mesačný horoskop január 2022

Mesačný horoskop január 2022

Horoskop január 2022 vám prináša kompletné astrálne predpovede pre každé znamenie zverokruhu: Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár, Ryby. Horoskop na január 2022, ktorý vám povie, či budete úspešní v kariére, čo vás čaká po zdravotnej stránke, ako na tom budete s peniazmi, ale aj s láskou.

Baran mesačný horoskop január 2022

(20. marca – 19. apríla)

V januári 2022 je čas postaviť sa partnerským problémom, ktoré nezmiznú. Ste hlboko nepokojný, ale hlboko zakorenené emocionálne záväzky vás udržujú vo funkcii.  Toto je vzťah ako duchovná disciplína a vy kráčate po priepasti… ísť dopredu alebo späť? Ovplyvnené sú najmä narodeniny Barana medzi 6. a 10. aprílom a kladiete vážne otázky.     Horoskop brzdí váš impulzívny romantický prístup a kľúčová je rovnováha: nedbajte na svoje pocity, nechajte si poradiť od niekoho, komu dôverujete.  Dovolenka je šikovný protiintuitívny krok, keďže v polovici mesiaca prichádza ľahšia atmosféra. Napätie v práci vzniká z meniaceho sa modelu – ľudia si nie sú istí budúcnosťou, ale nenechajú sa zatiahnuť do boja o moc. V utorok 25. sa stretnete s niekým, s kým sa môžete porozprávať, zaujme vás a poskytne vám vyvážený pohľad.

Býk mesačný horoskop január 2022

(19. apríl – 20. máj)

Prichádza druhá šanca na veľký nákup a tentoraz máte náladu. Pri uzatváraní obchodu sa správate bezstarostne a váš naivný prístup funguje čudne vo váš prospech.  Za svoje úsilie získate plnú hodnotu, ale okamžite reinvestujte neočakávané finančné prostriedky a uvidíte, ako sa vaše peniaze rozšíria. Merkúr, planéta myslenia, funguje perfektne od soboty 9. do stredy 26., čo je vaše okno na vyjednávanie.     Sobota 16. je obzvlášť priaznivá a položením odvážnej otázky dosiahnete výsledky, s ktorými by ste nerátali. Odstráňte domáce prekážky a inovatívny prístup k dekorácii funguje dobre v nedeľu 22. Neobvyklá farebná schéma je hitom a používanie technológie vo vašej domácnosti šetrí čas a problémy.

Blíženci mesačný horoskop január 2022

(29. mája – 21. júna)

Je to teraz alebo nikdy na kreatívny plán, keď Blíženec napína svoje umelecké svaly. Scenár, akvarely, váš debutový album, nič z týchto vecí nejde dokopy bez toho, aby ste urobili prvý krok.  Vieš, že to stojí za to. Horoskop vám dáva kariérnu stabilitu a vy sa sústreďte na sebavyjadrenie. Hanblivosť znamená, že stačia len vaše najlepšie pokusy, ale berte to tam, kde ste, a vaše úsilie bude s pribúdajúcim mesiacom jednoduchšie.     Štvrtok, 20., vám dáva náskok a napíšete dôrazný list zodpovedným. Zábavný vzťah si žije vlastným životom, no váš partner má vážnejšie úmysly.  Nový mesiac 2. je prelomový a mladší človek zdieľa nečakane múdre slová.

Rak mesačný horoskop január 2022

(21. júna – 22. júla)

Podnikanie doma zostalo rovnaké tak dlho, že zmena je skutočným uvoľnením. Dlhodobé problémy sú vyriešené. Prevziať kontrolu nad domácim životom je oslobodzujúci pocit, aj keď to znamená spôsobiť rozruch – obzvlášť. Ľudia vás vidia z inej stránky.  Nedeľa 15. vám dáva inšpiráciu pre úžasný interiér a zábava je hračka. Na vaše večierky prichádzajú len tí najlepší ľudia a tá správna atmosféra je kulisou na uzavretie milej dohody.     Mesiac s rakom piatka 17. je váš vrchol, ale dajte si pozor na impulzívny nákup. Technológia šetrí prácu, ale môžete ušetriť hotovosť lisovaním starých položiek do prevádzky.  Odtrhnutie sa od spletených spojenectiev vám uvoľní cestu a okolo vás sa hromadia nové možnosti, teraz je váš spoločenský život menej zložitý.

