mesačný horoskop február 2022

Mesačný horoskop február 2022

Február 2022 je pre väčšinu znamení zverokruhu veľmi napätým a ťažkým obdobím, planetárne energie sú dosť tvrdé, pôsobivé a vyžadujú si veľkú dávku sebakontroly a uvažovania. Zažijeme zmätok a budeme musieť bojovať, aby sme si udržali duševnú a emocionálnu rovnováhu.

Baran mesačný horoskop február 2022

Šťastné dni: 2, 3, 7, 19, 23, 24, 28     Stresujúce dni: 1, 5, 11, 12, 21, 26, 27

Stále máte rovnaké problémy  týkajúce sa peňazí . V práci môžu prebiehať diskusie o výhodách, prehodnocovanie platov alebo problémy s rozpočtom. Pamätajte, že daňové obdobie je už za rohom.  Všetci, živnostníci, musíte začať zaokrúhľovať svoje účtenky, pretože daňový úradník príde, ale naozaj skoro. Ja sama mám zásuvku, do ktorej si počas roka strčím všetky svoje účtenky, potom prejdem cez izbu k manželovi (a chlapíkovi s číslami v tomto dome) a nechám ho, aby to spočítal.  Nezabudnite spočítať tie každodenné položky, ktoré potrebujete na prácu a ktoré si kupujete pre seba. Vaše zdravie vo všeobecnosti vyzerá tento mesiac celkom dobre.  Deň svätého Valentína má silné vyjadrenie. Dalo by sa to interpretovať ako dobrá energia pre spálňu… Vo svojej kariére a reputácii sa o vás teraz dobre myslí. Otváranie dverí by malo byť veľmi jednoduché. Ku koncu mesiaca to vyzerá, že by ste mohli mať s niekým elektrický stret.

Býk mesačný horoskop február 2022

Šťastné dni: 2, 3, 7, 19, 23, 24, 28 Stresujúce dni: 1, 5, 11, 12, 21, 26, 27

Milí Býci, začiatkom februára 2022 vstupujete do obdobia zmätku alebo neistoty. Môžete sa cítiť stratení, váš pracovný svet bude chaotický a očakávate, že stratíte svoj telefón alebo iPod. Našťastie toto obdobie nepotrvá celý mesiac a hmla sa zdvihne. Pozitívnou možnosťou je, že budete žiariť vo svetle ideálu v práci alebo ľuďom na vedúcich pozíciách. Záhadné udalosti sú zaujímavou možnosťou. A čo Valentín, pýta sa chtivý Býk? No, dni nasledujúce po Veľkom dni vás privedú tráviť čas skúšaním niektorých sexuálnych polôh vyžadujúcich obratnosť… Alebo… pekelne naštvaný na svojho miláčika Valentína. Na konci februára sa začnite pripravovať na šťastie v kariére, ktoré vám príde prvých pár týždňov v marci. Kariéra je najlepším miestom na šťastie a každá správa o vás je dobrá. Slovo dôvery od niekoho s kahunami, že pre vás niečo urobí, urobí vašu budúcnosť jasnejšou. Ak ste pred niekoľkými týždňami absolvovali pracovný pohovor a je rozumné očakávať odpoveď už v prvých týždňoch marca, očakávajte dobré správy.

Blíženci mesačný horoskop február 2022

Šťastné dni: 2, 3, 7, 19, 23, 24, 28 Stresujúce dni: 1, 5, 11, 12, 21, 26, 27

Vzťahy. Toto je určite pre nich mesiac a pre Dvojičky je to rok veľkého vývoja vo všetkých vašich najbližších vzťahoch. Začiatkom mesiaca by malo byť niekoľko radostných oznámení alebo aspoň niečo, čo vás príjemne rozosmeje. Sledujte svoj energetický výdaj a snažte sa zachovať vyváženú reakciu na všetky situácie. Ak ste svoj hnev skrývali, buďte opatrní, pretože sa chystá vybuchnúť ako jack-in-the-box. Problémy s energetickou rovnováhou môžu niekedy spôsobiť, že si ublížime, takže buďte veľmi opatrní. Chirurgia a pobyty v nemocnici nie sú za hranicou možností. Na šťastnejšiu notu, váš Valentín vyzerá byť mimoriadne zábavný a výnimočný. Ak máte dlhého miláčika, prekvapte ho skvelým darčekom alebo večerným posedením. Aj keď je peňazí málo kvôli povianočným účtom, neznamená to, že im stále nemôžete dať skvelý darček. Opravte im obľúbené jedlo, doprajte im masáž celého tela (niečo v tom môže byť aj pre vás) alebo im napíšte báseň. Vlastne, všetky tri by boli ešte lepšie, keby si ich naozaj miloval. Dúfam, že máte radi prekvapenia, pretože si myslím, že tento mesiac budete mať veľmi veľké. Čakáte, že niekto položí otázku? Možno už nebudete musieť čakať dlho! Určitá opozícia a blokáda sa pravdepodobne objavia okolo polovice mesiaca a ak máte deti v škole, pravdepodobne ich to ovplyvní alebo to bude spôsobené nimi. Zahraničné záležitosti, susedia a širšia rodina sú tiež zvýraznené na zapojenie.

