mesačný horoskop august 2020

Mesačný horoskop august 2020

Baran mesačný horoskop 2020

(21. marec – apríl 19)

Ste známy ako priekopník horoskopu. Rovnako ako Star Trek, ísť tam, kde ste nikdy predtým neboli, je vaša vec. V auguste 2020 je „mantra„ viesť, nasledovať alebo vystúpiť z cesty “. Keď splníte výzvu, ide o ďalšiu vec. Podrobnosti a efektívnosť zvyčajne nie sú vaše sily. Napriek tomu budete musieť 10. augusta spomaliť, aby ste mohli dohnať sami. Túto šancu dostanete každé dva roky, aby ste rozostrili všetky svoje ja a prekročili všetky vaše T, aby ste sa uistili, že sa vaše túžby prejavia. Aj keď venovať pozornosť detailom nie je vaša vec, nájdete nové vzrušenie a výzvu, ak si chcete vziať čas, aby ste sa uistili, že to, čo ste vytvorili, je užitočné a slúži ostatným. Určite, odklon od zvyčajného cestovného, ​​drahý baran, ale ten, ktorý môže splniť vaše sny.

Býk mesačný horoskop august 2020

(20. apríla – 20. mája)

Konečne máte jasno v tom, čo naozaj milujete, vážite si a vážite si a čo vám prináša potešenie. Bola to dlhá cesta, drahý Býk, a vzal si všetku svoju trpezlivosť, vytrvalosť a odhodlanie, aby ste sa tam usadili so sebou. Venuša konečne dokončí svoju štvormesačnú cestu v Blížencoch, čo sa v poslednej dobe mohlo objaviť znamenie komunikácie a nové talenty v hovorení a písaní. 7. augusta, keď sa Venuša dostane do rakoviny, ktorá je najcitlivejšou a najživšou značkou zverokruhu, budete chcieť tráviť čas s rodinou a blízkymi priateľmi. Toto je čas, aby ste sa spojili so súrodencami, aby ste vyhladili akékoľvek drsné miesta vo vašich vzťahoch.

 

Blíženci mesačný horoskop august 2020

(21. mája – 20. júna)

Ouch! Vaše vzťahy vás obrátili každým smerom, ale za posledných päť mesiacov sa stratili. Ako letecký znak zvyčajne dávate prednosť tomu, aby ste veci držali na svetelnej strane, milí Gemini, a kopať hlboko do psychiky vášho partnera a cítiť, že intenzita, ktorú chcú od vás viac, nie je pre vás skutočne pohodlná. V posledných mesiacoch ste však boli zasvätení do hlbín vzťahov. Ak sa veci cítia mimo kontroly a na slovo „bezmocný“ príde na myseľ, vedzte, že ide o dôveru a odovzdanie sa moci väčšej ako vy. Ak tak urobíte, do konca augusta 2020 budete vo svojich významných vzťahoch objaviť hlbšie, užitočnejšie a zmysluplnejšie spojenie.

Rak mesačný horoskop august 2020

(21. júna – 22. júla)

Dozvedeli ste sa veľa o tom, odkiaľ pochádza vaša skutočná bezpečnosť a istota, milé dieťa Mesiac, a že je najvyšší čas byť svojou vlastnou najlepšou mamou a otcom. Ste najviac emocionálne znamenie zverokruhu a keď Saturn prechádza rakovinou (čo sa stáva iba každých tridsať rokov), cítite väčšiu sebadisciplínu a môžete byť zodpovednejší za to, čo cítite, áno, VŠETKY svoje pocity. Môžete sa naučiť milovať a oceňovať svoju výchovnú a citlivú stránku bez toho, aby ste pociťovali ten pocit ohromenia, ktorý často súvisí so silnou emocionálnou povahou. Vaše vzťahy získajú skutočnú ranu v ramene, keď okolo 13. augusta prichádzajú do vášho života noví a vzrušujúci ľudia. Otvorte sa novým spôsobom bytia, keď otvoríte nové spôsoby kreatívneho sebavyjadrenia.

Lev mesačný horoskop august 2020

(23. júla – 22. augusta)

Je to váš mesiac žiarenia! Ste hviezda, producent a režisér horoskopu. Nikto nevie o ich magickom vnútornom dieťati viac ako ty, drahý Lev. Pokiaľ ide o lásku, štedrosť ducha a otvorené srdce, ste prirodzení. Inštinktívne viete, že keď sa bavíte, vaše srdce je dokorán. S týmto veľkým úsmevom od ucha k uchu si ľahko všimnete akýkoľvek dav. Je čas vás osláviť a osláviť život, najmä okolo 18. augusta, na Leo New Moon. Keď sa rozhodnete, čo chcete vytvoriť na svojom Novom mesiaci, položte si dve dôležité otázky: Je to zábavné a môžem o mne vyjadriť viac? A ak dokážete odpovedať na jednoznačné áno na obe otázky, potom PREJDETE TO … čo to je.

 

Panna horoskop na august 2020

(23. augusta – 22. septembra)

Viete, že niekedy sa môžete cítiť neadekvátni a že to nerobíte správne, keď sa napriek všetkému úsiliu veci nezdajú byť dokonale úspešné. No, drahá Panna, ty dobrý Samaritán zverokruhu, toto nie je jedna z tých čias. Je čas, aby ste vyplácali a zožali to, čo ste za posledných dvanásť mesiacov zasiali. Verte, že všetko, čoho sa dotknete, sa môže zmeniť na zlato, najmä po 10. auguste. Toto je čas stať sa jedným so svojimi túžbami. Je to v poriadku. teraz byť sebecký, drahá Panna, keď túto energiu používate na odvážne hľadanie nových a vzrušujúcich spôsobov, ako byť v službe.

