Mesačný horoskop júl 2021

Júl 2021 Mesačný horoskop Baran

(21. marca – 20. apríla)

Zabezpečenie domácnosti, rodiny a osôb si získa vašu pozornosť. Už ste dosť dlho trávili reštrukturalizáciou svojich základov pre budúci úspech a úspechy. Vďaka intelektuálnemu a duševnému úsiliu je vrodená iniciatíva ostrá. Váš vnútorný vedúci plavby pracuje nadčas. Môžete tráviť veľa energie hraním alebo sa celkom vášnivo zamilovať. Každodenné prostredie / aktivity by mali byť stále príjemné. Spoločenský život je stále na vysokej obrátke. Pokračujte vo vyjadrovaní vďaky voči iným. Dostal niekto od apríla špeciálny „návrh“ ? Pokračujte v používaní tejto extra sebavyjadrovacej energie na vytvorenie niečoho jedinečného. Osvietenie je na prvom mieste, pokiaľ ide o kariérny / verejný obraz, až potom o skupiny / priateľov / ciele.

Mesačný horoskop býk júl 2021

 

Býk (20. apríla – 21. mája)

Každodenné prostredie je v plameňoch aktivity. Hovorenie, písanie a učenie sú najvyššou prioritou! Strávili ste dosť času hľadaním hlbších vedomostí, aby ste sa naučili zlepšovať svoju existenciu. Domáci front bzučí aktivitou. Bude sa konať veľa rozhovorov. Niektoré naberú nostalgické obrátky. Dajte si pozor na konfrontácie s členmi rodiny. Využite vrodenú taurejskú energiu na to, aby ste zostali stabilní. Rekonštrukcia domu alebo zahájenie výstavby nového domu sa najlepšie uskutoční skôr, ako sa Merkúr vráti do retrográdnej podoby. Finančné príležitosti , rokovania a investície boli stále zvýhodňované. Krásne veci a miesta vás stále lákajú. Osvietenie prichádza v súvislosti s vašou potrebou rozširovať si osobné obzory, čo sa týka vášho kariérneho / verejného imidžu.

Mesačný horoskop blíženci júl 2021

 

Blíženci (21. mája – 21. júna)

Financie / osobné hodnoty prechádzajú zmenami. Už istý čas sa sústreďujete na bohatstvo, majetok a sebahodnotu. Čo je pre vás skutočne dôležité? Komunikácia vo vašom každodennom prostredí sa dramaticky zvyšuje. Autentické predpovede astrológie na rok 2021 podľa slnečného znamenia: láska, kariéra, financie . To je jeden z vašich vrodených talentov! Tempo každodenného života sa zrýchľuje. Zaistite, aby sa sila vašich slov nestala ničivou zbraňou. Venuša naďalej prenáša vaše slnečné znamenie narodenia od apríla. Ste stále viac prítulný, spoločenský a očarujúci. Koľko zmenilo váš vzhľad – niekoľkokrát ??? Stále sa pýtajte, čo chcete. Mohli by ste to dostať – minimálne do začiatku augusta. Osvietenie prichádza v súvislosti s intenzívnymi emocionálnymi / spoločnými finančnými problémami, potom v súvislosti s rozširovaním obzorov.

Mesačný horoskop rak júl 2021

 

Rak (21. júna – 22. júla)

Všetko najlepšie k narodeninám, nežní, starostliví a starostliví o kôrovce! Váš nový astrologický rok sa začína tým, že vás Saturn stále učí pozerať sa dovnútra na čestné sebahodnotenie, aby ste sa vyrovnali s nedostatkami a slabosťami. Problémy s partnerstvom / vzťahom môžu byť odhalené 2. dňa. Venujte tento mesiac pozornosť tomu, čo si v živote ceníte – materiálne, intelektuálne a duchovne. Môžu sa začať rokovania s ostatnými, ktoré sa týkajú peňazí alebo majetku. Milovaní môžu vyžadovať vašu starostlivosť. Charitatívne činnosti podporujú rast duše. Vyhnite sa nutkaniu nerozumných a impulzívnych nákupov a tendencii vnucovať svoju vieru iným. Koniec mesiaca môže odhaliť emotívne zážitky intenzívnejšie ako zvyčajne.