Mesačný horoskop február 2022 Rak

Šťastné dni: 2, 3, 7, 19, 23, 24, 28 Stresujúce dni: 1, 5, 11, 12, 21, 26, 27

Tento mesiac je v centre pozornosti vaša finančná situácia, nielen vaša, ale aj vaši partneri (vrátane obchodných partnerov). Niečo nie je jasné a urobíte dobre, ak to napravíte teraz a nie neskôr. Tieto energie naznačujú mätúce rozhovory a skryté plány. Aký je váš sexuálny život? Možno sa budete chcieť opýtať svojho milenca, ako sa má aj ich. Ak máte dôvod byť podozrievavý, pokiaľ ide o miesto pobytu partnera, jeho motívy alebo schopnosti finančného riadenia, možno budete chcieť vynaložiť trochu energie na zistenie, čo sa deje. Toto nie je veľmi optimistické čítanie na mesiac romantiky… prepáčte. Nie je to však všetko pochmúrne a pre každého, kto je vo vzťahu nejakého trvania, máte tú najlepšiu pozíciu na romantiku. Vzťahy, ktoré nie sú také zavedené, budú náchylnejšie na dezilúzie. Nebuďte príliš sklamaní, ak od svojho miláčika dostanete skôr praktický ako romantický darček. Budete ho používať často a zakaždým, keď tak urobíte, prinesie vám na ne špeciálnu spomienku. Žiarlivostné pruhy by sa mohli rozhorieť a toto je emócia, s ktorou budete rokovať. S ubúdajúcim mesiacom budete cítiť skutočnú štedrosť, ktorá výrazne zmierni akékoľvek zimné blues, ktoré môžete mať. Prekvapenia z diaľky k vám prídu vo veľkom meradle.

Lev mesačný horoskop február 2022

Šťastné dni: 2, 3, 7, 19, 23, 24, 28 Stresujúce dni: 1, 5, 11, 12, 21, 26, 27

Prvý február asi nebude pre kráľa džungle veľmi zábavný. Vaše šťastie je stále magické a všetko, čoho sa dotknete, sa zmení na zlato, len budete musieť odteraz pracovať oveľa tvrdšie, aby sa to stalo. Ľudia, s ktorými zdieľate obchod, sú vinníkmi väčšiny vašich problémov. Možno ste príliš zaneprázdnení, aby ste si všimli Valentína, ale niečo, čo dostanete od milovanej osoby, môže byť celkom šťastné. Z nejakého dôvodu sa tento mesiac môže vaša myseľ trochu sústrediť na vašu polovičku. Očakávajte nejaký nečakaný pohľad na niečí intelekt alebo nezvyčajnú konverzáciu, ktorá bude súčasťou vašich podivností v polovici mesiaca. Väčšina z nás tento mesiac čaká na prekvapenia a udalosti budú šťastné, pretože na Valentína bude sextil medzi menším a väčším prínosom. Máte stratenú lásku? Niekto koho tajne obdivuješ? Toto je perfektná konfigurácia pre veľké opätovné pripojenie.

Panna mesačný horoskop február 2022

Šťastné dni: 2, 3, 7, 19, 23, 24, 28 Stresujúce dni: 1, 5, 11, 12, 21, 26, 27

Prvých pár februárových týždňov vyzerá pre Pannu stresujúco. Môže to byť spôsobené tým, že váš partner vás v poslednej dobe bije zmenou za zmenou. Keďže sa blíži sviatok sŕdc, môžete to byť vy, kto spôsobí všetky prekvapenia. Vaša energia je na vašej kariére a na uzavretie zmluvy je pravdepodobne potrebný krátky výlet. Ak ste sa uchádzali o prácu a nedostali ste od nich odpoveď, okolo 18-teho dňa môžete dať alebo vziať pár dní v oboch smeroch. Toto obdobie je tiež vhodné na hľadanie novej práce alebo na pohovor. V určitom okamihu vám pomôže muž, ktorý vám dlhuje karmický dlh. Približne v rovnakom čase môže rodič alebo svokor potrebovať operáciu alebo zažiť nejaký druh výbuchu. Možno nemáte pocit, že máte energiu na splnenie všetkého, čo potrebujete, ale nejako to nájdete. Ešte som nespomenul Valentína vo Virgolande. Venuša je stále zakorenená vo vašom 5. dome milencov a detí… milovníci kľúčových slov. O moc lepšie to nebude. Ako bonus navyše bude víkend po dni lásky jedným z vašich najlepších dní na sex po celý rok.

