mesačný horoskop marec 2020

Mesačný horoskop marec 2020

Prehľad horoskopu na marec  2020 Merkúr pokračuje vo svojom retrográdnom pohybe do 10. marca a môže nás dosť emocionálny, v situáciách, ktoré nevyžadujú emócie, môže nás urobiť citlivými na slová iných ľudí a vytvára frustráciu, zmätok, neopodstatnené obavy, a úzkosť. Saturn vstúpi do Vodnára 22. marca po troch rokoch v Kozorožci. Saturn je tu, aby nás naučil veľa vecí o úsilí potrebnom pre náš rast, o dôležitosti tohto úsilia bez čakania na odmeny. 20. marca Slnko vstúpi do Aries a začne jarná rovnodennosť, čo by mohlo priniesť finančné prekvapenie. Ak máte pocit, že sa veci vymkli spod kontroly, budete mať tiež potrebnú stabilitu. Nájdete riešenia všetkých problémov, ktoré sa vás týkajú. Zaujíma vás, čo má v roku 2020 k dispozícii vaše konkrétne znamenie zverokruhu?

Horoskop marec Baran (20. marca – 19. apríla)

Tento mesiac je v centre pozornosti vaša oblasť priateľov. Zmeny plánov, ktoré sa uskutočňujú s aktivitami spojenými s priateľmi, sa môžu objaviť odnikiaľ, ale ak do toho vložíte svoju myseľ, nespôsobí to veľa problémov a môže sa odraziť k lepšiemu. Silnú túžbu podniknúť výlet na diaľku by ste mohli cítiť vy a mohla by sa stať skutočnosťou, ak by ste to mohli vyvážiť svojimi osobnými povinnosťami. Starosti vás tento mesiac nikam nevedú, keď sa budete snažiť prepadnúť medzi minulými skúsenosťami a tým, čo prinesie budúcnosť.

Horoskop Býk (19. apríl – 20. máj)

Kľúčovým bodom pre vás tento mesiac je oblasť vašej kariéry, povyšovania a nového smerovania v živote, môže byť uvedená aj peňažná odmena za partnerstvo alebo dedičstvo. Mohla by sa objaviť možnosť ťažiť z vonkajších zdrojov príjmu, ale agitácia týkajúca sa zmien v tejto oblasti by sa mohla prehustiť. Harmónia je prítomná, takže sa pozrite na situáciu optimistickým spôsobom napriek nejasným okolnostiam, ktoré by vás mohli znepokojovať. Požiadajte o objasnenie. Priateľ alebo známy môže byť nositeľom mnohých správ, ktoré by vám mohli pomôcť vyriešiť tento zmätok.

Horoskop marec 2020 blíženci

(20. mája – 21. júna)

Možnosť cestovania k vám mohla prísť odkiaľkoľvek, kde by to mohlo súvisieť s okolnosťami staršieho priateľa; k tomu by mohla byť pripojená aj príjemná situácia. Mohla by sa požadovať vaša štedrosť, čo by vám mohlo spôsobiť starosti, pretože peniaze môžu byť veľmi nejasné. Zistite všetko skôr, ako položíte ruku na svoje vrecko. Musíte sa veľa naučiť o svojich zdieľaných hodnotách a emócie by mohli byť v ceste; neponáhľajte sa do ničoho, ako by vás mohla zradiť vaša povaha.

Rak mesačný horoskop na marec 2020

(21. júna – 22. júla)

Mohli by ste premýšľať o veľmi neočakávaných okolnostiach týkajúcich sa oblasti zdieľaného príjmu. Túto záležitosť môžu spôsobiť pomalé zmeny vo vašej pracovnej oblasti. Zdá sa, že vaša pracovná oblasť je obklopená veľmi harmonickými udalosťami a váš zmysel pre zodpovednosť by mal byť v popredí. Starosti týkajúce sa možností zlepšenia vášho kariérneho stavu by vás mohli obťažovať. Bude potrebné prediskutovať náročné podmienky v práci, aby ste mohli dospieť k lepšiemu porozumeniu a kompromisu. v polovici leta. Exotické dovolenky v cudzích krajinách žijú vo vašich snoch tento mesiac. Krátke oddychové alebo celoživotné ciele, skúmajte, čo sa rozvíja vo vašej duši.

