mesačný horoskop máj

Mesačný horoskop máj 2020

 1. mája – spln, superspln od 7. mája prináša pozitívnu energiu do našich životov a vytvára priaznivý kontext pre naplnenie našich prianí. Spln je najlepší čas na kreativitu a vitalitu. Niektorí tiež hovoria, že vplyv splnu na náš sentimentálny život je silný, zvyšuje vášeň a prináša do našich životov romantiku a mágiu. Spln, ktorý sa objaví 7. mája, bude mať vplyv na život Barana, Raka a Váhy. Baran Ak máte nejaké zdravotné problémy, ktoré ste doteraz váhali vyriešiť, nemali by ste s nimi pokračovať v ľahostajnosti. Aries bude pokračovať vo svojej kariére a nové projekty sú v dohľade. Rak Zo všetkých znamení zverokruhu je rak najcitlivejšia na zmeny mesiaca. Aj tak sú dosť emotívni, vedení impulzmi. Vo všeobecnosti sú čestní, priamočiaro a hovoria, čo si myslia. Počas splnu môžu mať problémy so spánkom a noci sú pre nich trochu nepokojné. Nespavosť je pre nich častým problémom, najmä počas tohto obdobia. Váhy V prípade Váhy je máj emocionálnym mesiacom. Prechádzajú mnohými zmenami, najmä v ich osobnom živote. Pokúste sa vyrovnať svoje duševné zdravie a nedovoľte, aby vás ovplyvnila žiadna negatívna energia. 22. mája – Nový mesiac Nový mesiac v Blížencoch (spojenie Slnko-Mesiac v Blížencoch) je najviac nabitý energetickým okamihom mesiaca a najpriaznivejší pre všetkých, ktorí chcú začať niečo nové, začať projekt alebo robiť zmena v jednej alebo viacerých doménach ich života. Nový mesiac znamená rast a nové začiatky. Spája sa so šťastnými udalosťami, statočnými skutkami, ale aj s láskou a útočiskom.
 2. Mesačný horoskop pre každé znamenie zverokruhu

  Baran (21. marca – 19. apríla).

  Vaše osobné zameranie je ako hranica britvy tento mesiac v máji 2020. Rodinné povinnosti a zapojenie vás môžu odvrátiť od vašich osobných túžob a plánov. Nebojujte s výzvami ani sa nesnažte uniknúť povinnostiam. V skutočnosti ste v čase, keď môžete uvoľniť starú detskú pamäť alebo obmedzenia. Zasadnutie s trpezlivosťou v rodinných záležitostiach môže priniesť skutočné prepustenie do konca júna. Zachovajte tieto osobné ciele ako sny. Príde okamih, keď sa môžete posunúť vpred – viete, ako vždy.

  Mesačný horoskop máj 2020 Býk

  (20. apríla – 20. mája)

  Šťastné narodeniny k najtrvalejšiemu znameniu zverokruhu! Toto je skutočne váš narodeninový mesiac a to znamená, že nielen oslavujete osobitný deň, ale aj špeciálny mesiac celý mesiac. Planetárne pozície teraz prinášajú sľuby na nasledujúci rok. Povedomie je vaše kľúčové slovo pre nasledujúci rok. Ľudia a okolnosti vstúpia do vášho života teraz, aby vás otvorili novým skúsenostiam v súvislostiach. To znamená, že vaše vzťahy nadobúdajú nový význam. To by boli všetky druhy vzťahov: intímne, priateľstvo, rodina a svet ako taký. Cestovanie je pre vás určite pripravené a od týchto ciest je potrebné veľa naučiť. Preto si denník pripravte na zápis do denníka. Môžete sa rozhodnúť prihlásiť sa na štúdium, ktoré zmení vaše učebné krivky. Teraz by to bolo povedomie, nie? Všetko najlepšie, drahý.

   

  Mesačný horoskop máj 2020 Blíženci

  (21. mája – 20. júna)

  Sú to vaše peniaze, moje peniaze alebo naše peniaze? Táto otázka sa točí vo vašej šedej hmote. Pretože doláre sa pre vás často používajú ako mentálny stimul, táto otázka nehrozí. Skôr sľubuje nový spôsob pohľadu na zdroje a ich využívanie. Vyskúšajte niečo iné v máji 2020 s peniazmi. Zatvorte oči a pokúste sa „cítiť“ odpovede. To znamená, že si nemyslíte, že si prechádzate, máte pocit, že si prechádzate. Kto vie, môžete prísť s novým spôsobom rozhodovania.

  Rak mesačný horoskop máj 2020

  (21. júna – 22. júla)

  Môže sa zdať, že život pripomína balvan blokujúci ústa jaskyne. To by bola jaskyňa, ktorá vás drží vo väzení. Toto je ten správny čas na vyhodnotenie posledných mesiacov. Vyskúšajte udalosti. Akú múdrosť ste v tomto čase získali? Aké nové zodpovednosti ste získali nad ovládaním? Áno, život môže byť ťažký ako balvan, ale často si pripomínate, že ste v tomto svete, ale nie z toho. Múdrosť, ktorú ste teraz získali, sú lístky, ktoré vás držia vo zvislej polohe, odvážne a kráľovsky, a zároveň hovoria „Ja som.“

  Lev mesačný horoskop 2020

  (23. júla – 22. augusta)

  V priateľstve je tento mesiac jedinečnosť. Znovu sa spojte so starými priateľmi a buďte otvorení kultivácii nových priateľstiev. Nevyberajte a nevyberajte. Skôr zostaňte otvorení a nechajte ostatných, aby vás vybrali a vybrali. Môžete vytiahnuť niekoľko pochybných znakov. Prichádzajú ako učitelia, aj keď si nie sú vedomí svojej úlohy. Okrem toho sa otvorte skupinovým aktivitám. Možno sa ocitnete ako vodca. Použite zlaté pravidlo teraz. Milujte bezpodmienečne a nezabudnite, aby ste sa cítili milovaní, musíte milovať. Ocenenia dostanete od tých, ktorých máte radi.