Mesačný horoskop lev júl 2021

 

Lev (22. júla – 22. augusta)

Máte dynamické levy pocit, akoby ste boli v hmle? Začína sa vyjasňovať do polovice mesiaca. Potom budete mať čo komunikovať. Využite túto dávku energie navyše. Bude to asi 22 mesiacov predtým, ako znovu dostanete extra dávku. Dajte pozor, aby ste nereveli príliš nahlas! Tento mesiac sa zvyšuje počet aktivít so skupinami a s priateľmi. Spoločenský život je vylepšený – pozvánok môže byť veľa. Môžu sa často vyskytnúť interakcie so ženami. Mnoho z vás stále pracuje na svojej duchovnosti a učí sa prijímať samého seba za to, kto a čo ste. Osveta je váš tento mesiac v oblasti práce a zdravia a neskôr v otázkach partnerstva / vzťahov.

Mesačný horoskop panna júl 2021

 

 

Panna (22. 8. – 22. 9.)

Praktické, podrobné a svedomité – tak budete pracovať pri svojich skupinových aktivitách a pri dosahovaní svojich cieľov a ambícií. Ľudia, s ktorými sa stýkate, sú odrazom vás samých. Stále sa od vás žiada, aby ste zvážili, či si vás zaslúžia, alebo či musíte ísť ďalej. Vaša konečná životná vízia sa stále reštrukturalizuje. Meditácia pomáha otvoriť vašu myseľ vyšším videniam a upokojuje nervozitu, ktorú je ťažké odhaliť. Povedzte všetko, čo treba povedať. Nevyslovené slová – udržiavajúce tajomstvá – sa tento mesiac môžu konať proti vám. Vznikajú priaznivé okolnosti v obchodnom a profesionálnom živote. Osvietenie prichádza o tom, čo radi robíte, prípadne o romantike a potom o funkciách, ktoré každodenne vykonávate.

Mesačný horoskop Váhy júl 2021

Váhy (22. septembra – 22. októbra)

Za posledných pár mesiacov ste pôsobili dosť expresívne, pretože vaša vládnuca planéta bola v Gemini dlhšie. Kľúčovú úlohu môžu hrať cudzinci. Zážitky rozširujúce vedomie rozširujú vaše videnie a zaisťujú osobný rast prostredníctvom Venušanského úsilia. Je zvýraznená vaša osobná scéna. Osobná reputácia sa stáva verejnou. Vaše tvorivé slová budú komunikované v rámci skupinových aktivít a medzi priateľmi. Nepreťažujte svoju horiacu vášeň pre ciele a ambície. Anjel strážny vám zostáva na ramene do konca septembra. Osvietenie prichádza najskôr v otázkach domova, rodiny alebo bezpečnosti a potom v súvislosti s romantickým, tvorivým alebo príjemným vyžitím.

Mesačný horoskop škorpión júl 2021

 

 

Škorpión (22. októbra – 21. novembra)

Využite svoju vrodenú potrebu hlbokého zapojenia a intenzívnych transformácií a pomôžte rozšíriť svoje osobné obzory prostredníctvom metafyzických, náboženských alebo duchovných aktivít. Nový študijný program vám pomôže posunúť sa v kariére. Ste stále v období hľadania zmyslu života. Dobrý mesiac na cestovanie. Komunikujte, čo vo svojom profesionálnom živote potrebujete. Propagujte svoj verejný obraz. Vyhýbajte sa malicherným detailom. Kreatívna energia sa vlieva do vášho kariérneho / verejného obrazu. Dávajte pozor na konflikty s ostatnými. Intímne stretnutia pokračujú s väčšou hĺbkou a intenzitou. Teraz je Venuša priama, žiadosti o úver sú priaznivé. Osvietenie prichádza o niečom vo vašom každodennom prostredí a potom o domácich alebo rodinných otázkach.