Lev mesačný horoskop január 2022

(22. júla – 22. augusta)

Lev chvíľu počkal a v januári 2022 sa môže vyšantiť. Odolajte pokušeniu na okamžitú zmenu, keď pracujete podľa prísneho kódu, čo najlepšie využije vaše šťavy.  Verejný projekt sa rozbehne, keď sa znova pozriete na jeho základy. Komunikácia je všetko a romantické intrigy bližšie k domovu prichádzajú na nečakanom mieste… možno chlapec alebo dievča od vedľa?  Pondelok 24. je váš výnimočný deň, v ktorom idete von dlhšie a rýchlejšie sa vraciate späť. Ujasnite si však svoje línie. Znovu sa vynorí komplexná postava z minulosti a vy sa pýtate, či problém spočíva vo vás alebo v nich.

Panna mesačný horoskop január 2022

(22. augusta – 22. septembra)

Pocit ľahkosti a širší pohľad na svet dodáva Panne oprávnenú sebadôveru. Projekt, ktorý spochybňuje váš obvyklý zemitý prístup, sa nezdá byť taký skľučujúci. Namiesto „prečo?“ si myslíte „prečo nie?“.  Hviezdy posilňujú váš medzinárodný rozhľad a túžbu študovať. Váš imidž vyzerá dobre v prvej polovici mesiaca. Máte auru príťažlivosti a pozornosť prichádza bez akéhokoľvek úsilia.     Pozor na vzbudzovanie žiarlivosti, najmä okolo Splnu 17. januára. V polovici mesiaca sa vaša pozornosť sústredí na peniaze a realizáciu vašich dlhodobých investícií.  Váš cit pre luxus vám prináša peniaze a pokoj, ktoré ponúkajú hladké veci v láske. Agent alebo maklér vstúpi do rokovania a dostanete kvalitné poradenstvo do Nového mesiaca 2. januára.

Váhy mesačný horoskop január 2022

(22. 9. – 23. 10.)

Nový mesiac Váh 2. januára je svedkom toho, že príležitostný flirt sa stáva vážnejším a niekto je pripravený zaviazať sa po dlhom nahováraní.  Zoskupenie planét vo vašom znamení vám dáva kontrastné talenty a výzvy. Možno trochu ako život vo zvieracej kazajke, ale vaše obmedzenia sa čoskoro stanú zdrojom sily. Úlohy, ktoré ste odložili, sa vám teraz naplno venujú a vy otočíte Váhy dobrej lode v strede oceánu.     Venuša, vaša vládkyňa, zosvetlí pleť od piatku 14. a postaví vás na diplomatickú domácu pôdu. Napriek všetkému, čo pozvánka do sociálnej siete zasahuje do vašej obchodnej stratégie, využite každú príležitosť na prestávku. Choďte v pondelok 17. niekam inam a očakávajte, že sa priateľ bude správať neslušne.

Škorpión mesačný horoskop január 2022

(23. október – 22. november)

Vaša sociálna stránka je v prvej polovici mesiaca v paráde. Mesačný horoskop na január 2022 vám dáva istotu v spoločnosti a naplno využijete praktický úvod. Rozšírte svoj záber a partner z iného prostredia dodá vášmu milostnému životu farbu .  Obklopia vás dobrí poradcovia a postava typu Býk vám ukáže cestu k skrytým pokladom. Sobota 2. je dobrá noc na to, aby ste sa dostali von a zamiešali sa. Chcete uznanie za svoje úsilie. Vykročte, buďte sami sebou a nevyhýbajte sa avantgardnému prístupu k podnikaniu.  Súkromné ​​kontakty sú uprednostňované neskôr v mesiaci a v stredu 26. sa úspešne uzavrela dohoda za zatvorenými dverami.