Lev esačný horoskop marec 2020

(22. júl – 22. august)

Tento mesiac sa zameriava na oblasť vášho manželstva a partnerstva, v tejto oblasti sa môže udiať prekvapivý vývoj prichádzajúci z ďaleka. Vaša myseľ by mohla ísť míľku za minútu a mohli by ste zmeniť názor vo veci súvisiacej s touto oblasťou vášho života. Niekto, kto bol okolo vás veľmi tichým spôsobom, by sa mohol do vášho života dostať, mohlo by to spôsobiť agitáciu, pretože lekcie a zodpovednosti sú do značnej miery na obrázku. V druhej polovici mesiaca môžete mať na svojom pracovisku rozdielne názory, ktoré by sa dali vyriešiť veľmi priateľským spôsobom. Tento mesiac sa zameriavate na prácu, vzťahy a zdroje zdieľané s ostatnými.

 

Mesačný horoskop marec 2020 Panna

(22. augusta – 22. september)

Neočakávaný vývoj v práci by vás mohol niekoľkokrát veľmi rýchlo zmeniť. Neistota spojená s príležitosťou lukratívneho podniku si bude vyžadovať rokovania. Vo vašej domácej fronte by mala prevládať harmónia a mohla by existovať opatrnosť v prípade zdieľaných finančných záležitostí; to by vám mohlo spôsobiť určité starosti odrážané ako zážitok zo učenia spojený s vašim zmyslom pre zodpovednosť. Horoskop pochodu do roku 2020 predpovedá, že v druhej polovici mesiaca nájdete veľa aktivít v oblasti investícií a špekulácií. Predchádzajúca príležitosť partnerstva by sa mohla odraziť späť do vášho života, mohlo by to spôsobiť rozrušenie týkajúce sa vašej kariéry a mali by sa prediskutovať rokovania o záležitostiach týkajúcich sa peňazí. na ich potreby.

Horoskop Váhy na marec 2020

(22. september – 23. október)

Tento mesiac sú pre vás sociálne aktivity v centre pozornosti. Mohla by byť predstavená možnosť podniknúť krátku cestu. Mohlo by to prísť k vám nečakaným spôsobom, skôr ako sa budete môcť vydať na túto cestu, bude potrebné vypracovať zodpovednosť s partnerom alebo partnerom; to by sa mohlo stať realitou 15. alebo po tomto dni. Mohla by sa objaviť príležitosť napraviť situáciu v minulosti, pretože komunikačné linky sú otvorené veľmi harmonickým spôsobom. Malo by sa vykonať nastavenie. V tomto okamihu môže byť váš pracovný priestor tiež veľmi zaneprázdnený, ale dá sa to zariadiť tak, aby ste mohli podniknúť výlet. Podľa vášho horoskopu prináša stratégia 2020 nové výhody a kontakty. Vaša prirodzená spoločenská milosť je vylepšená v práci aj v hre.

Horoskop škorpión marec 2020

(23. októbra – 22. novembra)

Tento mesiac sa veľmi zameriavame na vaše záležitosti v oblasti vnútorných vecí, čo je veľmi priaznivo spojené so všetkými veľmi pomalými zmenami, ku ktorým došlo v súvislosti s vašimi osobnými zdrojmi. Môže sa hovoriť o možných zmenách bydliska. Tento mesiac by vám mohla prísť príležitosť na zvýšenie príjmu, ktorá sa vám bude venovať v práci. Nadriadený sa na vás môže pozerať veľmi priaznivo, ale nezabudnite, že všetky tieto skúsenosti sú spojené s učením. Aj keď vždy k lepšiemu, môže to spôsobiť určité obavy a obavy, ale celkový obraz vyzerá veľmi priaznivo. ou chcieť ísť.