Váhy mesačný horoskop február 2022

Šťastné dni: 2, 3, 7, 19, 23, 24, 28 Stresujúce dni: 1, 5, 11,12, 21, 26, 27

Mesiac sa pre Váh začína trochu smutne. Vyššie postavenia blokujú váš postup alebo očakávajú príliš veľa. To vám okrem iného vytvára veľa príležitostí na prehodnotenie svojich hodnôt. Vaše deti vás práve teraz stoja peniaze navyše alebo vianočné účty, ktoré sa valia, sú viac, ako ste očakávali. Pamätáte si, že je mesiac Valentína, viete, Amor, šípky, cukríky, kvety a láska? Urobte si z medu pekné domáce jedlo, ak sa vám nechce bojovať s davmi. Môžete sa tešiť, že vaša energetická hladina narastie ku koncu mesiaca, keď by ste sa mali vydať na dlhý výlet, ísť na univerzitné športové podujatie alebo požiadať o toto štipendium. Začnite sa pripravovať na planétu energie, ktorá v polovici apríla prekročí vrchol vášho grafu. Akákoľvek studená vojna, ktorá sa odohrávala vo vašom dome alebo základoch, vyvrcholí. Možno, ak si teraz začnete pripravovať argumenty, budete mať väčšiu šancu zvládnuť prekvapivý útok, ktorý sa zdá nastať. Váš útočník je buď žena, alebo sa tento problém týka peňazí. Pozitívom je, že v tom istom čase (v polovici apríla) pravdepodobne zažijete dosť silný moment „lásky na prvý pohľad“, ktorý vás prinúti upraviť svoje myslenie o človeku… alebo možno je to vo vzťahu k umeleckému predmetu. Viete…tú impulzívnu energiu typu „to musím mať“.

 

Škorpión mesačný horoskop február 2022

Šťastné dni: 2, 3, 7, 19, 23, 24, 28 Stresujúce dni: 1, 5, 11, 12, 21, 26, 27

Strácajú sa vám v poslednej dobe veci okolo domu? Alebo možno stále robíte „freudovské lapsusy“? Komunikácia a vybavenie, ktoré ich obklopuje, sa tento mesiac pravdepodobne rozpadnú. Alebo… mysľou vám prebehnú strašidelné spomienky na niekoho z minulosti. Všetky vyššie uvedené sú možné, takže buďte opatrní. Na Valentína robíte veľké plány alebo ich niekto robí za vás. Prekvapenie! Všetci budeme mať príležitosť, aby sa v deň lásky stalo niečo neočakávané a vy máte väčšiu šancu byť v centre niečoho veľkého ako väčšina ostatných. Pretože ide o Venušu, planétu peňazí, majte kontrolu vo svojej peňaženke; môžete zistiť, že míňate veľa. Namiesto toho by sa to mohlo zhodovať s finančným bonusom v práci a malo by to malý romantický význam. Venuša sa v skutočnosti zdržiava vo vašom 3. dome cestovania, súrodencov, susedov, učiteľov a základných škôl a komunikácie. Ak túžite po romantike, pozrite sa blízko domova alebo niekoho, s kým ste chodili na základnú školu… alebo možno súrodencovho kamaráta alebo niekoho, koho stretávate pri každodennom dochádzaní.

