoskopu. Začalo to minulý október a 8. apríla zatmenie Slnka kladie dôraz na obchodné a osobné vzťahy a / alebo na rozvoj zákazníckej alebo klientskej základne.

 

Najdôležitejšou vecou pre vás je váš milostný život a otázky partnerstva. Ak ste slobodný, do vášho života môže vstúpiť dôležitý nový vzťah. Ak ste ženatý, dôraz je kladený na tento vzťah pre nadchádzajúci rok.

Je to tiež veľmi kreatívny vplyv a otvára sa príležitosť premeniť vašu kreativitu na platiacu situáciu. Lunar Eclipse dňa 24. apríla stanovuje vynikajúce šesťmesačné obdobie pre finančný zisk.

 

Škorpión (23. október – 22. november)

S 8 apríla Slnečná ekipska spadajúce do vášho 6. zdravia a Lunar Eclipse 24. apríla vo vašom 1. dome, musíte byť zdravšie v priebehu nasledujúcich šiestich mesiacov.

Môžete mať prospech z toho, že budete mať nejakú energetickú prácu s priaznivým aspektom pre Urán.

Tieto vplyvy môžu byť tiež znamením, že potrebujete zmenu, a to by mohlo súvisieť s vašou stravou, vašou prácou, vašimi zvykmi alebo denným plánom. Y

teraz sú viac nepokojní alebo emocionálni. Môžete sa viac zaujímať o rodiča, šéfa, vašu obchodnú alebo pracovnú situáciu. Romantika, tvorivosť a peniaze sú uprednostňované najmä v apríli, máji a júni 2019.

 

Vodnár (22. november – 21. december)

Slnečné zatmenie 8. apríla prináša možnosť lásky a romantiky počas nadchádzajúceho roka. Nenechajte strach, neistoty alebo sklamania z minulosti blokovať lásku, ktorú hľadáte.

Spôsoby, ako vyjadriť svoju kreativitu, sa otvárajú najmä v oblasti písania, vyučovania a publikovania.

talizman pre vodnára

 

Strelec 2019 horoskop

Ste v cykle zvyšovania svojich jasnovidných schopností a meditácia je jedným z najlepších spôsobov, ako to urobiť. Lunar Eclipse 24. apríla 2019 indikuje zmeny a zlepšenia vo vašej pracovnej situácii.

Peniaze boli problém na chvíľu a je stále hľadá pevne, kým Saturn opustí rakovinu v júli. Všetko nové, ktoré sa začalo koncom februára až do konca mája, bude úspešné. Zdá sa, že ste na správnom mieste v správny čas.

ochranný talizman pre strelca

 

Kozorožec (21. decembra – 21. januára)

Slnečné zatmenie 8. apríla kladie dôraz na vaše domáce, majetkové a rodinné záležitosti. V jednej alebo viacerých z týchto oblastí to pre vás nemusí byť jednoduchý čas.

Keď Saturn opustí rakovinu v júli veci sa zlepší. Zároveň Jupiter, ktorý uprednostňuje Mars a Neptún, je vynikajúcim vplyvom na peniaze z profesionálneho úsilia. Venuša pravidlá váš dom romantiky a favorizuje Pluto v 12., takže by ste mohli stretnúť alebo počuť od niekoho z vašej minulosti, tento život alebo iný.

Ak je tento nový život niekým novým, bude to mať pocit, že je to skúsenosť déjà vu. Venuša, ktorá uprednostňuje Pluto, vám dáva vôľu dosiahnuť akékoľvek ciele, ktoré ste si stanovili pre seba, osobne alebo profesionálne, pokiaľ je to vaša vášeň.

 

Vodnár (21. január – 18. február)

Slnečná Eclipse z 8. apríla 2019 označuje veľmi zaneprázdnený čas, takže sa môžete ocitnúť na cestách, zapájať sa so susedmi, veľa telefonátov a práce s papierom. Teraz je väčší dôraz na váš vzťah k bratovi alebo sestre, ktorí môžu potrebovať viac času alebo rady

 

Toto je vynikajúce zatmenie, aby sme mohli začať nový študijný program, mať alebo vyučovať

ochranné amulety pre vodnára

 

Ryby (19. február – 20. marec)

Tento Slnečný Eclipse 8. apríla konečne zlepší vaše financie otvorením nových dverí pre vás a budete sa cítiť veľmi šťastne, pretože tento cyklus sa otvára od konca februára do mája. 24.apríla Lunar Eclipse v Scorpio je vynikajúci pre písanie, publikovanie, vyučovanie a cestovanie.

Požehnanie prechádza svojou prácou, ľuďmi, pre ktorých pracujete, alebo vlastným podnikaním. Až po júli možno zistíte, že je ťažké prijať lásku a náklonnosť, ktorú si prajete. Saturn námestie Venuša môže oddialiť alebo poprieť romantiku kvôli neistoty, obavy a minulé sklamanie buď vo vašom živote alebo ich.

Saturn vo Vašom piatom dome počas posledných 2 1/2 rokov bol časom definovania sa v zmysle toho, čo vytvárate vo svojom živote. Takže teraz sa zaviazajte k vytvoreniu života, ktorý naozaj chcete.

ochranné talizmany pre ryby

(Visited 1 725 times, 1 visits today)
Share