Mesačný horoskop strelec júl 2021

Strelec (21. novembra – 21. decembra)

Vo vašom normálne otvorenom a ľahkovážnom svete je veľa intenzity. Stále sa učíte obmedzenia svojich vlastných zdrojov a to, s koľkými musíte spolupracovať a ako veľmi ste závislí od ostatných. Nové študijné programy nielen rozšíria váš rozsah života, ale môžu prebudiť niečo hlboko vo vašej duši. Problémy s partnerstvom / vzťahom naďalej prebiehajú hladko. Niektorí sa možno konečne rozhodnú vziať. Právne otázky je možné vyriešiť mimosúdnou cestou. Lákajú vás nové skúsenosti. Cestovanie je zvýhodnené, pokiaľ nepôjdete príliš rýchlo. Môže sa jednať o pohyby na veľké vzdialenosti. Osvietenie prichádza ohľadom financií a / alebo vášho súboru hodnôt a potom ohľadom komunikácie vo vašom každodennom prostredí.

Mesačný horoskop Kozorožec júl 2021

 

Kozorožec (21. decembra – 20. januára)

Je stále potrebné riešiť otázky partnerstva / vzťahov. Saturn stále prenáša sektor vášho grafu a vyžaduje analýzu záväzkov a očakávaní vo vašich vzťahoch. Pozerajte sa dovnútra. Zamyslite sa nad hlbokými psychologickými pravdami. Spojte sa so skrytými aspektmi seba. Očakávajte intenzívne a hlboké rozhovory. Dobrý mesiac na výskum a skúmanie. Pracovné záležitosti / vzťahy so zamestnancami pokračujú hladko. Rovnako tak aj tendencia nadmerne si dopriať jedlo a pitie! Testuje sa vaša schopnosť zvládať náhle urgentné situácie. Zážitky prinášajú transformáciu v tom, ako sa presadíte. Osvietenie vychádza najskôr z osobných emocionálnych problémov, potom s ohľadom na vaše hodnoty alebo na to, ako míňate peniaze.

Mesačný horoskop Vodnár júl 2021

 

Vodnár (20. januára – 19. februára)

Vaša inovácia a originalita sa čerpajú v práci alebo v každodennej službe. Stále ste v období poznávania hodnoty každodennej práce a služieb a udržiavania zdravého fungovania tela. Komunikácia prúdi kreatívnym spôsobom v partnerstvách / vzťahoch. Do vášho života môžu vstúpiť ľudia, ktorí sa nezvyčajne podobajú a správajú sa ako ostatní, ktorých poznáte. Zábava, zábava a dobrý čas sú stále prioritami. Nový vzťah sa mohol začať. Sledujte tendenciu byť k druhým príliš vášniví, nahnevaní a násilní. Zaistite, aby vzniknuté konflikty mali zmysel bojovať. Osvietenie prichádza ohľadom duchovných alebo mystických disciplín a potom ohľadom osobných emocionálnych problémov.

Mesačný horoskop Ryby júl 2021

Ryby (19. februára – 21. marca)

Leto je obdobie, keď vás najviac láka romantika, tvorivosť a potešenie. Boli ste v dlhom období skúmania osobnej tvorivosti a sebavyjadrenia. Účel vašej existencie je jednou z vašich najväčších obáv. Komunikácia je hojná v práci alebo v rámci oblastí osobných služieb. Tempo vášho denného rytmu sa zrýchľuje. Zdravotné problémy vyplávajú na povrch. Dajte si pozor na spory a hádky so spolupracovníkmi. Cvičebné programy vám teraz prospejú. Atmosféra doma aj s rodinou by mala byť stále príjemná. Vymaľovacia horúčka stále horí. Jarné upratovanie trvalo dlhšie, ako sa predpokladalo? Osvietenie prichádza o skupinách / priateľoch / cieľoch / ambíciách, potom o vašom vyššom duchovnom spojení.

(Visited 105 times, 1 visits today)
Share