Recept čarodejnice na tradičný mušt a víno Samhain

Recept čarodejnice na tradičný mušt a víno Samhain
Po príchode Samhainu, nového čarodejníckeho roku, je tradíciou výroby čarovných čarodejníc, ktoré sú v zásade horúce uvarené víno vyrobené z červeného vína alebo jablčného muštu, vizionárskych bylín, korenia Samhainu a kvetov, aby sa zvýšilo naše psychické vedomie. Keď pozývame svojich predkov, aby prešli závojom do sveta života z duchovného sveta, použite ako láskavú obeť umiestnením osobitnej kalicha nápoja na oltár počas rituálu Samhain. Víno sa dokonale používa ako posvätné oslobodenie (na nalievanie na zem) na uctenie ducha predkov.

Víno sa tradične varí s:

Allspice – klinček – pomarančová kôra – anízové ​​hviezdičky – škoricové tyčinky – červené víno alebo jablčný mušt – vodka, rum alebo brandy – čerstvé pomaranče a pomarančová kôra – čerstvé jablká – šťava z granátového jablka

Byliny a kvety, ktoré sú voliteľné, zahŕňajú pridanie veľmi malého množstva kvetov bazy malinovej, mugwortovej, levandule a / alebo nechtíka. Bezinky a mugwort by sa mali používať vo veľmi malom množstve. (Artemisia Vulgaris) je veľmi silná vizionárska bylina a pri vnútornom podávaní by sa mala používať s mimoriadnou opatrnosťou. Mugwort sa nikdy nesmie užívať, keď je žena tehotná.

Aby som to uľahčil, zhromaždil som a pripravil všetky ingrediencie, ktoré potrebujete pre svoj nápoj Samahin Witches Brew, vrátane korenia, klinčeka, pomarančovej kôry, škoricových tyčiniek a anízových hviezd vrátane mušelínového vrecka na ľahké uvarenie. Jednoducho vložte pripravenú mušelínovú tašku do varu a duste!

Ak chcete získať naše Batohy na víno čarodejnice a vínne muštové víno na víno a jablčné muštové korenie, kliknite sem

Čerstvé ovocie sa vždy tradične pridáva do nápoja. Jablká sú posvätné pre čarodejnice a už od pradávna sa používajú v kúzlach a rituáloch. Keď pozývame svojich predkov, aby prešli závojom, jablká slúžia ako potrava na výživu, ktorá pomáha našim bezpečným cestám našich predkov, keď prechádzajú závojom medzi svetskými ríšami.

Pripravte si čerstvé plátky jabĺk a plátky pomaranča, ktoré je možné tvarovať do hviezd / pentagramov alebo polmesiaca. Otočte pomarančové kôry do špirál a zapracovajte ako ozdobu.

Inštrukcie:

Vo veľkom hrnci na sporáku:

1 kvartér Burgundska, portské víno alebo červené víno podľa vášho želania alebo 1 kvartér jablčného muštu, brusnice alebo ovocnej šťavy

1 taška na čarodejnice Brew Muslin s 1/2 unca Samhain Witches Brew vrátane škoricových tyčiniek. Ak pridávate ďalšie prísady, dajte tieto bylinky po varení do mušelínového vrecka alebo kmeňa. Samhain Brew je v podstate zmes vyššie uvedených bylín, korenín a kvetov. Skontrolujte si bylinkovú skrinku!

1/8 šálky cukru / hnedého cukru alebo podľa chuti

Vložte mušelínový sáčok z Čarodejnice na víno alebo mušt a zohrejte ho tesne pod bodom varu. Znížte teplo, prikryte kvetináč a nechajte trvať 30 minút až jednu hodinu

Pridajte 1 uncu (alebo viac podľa chuti) vodky, rumu alebo brandy. Môžete sa tiež rozhodnúť pridať jednu uncu alebo dve šťavy z granátového jablka, čo je symbolická ponuka, ktorá sa v Samhain ponúka tradične.

Varte dovtedy, kým nedosiahnete želanú chuť

Ozdobte plátky jabĺk, pomarančových plátkov, pomarančových špirál, anízu a škorice

Keď pripravujeme naše posvätné oltáre v túto najdôležitejšiu noc v roku, Samhain uvaril hrniec s Čarodejnicami s Brewers Brew čarodejníc od White Magick, ktorý sa miešal špeciálne pre Samhain.

Použite čarodejnicu, aby ste do svojho posvätného priestoru pridali aj podstatu Samhainu! Ak chcete použiť ako aromatickú domácu varnú zmes, naplňte kotol alebo dusený hrniec asi dvoma šálkami vody. Pridajte obsah vrecka na čarodejnice do vody a varte na miernom ohni. Ak varíte dlhšiu dobu, nezabudnite do zmesi pridať viac vody.

(Visited 65 times, 1 visits today)
Share