Ako sú s nami spojené energie a vibrácie?

Možno neviete, že vibrácia nie je hippie slovo, je to viac než len slovo! Mnoho štúdií dokázalo, že oscilujú pri rôznych frekvenciách nielen ľudia, ale aj veci a príroda, ktoré nás obklopujú.

Porozprávajte sa s najlepšími astrológmi v Indii o Astroyogi. Kliknite sem a konzultujte teraz!

Väčšina z nás si myslí, že energia a vibrácie sú rovnaké, ale moji ľudia sú dve rôzne veci, ale smerujú k rovnakému cieľu.

Odložme teda tieto dva výrazy a tiež vieme, ako sú s nami spojené.

Po prvé, čo presne znamenajú energie?

Energia je zdrojom obživy. Dostávame to od, slnka, jedla a tiež z nášho okolia. Ďalšie dva pojmy sú prijateľné, ale okolité prostredie by pre vás mohlo znieť absurdne. Tak mi dovoľte vysvetliť! Celý vesmír je spojený vo forme energie (pozitívnej aj negatívnej). Obaja sú okolo nás. To, čo dýchame, premýšľame, túžime, očakávame a želáme atď., Všetko tvorí energiu okolo nás.

Napríklad: Ak sa bojíme a myslíme si, že stratíme tú, ktorú milujeme, prebudíme negatívnu energiu a pritiahneme ju k nám. Robíte tak jednoducho tým, že vás rastú a obklopujú. Nakoniec to povedie k zlyhaniu, strate, nízkej sebadôvere a zoznam bude pokračovať. Mohlo by to byť prekvapením, ale mohlo by to zmeniť aj správanie ľudí okolo vás znásobujúcich túto negatívnu energiu ešte viac.

Niet divu, že ste vždy požiadaní, aby ste mysleli pozitívne, dúfali v lepšie a zostali optimistickí.

Teraz prichádzajú vibrácie! Čo je to?

Vibes sú nedefinovateľné pocity, ktoré vznikajú v dôsledku emócií, atmosféry a nálady. V podstate ide o akúsi auru alebo frekvenciu, ktorú človek získa od niekoho alebo od veci. Rovnako ako energie, existujú aj dobré a zlé vibrácie.

Napríklad: ak sa vám páči pieseň, potom s ňou úplne vibrujete. Význam: spájate sa s energiou, ktorú vyžaruje, čo vás robí šťastným. Druh lepenia. Ak máte pocit, že je to správne alebo nie je správne, nazýva sa to Vibe!

Napriek tomu sa ešte stále nepreukázalo, prečo majú niektoré miesta dobré alebo zlé vibrácie! Emocionálne rezíduum je to, čo veda považovala za dôvod, ale stále je to vágna teória.

Spojenie medzi vibráciami, energiami a nami!

Naše telo je vyrobené z vody, vibrácií, energií, ktoré sú potravou pre dušu. Ak sa tieto vymknú z rúk, potom budeme smutní, ustarostení, nahnevaní atď. Ak je energia, ktorú si vymieňame alebo zdieľame so životným prostredím pozitívna, udrží nás šťastná a tiež sa uistite, že dávame lepšiu zrozumiteľnosť a prístup k dosiahnutiu vašich cieľov. Ciele. Na druhej strane sa naučte ignorovať negativitu okolo vás a nenechajte ju konzumovať.

(Visited 59 times, 1 visits today)
Share