Váhy mesačný horoskop august 2020

(23. september – 22. október)

V auguste 2020 by malo byť teraz jasné, čo je vo vašich vzťahoch dôležité… čo ti prináša potešenie a čo nie. Bude zrejmé, ako zdieľate lásku vo svojich osobných vzťahoch s ostatnými. Pridávate energiu, ktorá je šťastná a povznášajúca k ľuďom okolo vás? A dodávajú vášmu životu pozitívnu energiu? Vaše hlbšie pochopenie hodnoty vašich vzťahov vám prinajmenšom prináša veľkú radosť. Vaše vzťahy, či už s milencami, rodinou alebo blízkymi priateľmi, podporujú hlbšie spojenie, ktoré vyplýva z väčšej citlivosti a zraniteľnosti.

Škorpión mesačný horoskop august 2020

(23. októbra – 21. novembra)

Po celý mesiac budete cítiť kúzlo znovuzrodenia. Je čas vyjsť z jaskyne, kde ste boli. Bol to čas uzdravenia a regenerácie, drahý Škorpión. Ako mesiac pokračuje, malo by byť jasnejšie, kde vo svojich vzťahoch máte skutočnú moc verzus kontrolu. Mali ste päť mesiacov na to, aby ste si prebrali inventár svojich špeciálnych talentov a schopností, takže sa budete cítiť viac zodpovední za svoj profesionálny osud, ako je Nový mesiac v Leo pri 18. páde v kariére. Je to vynikajúci čas požiadať o zvýšenie a požiadať o túto propagáciu. Viete, keď máte jasno a sústredíte sa na to, čo chcete, je ťažké povedať niekomu.

Strelec mesačný horoskop august 2020

(22. november – 21. december)

Tento rok pre vás bolo trochu náročné, drahý strelec, s Jupiterom, vaša vládnuca planéta v Kozoroha, znamenie účinnosti, produktivity a drobnosti, pretože uprednostňujete BIG obrázok. Ako večný študent zverokruhu ste pravdepodobne vo svojej práci zdokonalili určité zručnosti a naučili ste sa nové techniky. Dobrodružstvo pre vás je teraz v detailoch. A s tým, ako sa Pluto vo svojom znamení pohybuje 30. vpred, skutočne cítite svoje ovos teraz a ste nezastaviteľní, keď sa pohodlnejšie vyjadrujete pri vyjadrovaní svojej sily. Vzťahy vám možno poskytli dosť peňazí na vaše peniaze, ale nemusíte sa obávať, že váš prirodzený optimizmus a filozofická povaha vám pomôžu vidieť zmysel a účel pri každom stretnutí. Je to váš horoskop do roku 2020, ktorý pre vás napíšeme s láskou od nášho astrológa.

Mesačná horoskop Kozorožec august 2020

(22. decembra – 19. januára) Venuša vstúpi do vášho vzťahu. Zvyčajne nezraniteľný a rezervovaný od prírody, drahá horská koza, vaše vzťahy vyžadujú, aby ste teraz prejavili svoje pocity a citlivosť. Najskôr to môže byť úsek, ale vy to budete mať na kĺb. Len to neberte ako ďalšiu povinnosť, mala alebo by mala. A hoci je to zvyčajne vyhradené, disciplinované a do istej miery podobné obchodnému charakteru, môže sa vám to dokonca páčiť. Aj keď je to nezvyčajné a najskôr sa môže cítiť nepohodlne, nechajte svoju jemnejšiu stranu objaviť, keď vychovávate druhých a nechajte sa vychovávať. A keď vám 18. sviatok Leo New Moon osvetlí váš dom intimity, rozhodnite sa, na ktorých úrovniach sa chcete hlbšie zlúčiť s ostatnými … psychologicky, intelektuálne, filozoficky, sexuálne a finančne.

Mesačný horoskop Vodnár august 2020

(20. január – 18. február)

Tento mesiac sa zameriavame na vzťahy medzi vami. Pravdepodobne vás priťahuje veľa ľudí, ktorí chcú vašu pozornosť. Dôležitou otázkou je, čo chcete teraz vo svojich vzťahoch vytvoriť, pretože Nový mesiac v Leo 18. dňa je príležitosťou zasadiť semená pre to, čo si prajete. A ako to znie dobre, možno neviete presne, čo chcete teraz, pretože vaša Urán, vaša planéta anjela strážcu, je v retrográde od 10. júna. To znamená, že vaše celoživotné hľadanie pravosti a individuality vyžaduje, aby ste sa stiahli zo svojho sveta. keď premýšľate a premýšľate o tom, kým skutočne ste, a až potom, môžete začať vymýšľať, čo od ostatných chcete.

 

Ryby mesačný horoskop august 2020

(19. februára – 20. marca)

S expanzívnou, dobročinnou Jupiterom, jednou z vašich dvoch planét anjeli strážneho (Neptún je tá druhá), ktorá prechádza cez váš siedmy dom, bol stredobodom pozornosti vaše spojenie s ostatnými. Ak viete o seminári alebo seminári o vzťahoch, zaregistrujte sa naň, pretože čím viac sa dozviete o tom, čo vás skutočne priťahuje a prečo, tým šťastnejší budete. Ak je odhodlané romantické partnerstvo niečo, po čom túžite, a ako idealistické romantické ryby by som bol prekvapený, keby ste to neurobili, vesmír počul vaše volanie a je čas, aby ste preplatili, pretože si to zaslúžite. Teraz budete žať semená, ktoré ste za posledných dvanásť rokov zasiali vo vzťahoch. Verte, že môžete mať pravý dar a prijať duchovný vzťah, ktorý ste vždy chceli.

(Visited 2 304 times, 1 visits today)
Share