  Panna mesačný horoskop na máj 2020

  1. augusta – 22. septembra)

  Spýtajte sa akéhokoľvek umelca, ako maľovať, a povedia vám, aby ste sa najprv od malúra dozadu vzdialili a potom si našli hľadisko. Váš perspektívny bod sa teraz nachádza v zákulisí každodennej driny a dobrých starých filozofických rozhovorov s mnohými ľuďmi. Nezabudnite sa porozprávať s niektorými odborníkmi. Teraz sa nemôžete učiť príliš veľa, vidieť príliš veľa alebo príliš ďaleko cestovať. Vaša myseľ je ako ústredný rozvádzač do júna. Ste na ceste za pravdou. Čo nájdete, sú farby a odtiene, ktoré vyplnia vaše životné plátno. Pekný.

   

  Váhy mesačný horoskop

  (23. september – 22. október)

  Po 18. máji 2020 budete mať možnosť ísť späť. Naozaj ste vstúpili do akejsi skúsenosti typu alenky v ríši divov. A ako Alice, môžete ísť aj sami. Budú otázky. Mal by som si vziať modrú pilulku alebo červenú pilulku? Mal by som sledovať bieleho králika alebo stáť na mieste? Do konca júna si jednoducho uvedomíte, rovnako ako Alice, že sila mysle je taká veľká ako vaša fantázia a prispôsobivosť.

   

  Škorpión mesačný horoskop

  (23. októbra – 21. novembra)

  Ak by vás nikto nepozeral a vedeli ste, že vás nebudú súdiť, pustíte si vlasy a hrajete si? Prečo sa tento mesiac nevenovať iba tomu hraniu? Energie sú pre zážitok správne a nájdete kamarátov. Môžu prísť ako noví priatelia, dôverníci alebo nový milenec. Oslovte zážitok a získajte mladú žiaru. Vedľajšia poznámka: koncom mesiaca sa vám sprístupnia zdroje. Choďte do toho a vytvorte si zoznam želaní. Prečítajte si najnovšie trendy v astrológii do roku 2020 na adrese yearly-horoscope.org S

  Strelec mesačný horoskop

  (22. novembra – 21. decembra)

  V súčasnosti to nemusí byť jasné, ale vaše kroky vás pripravujú na úspech v kariére. Udržujte vaše sieťové pripojenia aktívne, aj keď môžu vyzerať, akoby sa ťahali. Kdekoľvek sa stretnete s výzvami, vedzte, že sa budú základným spôsobom obracať k bohatstvu. Po 10. máji nezabudnite kontaktovať čísla autorít. Čím viac kontaktov sa získa, tým väčšia je výplata. Vaši partneri vám teraz prinášajú odmeny a dary. Nezabudnite vyjadriť svoju vďačnosť veľmi špeciálnym spôsobom.

  Kozorožec  mesačný horoskop

  (22. decembra – 19. januára)

  Vyhľadajte gurua tento mesiac v máji 2020. Spoznáte ich, pretože bude mať značnú dôstojnosť a psychologickú silu. Budú mať jasnú predstavu o zodpovednosti, ktorá odráža vašu vlastnú. Nájdete tu úroveň priateľstva, ktorá volá k vnútornému dieťaťu vo vás. Na druhej strane vám toto spojenie umožní hrať úlohu guru pre niekoho mladšieho alebo menej skúseného ako vy. Pred uplynutím mesiaca si urobte prestávku; dokonca aj kameň ťaží zo zmeny scenérie raz za čas.

  Vodnár mesačný horoskop

  (20. januára – 18. februára)

  Rieka života sa naďalej pohybuje v neistých rytmoch a prílivoch. Spolu s týmito neistotami ležia frustrácie a zmätenie, možno až do výšky sĺz. Na rozdiel od teba, milý Vodnári. V týchto skúsenostiach musí byť nejaké božské posolstvo. Ak by ste dali súhlas na to, aby ste boli citliví, jemní, transparentní, jasní, mierne zmätení, citovo zraniteľní a vnímaví, urobili by ste výrazný skok do nového sveta. Akonáhle ste tam, môžete viesť ostatných k novým slobodám. O tom nie je váš život?

  Ryby mesačný horoskop 2020

  (19. februára – 20. marca)

  Dokážete bzučať takúto melódiu: „Za jasného dňa môžete vidieť navždy?“ Toto je melódia, ktorú by ste mali bzučať celý mesiac. Obrázok pre vás v priebehu mája 2020 je jazda v horúcovom balóne nad pokojným morom vody. Nerobte si žiadne sťažnosti, stonanie ani zastonanie. Namiesto toho spočítajte svoje požehnania, pretože ste skutočne v planetárnych milostiach. A tie milosti vás oslobodzujú. Umožňujú vám byť mimoriadne kreatívni a veľmi intuitívni. Takže buď úprimný. Naozaj si chcete niečo sťažovať?

   

(Visited 3 706 times, 1 visits today)
Share