Strelec mesačný horoskop január 2022

(22. november – 21. december)

Dokážete si poradiť s kariérnymi kontaktmi a romantická kvalita podfarbí vašu túžbu. Venuša, planéta príťažlivosti, vám dáva silné PR ťahy a pestujete len tie najlepšie davy. Dvojité zemské spojenie s Jupiterom, vašou totemovou planétou, vám dáva praktický nádych a uzemníte dlhotrvajúce svetlé sny.  Vráťte sa po svojich krokoch a práca na druhej strane vám prinesie toľko potrebné zlato navyše. 4. január vám poskytne uvoľnený deň a odrazíte sa od ťažkej sociálnej agendy.  Nepotrebujete druhé pozvanie na cestu a krátky výlet je vzrušením. Vo štvrtok 23. na palubu prichádza zmes disciplíny a taktu rovnako zmýšľajúcich ľudí. Priatelia vytvoria na konci mesiaca akúsi náhradnú rodinu a vaše sociálne smerovanie je nastavené.

Kozorožec mesačný horoskop január 2022

(21. december – 19. január)

Ste pod tlakom svojho partnera, aby ste sa stretli a venovali pozornosť. Mars, planéta energie, hliadkuje v zóne vášho vzťahu a tichý nevyslovený vzťah nie je v ponuke. Potrebujete vášeň, akciu, niečo, čo sa stane, kde spojíte svoje energie.  Toto trvá do stredy 19. a hrajte opatrne. Širší záber vás postaví nad bezprostredný moment a exotická filozofia vám poskytne pohľad na váš svet.  S Kozorožcom je vždy stratégia a zmes vypočítavosti a šarmu sa vám dostane do cesty. Saturn, váš vládca, vás vidí spochybňovať svoje životné poslanie a nájsť rolu, ktorá vás skutočne uspokojuje. Koniec mesiaca začína odznova a vy ste odmenení za to, že ste kurz s náročným zákazníkom vydržali.

Vodnár mesačný horoskop január 2022

(19. januára – 18. februára)

Dokonca aj ťažké energie pracujú vo váš prospech, pretože neustále napredujete. Planéty nahromadené vo vašej cestovateľskej a vzdelávacej zóne rozšíria váš rozhľad a vy máte luxus premýšľať o hlbšom zmysle života.  Položíte základy svojho nového domova. Sledujte svoj rozpočet, najmä pri Splne mesiaca 17. januára. Získať iniciály za menom nebolí a sociálna stránka štúdia si príde na svoje. Ľudia na vás vyvíjajú tlak, aby ste sa im venovali, je nevyhnutné, aby ste boli so svojím partnerom aktívni.  Ste zmes šarmu a nepredvídateľnosti a streda 22. sľubuje neprehliadnuteľný zážitok. Pozrite sa ďalej a výlet preč má všetko potrebné. Spojenie lásky s dobrodružstvom ešte nikdy nebolo také zábavné.

Ryby mesačný horoskop január 2022

(18. február – 20. marec)

Záťaž je na vašom vzťahu v prvej polovici januára 2022. Ste spoločensky naklonení a každá skúsenosť ide lepšie, keď máte niekoho vedľa seba.  Spln rakoviny 17. januára je vrcholom celého roka a prorocký sen ukazuje cestu. Oslávte to, ako keby to boli vaše alternatívne narodeniny.  Vaša energia sa zdvihne do stredy 19. a vy vložíte dvojnásobný čas, aj keď práca nie je vašou prioritou číslo jedna.  Pozrite sa na novú diétu alebo zdravotnú podporu, keď sa dostanete do formy. Preskúmajte obchodné plány a hranice medzi vašimi a cudzími peniazmi. Nechajte si poradiť a v nedeľu 29. sa stane prostredníkom medzi uzavretím mieru s vami a odcudzenou stranou.

(Visited 1 661 times, 1 visits today)
Share