Horoskop strelec marec 2020

(22. november – 21. december)

Kľúčovou témou tohto mesiaca je oblasť vašej komunikácie. Neočakávané správy spojené so starou investíciou by vás mohli osloviť, čo by mohlo urýchliť rozhodnutie z vašej strany. Pri pozornom pohľade na výhody a nevýhody by ste mohli lepšie porozumieť situácii a možno zistíte, že to vyzerá lepšie, ako sa očakávalo – vyhýbajte sa akýmkoľvek rozhodnutiam o vyrážkach. Súvisí to so skúsenosťami, ktoré ste mali v minulosti a ktoré vám spôsobili a stále spôsobujú veľké vzrušenie.

 

Z toho bude vychádzať dobre naučená lekcia. Mohli by ste tiež nájsť snívanie o tom, že na svojej domácej základni budete robiť nejaké opravy, a spolupráca partnera alebo partnera by sa dala nájsť iba so zdieľanými zdrojmi, pretože prácu a plánovanie budete robiť sami.

Kozorožec mesačný horoskop marec 2020

(21. decembra – 21. januára)

V tomto mesiaci marca ste sa ocitli v súvislosti s výdavkami týkajúcimi sa domácej základne a príliš rýchlymi rozhodnutiami, ktoré by ste mohli ľutovať. Najlepším smerom bude pomalšie tempo myslenia v každej situácii. Každý si zaslúži prestávku občas. Jediným problémom, Kozorožec, je to, že môžete pokračovať v bežiacom páse. Horoskop pochodu do roku 2020 hovorí, že vaša túžba zmeniť bydlisko by mohla byť prítomná, pretože sa zdá, že povinnosti na domácej základni sa zmierňujú. Zmierenie minulých povinností s budúcnosťou s partnerom alebo partnerom by sa mohlo vyriešiť, keď sa vy dvaja rozhodnete, kam sa chcete vo svojom živote postaviť. Je potrebná emocionálna potreba posunúť sa vpred. zodpovednosť.

Vodnár mesačný horoskop marec 2020

(21. januára – 18. februára)

Tento mesiac vám môže priniesť rýchle tempo spojené s vašimi priateľmi. Mohli by ste sa stretnúť s novými ľuďmi, ale dajte si pozor na zavádzajúce informácie, ktoré by z toho mohli vyplynúť. Učebný zážitok by ste mohli dostať a spôsobiť vám neopodstatnené starosti, hoci láska a porozumenie z vašej strany môžu zmierniť každé zlé konanie. Mohli by ste pociťovať, aký zmätený je váš názor v minulosti a čo sa od vás v súčasnosti očakáva; veľa komunikácie by pre vás mohlo byť veľmi poučné. Ročný horoskop 2020 pre každú hviezdnu značku, pozrite sa a zistite, čo má tento rok na sklade.

Ryby mesačný horoskop marec 2020

(19. februára – 20. marca) Mohli by ste sa ocitnúť tento mesiac, keď zmeníte názor za mnohých okolností, pravdepodobne si ho však budete udržiavať pre seba. Zmätok o minulých skúsenostiach by sa mohol odraziť vo vašom osobnom príjme a hodnotách, a to sa bude musieť zmieriť v rámci pomoci vašich a zdieľaných zdrojov vášho partnera. To by tiež mohlo priniesť ťažké ponaučenia pre vás a niektoré obavy aj napriek príležitosti na zlepšenie vašej oblasti peňazí. Zmysel pre zodpovednosť by sa mohol nejako zmierniť, pretože ste sa mohli snažiť nebyť na seba tak tvrdí. Mohli by ste dať nejaké nadšenie do vykonávania spoločenských a zábavných aktivít. Tento mesiac by ste sa mohli cítiť veľmi energicky a mohlo by vás to urobiť neopatrným, takže sledujte svoje kroky!

(Visited 2 027 times, 1 visits today)
Share