Strelec mesačný horoskop február 2022

Šťastné dni: 2, 3, 7, 19, 23, 24, 28 Stresujúce dni: 1, 5, 11, 12, 21, 26, 27

Počas prvých týždňov v mesiaci buďte opatrní pri každej komunikácii, pretože je pravdepodobné, že dôjde k veľkému zmätku. Ak musíte ísť na krátky výlet, uistite sa a vezmite si mapu, pretože sa môžete stratiť. Intenzívnejší sviatok zamilovaných zažije Strelec 14. februára. Všetci sme v ten deň mohli zažiť nezvyčajné udalosti, najmä v podobe písaného slova. Učíte sa hodnotu peňazí a vytvárate praktický rozpočet. Šťastie je s vami finančne ešte chvíľu, tak využite tento skôr konzervatívny vplyv. Ako mesiac ubieha, zistíte, že jeden z komunikačných pracovníkov, ktorý ste zažili na začiatku mesiaca, bol pre vás v skutočnosti šťastný. Na domácom fronte sa chystá prekvapenie, ktoré vyjde z úkrytu začiatkom marca. Môžete sa rozhodnúť, že potrebujete urobiť nejaké zmeny okolo domu, alebo to za vás urobí vaša rodina. Využite tiež svoju rozsiahlu komunikačnú sieť na konci mesiaca na vytvorenie dobrých časov alebo rýchlych peňazí.

Kozorožec mesačný horoskop február 2022

Šťastné dni: 2, 3, 7, 19, 23, 24, 28 Stresujúce dni: 1, 5, 11, 12, 21, 26, 27

Vyzerá to tak, že rodina spolu strávila cez prázdniny až príliš veľa času a teraz sa im podarilo dostať sa do posledných nervov. Každý musí ísť do samostatných kútov, pretože s postupom mesiaca sa veci značne uľahčia. Vyzeráte dobre a v polovici mesiaca zistíte, že dostávate nejakú obrovskú výhodu. To by malo nastať okolo 18., dajte alebo uberte pár dní, ale šťastná energia sa bude okolo vás vznášať dlhšie. Máte skvelú príležitosť na skutočne romantický Valentín, takže nebuďte prekvapení, ak práve dostávate valentínsku ponuku od niekoho nového. Urobte si neskoro romantický víkend so svojím Valentínom a vyhrievajte sa v chvenie amorovho šípu. Môžete byť zasvätení do niektorých prekvapivých správ alebo klebiet týkajúcich sa suseda alebo súrodenca. Vaša mentálna kapacita na učenie sa a chápanie nových myšlienok, počítačov alebo ezoterických predmetov bude na konci mesiaca na vysokej úrovni. Budete mať aspoň jeden čistý moment „heuréka“.

Vodnár mesačný horoskop február 2022

Šťastné dni: 2, 3, 7, 19, 23, 24, 28 Stresujúce dni: 1, 5, 11, 12, 21, 26, 27 Tento mesiac prebieha množstvo tajomstiev alebo rozhovorov za zatvorenými dverami, či už medzi vami alebo o vás. Ak sa teraz zaujímate o kreatívne písanie, bol by ten správny čas na vysnívanie príbehu za milión dolárov. Deň svätého Valentína vám umožňuje využiť svoju jedinečnosť a prekvapiť svoju lásku. Aj vo vašom svete je niekoľko veľmi sexi vibrácií. Celkovo vzaté, máte všetko, čoje potrebné pre skvelú milenskú dovolenku. Vo svojej romantickej hmle môžete zostať až do konca mesiaca, kedy do ventilátora zasiahne niečo, s čím ste nerátali. Je tu veľká záhada, ktorú treba vyriešiť… S odstupom februára vás čaká aj niekoľko finančných prekvapení. Ak z nejakého dôvodu skrývate svoju náklonnosť k niekomu, obávam sa, že to nebudete môcť navždy. Bez ohľadu na to, aké tajomstvá máte, je najväčšia pravdepodobnosť, že budú odhalené v marci.

Ryby mesačný horoskop február 2022

Šťastné dni: 2, 3, 7, 19, 23, 24, 28 Stresujúce dni: 1, 5, 11, 12, 21, 26, 27

Niečo vám nie je jasné a bude to musieť byť verbalizované v prvej časti februára. Niekto vo vašom okolí je nejakým spôsobom zranený a vy si to uvedomíte, aj keď je to tajomstvo. Ďalšou možnosťou je, že máte finančné ťažkosti a váš bankár nespolupracuje. Zvážte získanie aktualizácie vašej kreditnej správy a zistite, o čom je ten rozruch. Vyzerá to tak, že valentínsky deň bude celkom príjemný s krátkym výletom von a potom zababušením doma. Na konci mesiaca míňate obrovské množstvo energie okolo domu, v susedstve, či pre súrodenca či iného člena širšej rodiny. Môže to zahŕňať pohyb. Nech už je zdrojom otrasov čokoľvek, vaša prítomnosť má upokojujúci vplyv a tento krok buď zmení alebo naruší súčasnú situáciu. Venuša vstúpi do vášho domu budúci mesiac, čo spôsobí, že budúci mesiac budete mať viac šťastia v láske ako tento.

(Visited 1 909 times, 1 visits today)
Share