Ženy potrebujú šťastný a zdravý sexuálny život

Otvorená komunikácia je kľúčová. Nebojte sa spýtať sa na sexuálnu históriu vášho partnera.

Dokonca aj mladšie ženy môžu bojovať s vaginálnou suchosťou. Aby ste to uľahčili, skúste použiť mazivo.

Vytvorte si svoje sexuálne túžby vo forme fantázie.

Výhody sexu presahujú spálňu. V skutočnosti môže roll v sene zlepšiť vaše zdravie srdca, posilniť imunitu a ďalšie. Okrem toho pravidelné oslovovanie s partnerom vytvára dôverné spojenie, ktoré je rozhodujúce pre zdravý vzťah.

Ale ak nie vždy máte náladu, aby ste zasiahli listy, nie ste sám. Mnoho žien má kolísavé pohlavné styky, čo môže byť výsledkom väčších problémov, hovorí Ian Kerner, PhD, psychoterapeut a sexuálny terapeut v New Yorku. „Sexuálna túžba je v niektorých ohľadoch barometrom vášho celkového zdravia,“ vysvetľuje. „Ak niekto príde s nízkym libidónom, môže to často znamenať, že niečo iné sa deje emocionálne alebo fyzicky.“

Tak ako môžete prelomiť tieto bariéry v spálni a vytvoriť viac tepla medzi listami? Čítajte ďalej a zistite, aké ženy sa skutočne potrebujú cítiť šťastné a zdravé vo svojom sexuálnom živote.
1. Čestný sexuálny zdravotný rozhovor s partnerom

Nikto nemá rád nepríjemné: „Kedy ste boli naposledy testovaní?“ diskusiu alebo diskusiu o predchádzajúcich partneroch alebo o kontrole antikoncepcie. Ale ženy sú v posteli najšťastnejšie, keď sa cítia v bezpečí, takže sa nebojte spýtať sa na sexuálnu históriu vášho partnera. Môžete dokonca dať pozitívny záver na diskusiu, hovorí Dr. Kerner. Mohli by ste povedať niečo podobné: „Myslím, že ste naozaj sexy a zaujímam sa o vzťah s vami, ale aby som sa mohol naplno tešiť zo seba, chcem hovoriť o našej sexuálnej histórii a dostať sa na rovnakú stránku o bezpečnosti. “ Ak váš partner nie je otvorený diskusii, nemusí byť tou pravou osobou pre vás.
2. Správne výrobky, aby sa to pohodlné

Hoci je všeobecne známe, že ženy v určitom veku majú tendenciu pociťovať vaginálnu suchosť, pravdou je, že s nimi môžu bojovať aj mladšie ženy. Aby ste to uľahčili, skúste použiť mazivo; stačí choosy o druhu, ktorý si kúpite, pretože medzi nimi sú kľúčové rozdiely. Kerner, ktorý odporúča prirodzené mazivo na báze vody Sliquid, tiež zdôrazňuje dôležitosť predohra, aby ste mohli prirodzene mazať. „Mohli by ste sa vzbudiť fyzicky, ale nie duševne, alebo naopak, takže sa možno budete musieť dať viac času na zahriatie,“ vysvetľuje.
3. Schopnosť požiadať o to, čo chcete v posteli

Môže byť zastrašujúce zdieľať sexuálne túžby s významným iným. „Ak sa cítite nepríjemne, rámcujte to, čo chcete v podobe fantázie,“ navrhuje Kerner, napríklad povedať svojmu partnerovi, že ste mali pocit, ako ste vy dvaja zvykli ako tínedžeri. „Pokúste sa používať vzrušujúce, stimulujúci jazyk, „hovorí. „Toto vám pomôže viesť k takému sexu, ktorý by ste chceli mať.“
4. Rutinový tréning, ktorý posilňuje sexuálne svaly

Kegelové cvičenia dokážu urobiť zázraky na posilnenie panvového priestoru, čím sa dosiahne lepší a intenzívnejší sex a orgazmus. Keď sa posilní, kegelové svaly, ktoré zabalené okolo vagíny a konečníka v tvare osemčlenného, ​​pomáhajú posilniť panvové dno, ktoré podporuje všetky panvové orgány. Robiť cvičenie správne môže priniesť výsledky, ako je zvýšený vzrušenie počas sexu, lepší krvný obeh, a dokonca aj schopnosť produkovať viac mazania.
5. Dôvera a emocionálna bezpečnosť

Je ťažké mať bezstarostný pocit, ak sa cítite ako odpojený od vášho významného iného, ​​alebo sa obávate o vernosť vášho partnera. Ak si myslíte, že váš partner môže mať záležitosť, je dôležité, aby ste to riešili. Aby sa rozhovor rozbehol nekonfrontačným spôsobom, Kerner navrhuje povedať niečo ako: „Mám pocit, že sme v poslednej dobe neboli pripojení a vždy ste vo svojom telefóne alebo v textových správach. Núti ma cítiť trochu nebezpečný vzťah. „Potom vysvetlite, že chcete, aby váš vzťah a sexuálny život boli prioritou, pretože ich hodnotíte.
6. Dôvera

Nové a dlhodobé vzťahy môžu trpieť, ak sa žena nebude cítiť dobre, keď jej telo ide do sexuálneho stretnutia. Aj keď je to jednoduchšie povedané ako urobiť, skúste sa neobávať striekám alebo niekoľko kilogramov navyše, a zamerať sa na pobyt v okamihu. „Chcete byť na uvoľnenom mieste, kde sa mozog naozaj deaktivuje, takže sa môžete stretnúť s úplným vzrušením a orgazmom,“

(Visited 102 times, 1 visits today)
Share